Dodaj daty

ParyżAudioprzewodniki

Nasze najbardziej polecane Paryż Audioprzewodniki

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

1. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

Weź udział w rejsie w dwie strony po Sekwanie rozpoczynającym się u stóp wieży Eiffla. Przepłyń pod paryskimi mostami i podziwiaj liczne, piękne zabytki położone nad rzeką. Podczas rejsu przysłuchuj się komentarzom dotyczącym Paryża. Podczas rejsu przepłyniesz obok wieży Eiffla, katedry Notre Dame, ratusza, Luwru i wielu innych. Możesz także zdecydować się na rejs nocą, by podziwiać Miasto Świateł z innej perspektywy. Gdy tylko zbliża się zmrok miasto oświetlają światła.  Audioprzewodniki dostępne są w 14 językach i zawierają nagrane komentarze dotyczące Paryża, jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że z audioprzewodnika można skorzystać za pomocą smartfona, łącząc się z siecią wi-fi dostępną na pokładzie łodzi.

Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

2. Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

Poznaj najlepsze miejsca w Paryżu, podczas wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj z audioprzewodnikiem Z wygodnego i ekologicznego autobusu zobaczysz takie zabytki jak gmach opery, Luwr, katedra Notre-Dame, kaplica Sainte-Chapelle, Muzeum Orsay, plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieża Eiffla, kompleks Les Invalides, budynek Grand Palais i wiele innych. Wskocz na pokład autobusu hop-on hop-off i zwiedzaj Paryż. Dowiedz się więcej o mieście dzięki komentarzowi z audioprzewodnika, który został opracowany specjalnie dla tej trasy. Wybierz atrakcje, które chcesz poznać bardziej szczegółowo, i wysiądź z autobusu na najbliższym przystanku, aby rozpocząć zwiedzanie na własny koszt. Zobacz największe dzieła sztuki i obrazy w Muzeum Luwru. Zatrzymaj się przy Notre Dame i poświęć chwilę na podziwianie tego arcydzieła architektury z lewego brzegu Sekwany. Zrób zakupy na Polach Elizejskich. Wjedź na szczyt Łuku Triumfalnego lub wieży Eiffla, aby uzyskać najlepszy widok na miasto. Nie przegap okazji do spaceru po najpiękniejszych dzielnicach Paryża, takich jak artystyczna Montmartre, tętniąca życiem Dzielnica Łacińska, modna Marais czy spokojna Ile de Saint Louis. Dla dzieci przygotowano specjalne kanały w języku francuskim i angielskim, które zapewnią im rozrywkę. Audioprzewodnik dla dzieci został zaprojektowany tak, aby skupić ich uwagę przez cały czas wycieczki.  Po pierwszej aktywacji bilet będzie ważny przez 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od zarezerwowanej opcji. W trakcie ważności biletu można wsiadać do autobusu i wysiadać z niego nieograniczoną liczbę razy. Przystanki: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paryż2. Opera Garnier - Avenue De L'opéra 49, 75002 Paryż3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paryż4. Notre-Dame – Rue du Petit Pont 4, 75005 Paryż5. Musee D'orsay – Quai Anatole-France 8, 75007 Paryż6. Concorde - Place De La Concorde 12, 75008 Paryż7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paryż8. Trocadero – Avenue Du Président Wilson 50, 75016 Paryż9. Tour Eiffel – Quai Branly 69, 75007 Paryż10. Pont Alexandre III – Invalides – Quai d’Orsay 41, 75007 Paryż

Z Paryża: pałac i ogrody w Wersalu z transportem

3. Z Paryża: pałac i ogrody w Wersalu z transportem

Zwiedź rozległe ogrody królewskie, zobacz swoje odbicie w 357 lustrach lśniącej Galerii Zwierciadlanej i poznaj historię monarchii francuskiej podczas tej wizyty w pałacu Wersalskim. Dzięki zarezerwowanemu wcześniej transportowi oraz wstępowi do pałacu unikniesz kłopotów związanych z dotarciem do niego z Paryża.  Wyobraź sobie, że jesteś członkiem dworu francuskiego, zwiedzając ozdobne apartamenty reprezentacyjne, gdzie w latach 1682–1789 mieszkała monarchia francuska. Poznaj szczegóły dotyczące pałacowych plotek i rewolucyjnej historii Francji dzięki wliczonemu w cenę audioprzewodnikowi. Spędź wiele godzin, zwiedzając słynne ogrody. Podziwiaj nieskazitelne fontanny i rzeźby oraz starannie wypielęgnowane trawniki. Wybierz opcję całodniową, aby odkryć prywatną posiadłość i kontrowersyjną wioskę Marii Antoniny.

Wycieczka całodniowa z Paryża na wyspę Mont Saint-Michel

4. Wycieczka całodniowa z Paryża na wyspę Mont Saint-Michel

Podróżuj przez Normandię, zmierzając do średniowiecznego opactwa św. Michała Archanioła na wyspie Mont Saint-Michel. Weź udział w całodniowej wycieczce z Paryża klimatyzowanym autobusem. Wybierz samodzielne zwiedzanie albo skorzystaj z usług przewodnika lub pomocy audioprzewodnika. Poznaj wyspę wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO, nad którą góruje gotyckie opactwo. Dowiedz się więcej o fascynującej historii tego miejsca i wysłuchaj legend oraz opowieści. Wyrusz z Paryża i podróżuj pośród krajobrazów francuskiej wsi na pokładzie klimatyzowanego autobusu w stronę wspaniałej, ufortyfikowanej wyspy Mont Saint-Michel, która znajduje się u wybrzeży Normandii. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podziwiając po drodze fantastyczne widoki na francuską wieś. Zatrzymaj się w okolicznej wiosce, która powstała za czasów Normanów, i spaceruj po jej wąskich uliczkach. Podziwiaj też widok na zatokę. Kontynuuj jazdę do ujścia rzeki Couesnon, gdzie na położonej kilkaset metrów od wybrzeża wysepce Mont Saint-Michel zostało zbudowane opactwo. Poświęć popołudnie, by zwiedzić wyjątkowe zabytki otoczonego murami miasteczka, które w 1979 roku zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Odkrywaj uroki skalistej wysepki w swoim tempie. Wejdź na mury obronne i zobacz opactwo znajdujące się ponad miastem. Odwiedź opactwo św. Michała Archanioła na Mont Saint-Michel, korzystając z wliczonego w cenę biletu wstępu. Ta benedyktyńska budowla odegrała istotną rolę w historii gminy i zamieszkującego ją społeczeństwa feudalnego. Podziwiaj ten imponujący przykład architektury gotyckiej z początku XIII wieku. Zanim późnym popołudniem opuścisz wyspę Mont Saint-Michel, napawaj się widokiem na zatokę. Udaj się w drogę powrotną do stolicy Francji. Zostaniesz odwieziony(-a) do miejsca rozpoczęcia wycieczki.

Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

5. Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

Podziwiaj fantastyczne widoki i rozkoszuj się urokliwą atmosferą Paryża, jadąc piętrowym autobusem wycieczkowym z otwartym dachem. Wybierz 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-on Hop-off lub opcję 48-godzinną Deluxe, która obejmuje bilet na rejs po Sekwanie. Przejedź obok kultowych atrakcji, takich jak katedra Notre Dame i bazylika Sacré-Cœur. Podziwiaj wspaniałe Pola Elizejskie oraz zabytkowe Grand Palais, Opéra Garnier i Luwr. Odkryj Paryż podczas odbywającej się codziennie wycieczki z komentarzem. Do wycieczki możesz dołączyć na dowolnym przystanku na trasie. Wieża EifflaPole MarsoweOpéra GarnierLouvre-Pyramide / Centrum Informacji Big BusLouvre Pont des ArtsNotre DameMuzeum OrsayPola ElizejskieGrand PalaisTrocadéro

Z Paryża: całodniowa wycieczka do zamków w Dolinie Loary

6. Z Paryża: całodniowa wycieczka do zamków w Dolinie Loary

Ucieknij od zgiełku paryskiego życia i wejdź do Ogrodu Francji. Spaceruj chodnikami francuskich monarchów, słuchaj opowieści o królewskich romansach i porwaniach, i podziwiaj piękno przepięknych zamków Doliny Loary. Pierwszym przystankiem dnia jest Château de Chambord; doskonały przykład francuskiej architektury renesansowej, ta niezwykła budowla została zbudowana przez króla Franciszka I w latach 1519-1547 i jest największym zamkiem w Dolinie Loary. Kto zaprojektował to arcydzieło, wciąż pozostaje przedmiotem sporu, a wśród pretendentów, w tym Leonarda da Vinci, jego zabytki z pewnością nie rozczarują. Następny w kolejności jest uroczy Château de Chenonceau, prawdziwy bajkowy zamek malowniczo położony nad rzeką Cher, którego historię i charakter ukształtowały kobiety, które go zamieszkiwały. Chenonceau, miejsce pierwszego w historii francuskiego pokazu sztucznych ogni, naprawdę można się w nim zakochać. Ostatnim przystankiem będzie Château de Cheverny, XVII-wieczna piękność urządzona ze smakiem i ze wspaniałymi ogrodami. Ciesz się wolnym czasem na lunch (nie wliczony w cenę) w ciągu dnia w Chenonceau lub Chambord. Wieczorem wrócisz do Paryża.

Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

7. Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paryż: bilet wstępu do Muzeum Orsay i rejs po Sekwanie

8. Paryż: bilet wstępu do Muzeum Orsay i rejs po Sekwanie

Spędź dzień, chłonąc kulturę Paryża, zwiedzając Muzeum Orsay i płynąc statkiem po Sekwanie. Zwiedzaj to wspaniałe muzeum ze słynną kolekcją dzieł sztuki impresjonistów bez konieczności czekania w kolejce. Zrelaksuj się pod koniec dnia, podziwiając panoramę miasta w trakcie rejsu statkiem. Zacznij wycieczkę od wejścia bez kolejki do Muzeum Orsay. Budynek, w którym mieści się muzeum, był niegdyś głównym dworcem kolejowym. Obecnie jest to jedno z najważniejszych muzeów sztuki na świecie. Znajdują się tu rzeźby, obrazy, meble i fotografie, głównie sztuki francuskiej. Po zapoznaniu się z impresjonistyczną kolekcją muzeum, która obejmuje dzieła takich malarzy jak Monet, Degas, Renoir i Cezanne, udaj się nad brzeg Sekwany, aby wyruszyć w relaksujący rejs po rzece z audioprzewodnikiem. Płyń spokojnie przez godzinę.

Z Paryża: półdniowa wycieczka Giverny z domem i ogrodami Moneta

9. Z Paryża: półdniowa wycieczka Giverny z domem i ogrodami Moneta

Wyrusz w podróż do kwitnącej posiadłości Claude'a Moneta w Giverny i poznaj niezwykle wpływowy ruch artystyczny impresjonistów. Podróżuj z Paryża do uroczej wiejskiej wioski Giverny klimatyzowanym autokarem. Podczas jazdy, która trwa około godziny, przewodnik wyjaśni plan dnia. Twoim pierwszym przystankiem jest Fondation Claude Monet, gdzie zostaniesz potraktowany krótkim, ale pouczającym wprowadzeniem do posiadłości, w której mistrz impresjonistów stworzył swój dom. Po wycieczce orientacyjnej możesz w wolnym czasie zwiedzać Dom i Ogrody Moneta, korzystając z wygodnej aplikacji audio do samodzielnego przewodnika. Spaceruj po liliowych stawach ogrodowych, które stały się sławne dzięki arcydziełom Moneta. Podziwiaj bajeczną eksplozję kwiatów i przejdź się po porośniętym bluszczem domu artysty, który został odrestaurowany, aby pokazać, jak wyglądałby za życia malarza. Możesz także zjeść lunch w jednym z zacisznych barów lub restauracji w mieście. Po obiedzie przegrupuj się i udaj się w krótką podróż z powrotem do Paryża, mając wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się kolejną zabawą w Paryżu. Skorzystaj z tego niezrównanego doświadczenia w jednym z najbardziej fotografowalnych i wyjątkowych miejsc we Francji.

Paryż: bilet wstępu do hotelu de la Marine

10. Paryż: bilet wstępu do hotelu de la Marine

Odkryj Hôtel de la Marine, kultowy zabytek w sercu Paryża, w którym zapisano historię. Poznaj Kolekcję Al Thani, Salony i Loggię oraz Apartamenty Intendenta (w zależności od wybranej opcji). Podczas wizyty kilka narzędzi numerycznych pomoże Ci zrozumieć historię tego punktu orientacyjnego, odkryć codzienne życie w czasach Garde -Meuble lub dowiedz się więcej o narodowych historiach morskich. Podziwiaj architekturę Ange-Jacquesa Gabriela i podziwiaj nowo odrestaurowane wnętrze. Odkryj okazałe pokoje i piękne widoki Paryża, odwiedzając Salony i Loggię, odkryj niesamowitą kolekcję Al Thani i jej różnorodne skarby lub sprawdź Apartamenty Intendenta, uważane za idealne mieszkanie pod koniec wieku oświecenia. Odkryj historię atrakcji podczas wizyty z audioprzewodnikiem za pomocą zestawu słuchawkowego z dźwiękiem 3D. Przejdź się po apartamentach, w których kiedyś mieścił się Garde-Meuble de la Couronne, zanim stał się kwaterą główną francuskiego ministerstwa marynarki wojennej. Podziwiaj dzieła sztuki z różnych kultur i cywilizacji, podziwiając jednocześnie uniwersalną moc sztuki na przestrzeni wieków.

Liczba znalezionych atrakcji: 145
Sortuj wg::
Strona 1 z 10

Najważniejsze atrakcje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Audioprzewodniki w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Audioprzewodniki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Paryż: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 40 633 opinii

Doskonała nocna wycieczka łodzią, która umożliwiła nam zobaczenie wielu zabytków. Dźwięk był genialnym dodatkiem, aby zapewnić dalszy kontekst. zawiedziony tylko godziną, w której musieliśmy stać w kolejce bez prawdziwego powodu, dlaczego ani godzin rzeczywistych rejsów. Po prostu stałeś w kolejce i czekałeś, aż cię wpuszczą. Łódka była tam ale my właśnie staliśmy dla godziny. Jasne czasy dla każdego rejsu byłyby dobre, abyś mógł zdecydować, czy chcesz stać, czy wrócić bliżej czasu. Podejrzewam, że to nie jest naprawione i po prostu czekają, aż pojawi się masa krytyczna. Nie każdy może fizycznie stać przez długi czas i naprawdę zniechęca mnie do robienia tego ponownie.

Mieliśmy fajny rejs. Na zewnątrz było bardzo zimno, ale można było usiąść W ciepłej, zadaszonej kabinie było bardzo miło. Ale oczywiście musieliśmy też zrobić kilka zdjęć z góry łodzi. Fajny rejs, wieczorne światła, błyszcząca wieża Eiffla... Naprawdę nam się podobało!

::Niesamowita przygoda połączenie muzeum z rejsem po Sekwanie jesienną porą. Wejście do Luwr miałam o 9:30, a rejs o 17:00 - cudowne widoki o zachodzie słońca.

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.

In this delightful place like Paris the Seine cruise is a must-have attraction