Paryż
wycieczki piesze

wycieczki piesze: Popularne w kategorii Paryż

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 16 651 opinii

Przewodnik bardzo ciekawie opowiadał, był wyjątkowo miły. Widać było, że go to pasjonuje. Oprowadził nas po całej wyspie. W związku z tym, że padł deszcz byliśmy tylko my. Nie mogliśmy podejść do katedry z powodu zniszczeń wywołanych pożarem. Sainte-Chapelle zapiera dech w piersiach. Witraże są przepiękne wraz z całym wnętrzem. Niestety w Conciergerie zarówno nam jak i przewodnikowi ukradziono parasolki. Lepiej nie spuszczać z oka swoich rzeczy. Poza tym nieprzyjemnym incydentem wycieczka była udana.

Trzeba być sporo wcześniej, aby przejść przez kontrolę bezpieczeństwa. Nasz przewodnik się spóźnił i miałyśmy problem ze znalezieniem naszej grupy. Na szczęście sytuację uratował drugi przewodnik, który wszystko wytłumaczył i przejął grupę. Wycieczka zaczęła się z opóźnieniem. Trzeba uzbroić się w cierpliwość wchodząc na kolejne poziomy wieży. Widoki ze szczytu były niesamowite. Naprawdę warto.

Emy will tell You all stories about the History of Paris. Very nice and helpful person. The trip was EXCELLENT :)))))) Lot of pictures :)))))) If you have free 3h you should meet Emy ;) and ride with her. It's a very good fun :)

Właściwy spacer po luwrze to połowa czasu. reszta to sosu organizacyjne i dostanie się do środka (z ominięciem kolejki). Ale przewodniczka miła i ogólnie warto.

Wspaniałe wina, profesjonalna wiedza o winach i ich produkcji, przystępnie przekazywana przez niezmiernie sympatyczną Charlotte.