Bilet wstępu

Disneyland Paris: wielodniowy bilet wstępu

Disneyland Paris: wielodniowy bilet wstępu

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 21 razy

Od 665,87 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 21 razy

Ciesz się wszystkimi emocjami i rozlewiskami Disneyland Paris dzięki 2-, 3- lub 4-dniowemu biletowi do obu parków. Poznaj wszystkie swoje ulubione postacie Disneya i podziwiaj bajki!

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Ważność 2 - 4 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się wszystkimi przejażdżkami i emocjami w 2 parkach Disneya pod Paryżem
 • Poznaj wszystkie swoje ulubione postacie Disneya
 • Przyjdź i zobacz Disney Stars na Paradzie
 • Ciesz się spektakularnie błyszczącym nocnym pokazem „Iluminacje”
 • Odkryj jedyne w swoim rodzaju święto z 30. rocznicą Disneyland Paris
Pełny opis

Wyobraź sobie miejsce jedynej w życiu rodzinnej zabawy, w którym spełniają się marzenia, a Twoje oczy są szeroko otwarte od chwili przybycia. Ciesz się wszystkimi przejażdżkami i zjeżdżalniami parków Disney® w Disneyland® Paris! Od światowej klasy rozrywki i atrakcji po spotkania z postaciami Disneya, Disneyland® Paris to rzeczywistość długo żyjących szczęśliwców, kusząco blisko Paryża.

W tym roku ciesz się świąteczną aurą 30. rocznicy, w tym muzyką i dekoracjami, ponieważ zmienia park w tętniącą życiem krainę czarów. Mickey, Minnie, Donald i Daisy są zachwyceni mogąc pokazać swoje olśniewające nowe stroje i tańczyć podczas radosnego pokazu stworzonego specjalnie z okazji 30. rocznicy.

Gdy zapadnie noc, przygotuj się na zdumienie, gdy zupełnie nowa, magiczna chwila wykorzystuje przełomową technologię do oświetlenia zamku Śpiącej Królewny, a następnie spektakularnych iluminacji Disneya.

Park Disneyland®:

Spełnij swoje marzenia w Disneyland® Park, gdzie bajki i fantazje ożywają w 5 krainach pełnych emocji dla całej rodziny. Ciesz się magicznymi spotkaniami i paradami oraz zobacz światowej sławy atrakcje, które zapamiętasz na zawsze. Twoje maluchy pokochają „Latający słoń Dumbo” i „Lot Piotrusia Pana”. Rozkoszuj się „Star Wars® Hyperspace Mountain” i nie tylko. Wszyscy będą cieszyć się przygodami „Buzz Lightyear Laser Blast” i „Piraci z Karaibów”.

Park Walt Disney Studios®:

Ukradnij pokaz na 5 wysadzanych gwiazdami parcelach filmowych, wypełnionych magią tworzenia filmów, która zaprasza Cię za kulisy i doświadczanie szeregu wyjątkowych atrakcji. Z pewnością będzie hitem w każdym wieku. Najmłodsi pojadą do Zygzaka McQueena w „Cars Quatre Roues Rallye”. Poszukiwacze mocnych wrażeń wciągną się w emocje „Crush's Coaster” i „The Twilight Zone Tower of Terror™”. Wszyscy zmniejszą się, by bawić się w ogromnych rozmiarach w „Toy Story Playland” i zupełnie nowym „Ratatouille: Przygoda”. Nowy kampus Avengers! Wzywamy wszystkich bohaterów... zbierzcie się w epickiej nowej krainie, w której połączycie siły z Avengersami i podejmiecie najpotężniejsze misje MARVEL!

Wliczone w cenę
 • Wstęp do Disneyland Park®
 • Wstęp do Walt Disney Studios® Park
 • Posiłki i napoje
 • Zakwaterowanie
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do bramek obrotowych przy wejściu i okaż e-bilet na swoim urządzeniu przenośnym lub bilet wydrukowany na kartce A4 (w pionie). Pamiętaj, aby jakość druku była dobra.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Nazwiska na biletach nie mogą być zmienione po zarezerwowaniu biletu; na biletach widnieje tylko nazwisko głównego podróżnika
 • Bilet jest ważny od wybranej daty podróży
 • Bilety wielodniowe są ważne tylko przez kolejne dni od pierwszego dnia użytkowania
 • Disney Studios zamykają się na 1 lub 2 godziny przed Disneyland Park. Sprawdź na stronie Disneyland Paris
 • 31 grudnia Disney Studios zostanie zamknięte o 12.30, a park o 18:30
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 1626 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,9/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Byliśmy już 3 razy w Disneylandzie, zabieram moje 3 wnuczki i wszyscy świetnie się bawimy, w tym roku byliśmy bardzo rozczarowani, że musieliśmy zobaczyć Myszkę Miki i Buzza, jak możesz sobie wyobrazić, przyjeżdżamy całą drogę z Australii i spędzamy najpierw czas z rodziną w Anglii i wyjazd do Disneylandu w drodze powrotnej do Australii, trudno jest dziewczynom nie dostać uścisków i autografów

Czytaj dalej

26 stycznia 2020

Wybierz multipass, a nie główny sezon! idź we wtorki!

jeśli zarezerwowałeś swój kupon online, poszukaj ekranów przy wejściu do Disneylandu, tam możesz zeskanować kod, aby otrzymać bilety. nie musisz pozostać w linii! Disneyland i Walt Disney Studio są niesamowite! zarezerwuj 2 dni 2 parki! inaczej to za mało! Ja, 25 lat, byłem tam z moim chłopakiem i świetnie się bawiliśmy! było tam w drugim tygodniu maja i czekaliśmy około 15 minut w kolejce! mimo że drugiego dnia było deszczowo cieszyliśmy się wszystkimi pokazami, sklepami i krótszymi kolejkami górskimi;) baw się dobrze!

Czytaj dalej

11 maja 2019

I znowu byliśmy wszyscy dziećmi

Świetnie spędzony czas z nastoletnimi dziećmi. Wszyscy powrócilismy do czasów dziecinństwa . Zauroczył nas zarówno bajkowy swiat Disneyland Park jak Walt Disney Studios Park . Jedynym minusem olbrzymie kolejki do głównych atrakcji , czas oczekiwania około godziny. ( pobyt 23-08-17 do 25-08-17) . Myślę że w innym terminie byłoby lepiej. Mino utrudnień Disneyland tak tak i jeszcze raz tak . Prawie dorośłe dzieci już zapewniły że napewno powrócą do Disneylandu oczywiście kupując bilety za pośrednictwem Get Your Guide

Czytaj dalej

3 września 2017

Numer identyfikacyjny produktu: 395319