Paryż: Opera Garnier z doświadczonym przewodnikiem

Paryż: Opera Garnier z doświadczonym przewodnikiem

Od 20,66 US$ za osobę

Odkryj największy w Europie budynek opery podczas 90-minutowej pouczającej wycieczki po Palais Garnier. Dobrze przygotowani i pełni entuzjazmu przewodnicy z paryskiej opery ujawnią sekrety tego barokowego dzieła w samym centrum miasta.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 80 min - 1.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski, francuski, hiszpański

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj arcydzieło architektury w samym sercu Paryża
 • Weź udział w 90-minutowej wycieczce z przewodnikiem, zwiedzając części dostępne dla gości opery Garnier
 • Przyjrzyj się zawiłym ozdobom rzeźby z brązu Pythonisse
 • Wejdź po podwójnych schodach Grand Escalier
 • Podziwiaj wspaniałe obrazy i rzeźby
Pełny opis
Opera Garnier, szczycąca się swym eklektycznym i ostentacyjnym barokowym stylem, jest najbardziej ekstrawagancką przedstawicielką architektury II Cesarstwa Francuskiego. Weź udział w tej 90-minutowej wycieczce po miejscach dostępnych dla zwiedzających i odkryj krzykliwe dzieła sztuki, podążając śladami modnej XIX-wiecznej socjety francuskiej. Zobacz największą operę w Europie, otwartą w 1875 roku i nazwaną na cześć Charlesa Garniera – młodego architekta, który ją zaprojektował. Po spotkaniu z przewodnikiem przy wejściu do muzeum udasz się do Rotonde des Abonnes (Pawilonu Subskrybentów), dawniej formalnego wejścia dla gości. Zanim zaczniesz odkrywać okazałe wnętrza budynku, zobaczysz unikatowy podpis Garniera wśród wspaniałych arabesek. Zanim wejdziesz podwójnymi schodami „Grand Escalier” (schody główne), ujrzysz wijące się węże „Pythonisse” wyrzeźbione z brązu. Podziwiaj zapierający dech w piersiach wystrój, przechadzając się ogromnymi foyer wypełnionymi mozaikami, kolumnami z kolorowego marmuru i ornamentami ze złota. Przygotuj się na prawdziwą ucztę dla oczu. Podczas wycieczki pełni entuzjazmu profesjonalni przewodnicy z paryskiej opery będą omawiać wspaniałe obrazy i rzeźby, dzięki którym budynek ten stał się jednym z najatrakcyjniejszych muzeów w Paryżu, a także budzącym ogromny podziw działającym teatrem.
Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem po częściach Palais Garnier dostępnych dla gości (takich jak Rotonde des Abonnes, Grand Escalier, Grand Foyer, widownia i hole)
 • Bilet wstępu
 • Korzystanie z systemu transmisji (należy pamiętać o przyniesieniu dowodu tożsamości, aby uzyskać możliwość korzystania z systemu)
 • Dostęp do stref za kulisami
 • Transport
 • Wydatki osobiste
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne
 • Mierzenie temperatury jest obowiązkowe

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Palenie tytoniu
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Ponieważ jest to działający teatr, dostęp do widowni jest czasem niemożliwy z powodów technicznych lub artystycznych. Nie ma gwarancji wstępu.
 • Wycieczka nie jest dostępna dla dzieci poniżej 5. roku życia.
 • Z powodów technicznych lub artystycznych plan wycieczki może zostać zmieniony w dniu wycieczki ze względu na zalecenie dyrekcji Palais Garnier, co nie uprawnia do zwrotu kosztów biletu.
 • Pamiętaj o przyniesieniu dowodu osobistego lub paszportu, który zostanie wykorzystany jako kaucja za system transmisji wypożyczany na czas trwania wycieczki odbywającej się w ciągu dnia. W przypadku każdego kuponu należy okazać 1 dokument tożsamości lub paszport.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 / 5

na podstawie 3318 opinii

Podsumowanie opinii

 • Guide
  4.5 / 5
 • Jakość/cena
  4,3 / 5
 • Jakość usług
  4.5 / 5
 • Organizacja
  4,2 / 5
Sortuj wg

Mój partner i ja bardzo podobała nam się żywiołowa i animowana prezentacja, którą nasz przewodnik William Osmond wygłosił dla naszej grupy. Jego dar opowiadania historii ożywił historię. Zostaliśmy dłużej niż inni, aby nadal zadawać pytania i rozmawiać. William był bardzo hojny ze swoim czasem. Jak wszyscy dobrzy nauczyciele, wyraźnie ma pasję do swojej pracy i przedmiotu.

Czytaj dalej

17 grudnia 2019

The price was reasonable and we enjoyed our tour. The ticket stated "Please present your voucher at the guided tours counter in order to redeem your *entrance tickets*, you will then be directed to your guide." -then it says- "Due to the security check at the *entrance*, we advise you to arrive 30 to 45 minutes prior to the time of the departure." - we thought that meant you had to exchange the voucher for your ticket BEFORE ENTERING. You need to go thru security FIRST and ENTER the building. Then get in line to exchange the voucher for your ticket. We keep looking around the outside of the building for a ticket window (duh). Hate to see what that entrance line looks like in the summer. Also you give them your ID of choice to get a headset. To get the ID back you have to give the head set back at the end. I don't think they sanitize the headsets. We were asked put them back into the zip lock baggy they came in -after the tour- and hand them back to the guide. Gross! Bring hand wipes.

Czytaj dalej

29 lutego 2020

Przetłumacz

Wszyscy muszą stać w kolejce, aby przejść przez zabezpieczenia, posiadanie biletów nie przyspiesza tego procesu, naprawdę musisz dać sobie 20-30 minut, aby oczyścić zabezpieczenia i odebrać nawet wcześniej zamówione bilety. Zdecydowanie warto zapłacić trochę więcej za wycieczkę z przewodnikiem miłosnym, aby usiąść na miejscu orkiestry.

Czytaj dalej

2 stycznia 2020

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 3633