Karta miejska

Paryż: Paris Pass® z dostępem do ponad 80 atrakcji Paryża

Paryż: Paris Pass® z dostępem do ponad 80 atrakcji Paryża

Organizator atrakcji: Go City - EMEA

Od 576,09 zł za osobę

Oszczędź czas i pieniądze dzięki 2-, 3-, 4- lub 6-dniowemu karnetowi Paris Pass i korzystaj z ponad 80 atrakcji, np. rejsu po Sekwanie, wstępu do najważniejszych muzeów i zabytków Paryża oraz wielu innych.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Wymagany kupon papierowy
Ważność 2 - 4 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się dostępem do ponad 80 zabytków i atrakcji w Paryżu
 • Wsiadaj i wysiadaj z wycieczki Big Bus po Paryżu?
 • Popłyń Sekwaną podczas rejsu po Bateaux Parisiens
 • Unikaj długiego oczekiwania dzięki dostępowi bez kolejki do wielu atrakcji
 • Odwiedź Luwr, D'Orsay i inne znane muzea miejskie
Pełny opis

Odblokuj Paryż dzięki pakietowi zwiedzania all inclusive. Karnet zapewnia wysoką jakość i wygodę, a także wstęp do ponad 80 najważniejszych atrakcji Paryża, jednodniowy bilet na wycieczkę autobusową z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach, kartę Paris Museum Pass oraz cyfrowy przewodnik, który pomoże Ci zaplanować pobyt.

Uzyskaj dostęp do najważniejszych atrakcji, takich jak:

Wycieczka z przewodnikiem po wieży Eiffla (2 piętro) Bilet do parku rozrywki Parc Asterix Muzeum Luwru Muzeum Orsay Centrum Pompidou, Narodowe Muzeum Sztuki Nowoczesnej Espace Dali Big Bus – 1-dniowa wycieczka autobusowa Hop-on Hop-off Rejs po rzece Bateaux Parisiens Degustacja wina - Les Caves du Louvre Zwiedzanie Montparnasse Łuk Triumfalny Muzeum Picassa Muzeum Figur Woskowych Musée Grevin Châteaux de Versailles Pakiet Flyview Paris Liberty Wycieczki: Wycieczka piesza „Ukryte klejnoty Paryża” w Le Marais Piesza wycieczka po Sekwanie Piesza wycieczka po paryskich przejściach krytych Skandale i sprawy miłosne podczas pieszej wycieczki po Pere Lachaise Wycieczka po Stade de France Zwiedzanie z przewodnikiem Heritage i Backstage po Galeries Lafayette Piesza wycieczka po Montmartre i Sacré Coeur Doświadczenie: Ballon de Paris Generali Petit Train de Montmartre Rex Studio Le Musée Gourmand du Chocolat - Choco- Story Musée des Égouts de Paris Cité des Sciences et de l'Industrie - La Villette Browar BAPBAP browar bar doświadcza degustacji piwa i prezentów Mini-warsztat perfumeryjny Fragonard Szampan Gourmand w Montmatre Francuskie Apéro w Saint-Germain des Prés Paryskie śniadanie w Café Louise Historyczne budynki:

Panteon Konsjerż Expiatoire Chapelle Château de Rambouillet Château de Vincennes Zamki Champs-sur-Marne Château de Pierrefonds Maison d'Auguste Rodin à Meudon Bazylika katedralna Saint-Denis Abbaye Royale de Chaalis – Musée Jacquemart André Sainte Chapelle Château de Maisons-Laffitte Willa Savoye Zamek Fontainebleau Muzea: Muzeum Rodina Musée National de l'Orangerie Musée National des Arts asiatiques Musée de l'Armée, Tombeau de Napoleon 1er Musée Condé - Château de Chantilly Musée et domaine nationaux du Château de Compiègne Musée national des Châteaux de Malmaison et Bois Préau La Cinémathèque française – Musée du Cinéma Cite de l'Architecture et du Patrimoine - Musée des Monuments françois Musée d'art et d'histoire du Judaïsme Musée de la Musique – La Villette Musee de l'Ordre de la Liberation Musée de l'Air et de l'Espace Musée d'Archéologie nationale de Saint-Germain-en-Laye Musée de l'Institut du Monde arabe Dekoracje Musée des Arts Musée des Arts et Métiers Musée des Plans-reliefs Musee du quai Branly Musée Gustave Moreau Musée National de Céramique de Sèvres Musée national de la Renaissance - Château d'Ecouen Zachowaj kartę Paris Pass na urządzeniu mobilnym, pobierając ją za pomocą mobilnego przewodnika. Miej go pod ręką w kieszeni. Bilet Paris Museum Pass jest biletem fizycznym i jako taki należy go odebrać w miejscu wykupu w Paryżu. Pełne instrukcje znajdują się w cyfrowym przewodniku.

Wliczone w cenę
 • 2-, 3-, 4- lub 6-dniowa karta miejska
 • 1-dniowy bilet na wycieczkę autobusową wskakuj/wyskakuj
 • Cyfrowy przewodnik z informacjami o atrakcjach
 • Karta Paris Museum Pass (tylko dla osób dorosłych)
 • Bilet na pociąg do Wersalu
 • Karnet Youth Pass (dla osób w wieku 2–17 lat) nie obejmuje karty Paris Museum Pass. Wstęp do większości muzeów jest bezpłatny dla osób poniżej 18. roku życia.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Karnet należy odebrać w punkcie Paris Museum Pass, który znajduje się w pobliżu stacji metra „Pyramides” (linia 7 i 14). Wyjdź ze stacji „Pyramides” wyjściem nr 2 (Rue de l’échelle). Gdy wyjdziesz na powierzchnię, kasa biletowa Big Bus będzie za Tobą. Koniecznie weź sobą kupon oraz dokument tożsamości ze zdjęciem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Co trzeba wiedzieć

 • Wycieczka autobusowa z możliwością wsiadania/wysiadania na dowolnych przystankach jest dostępna tylko przez 1 dzień niezależnie od ważność karnetu (2, 3, 4 lub 6 dni).
 • Karnet Paris Pass nie jest przeznaczony dla grup. W przypadku grup liczących więcej niż 9 osób dostęp do atrakcji może być niemożliwy.
 • Twoja karta Go Card zostanie Ci dostarczona bezpośrednio w formie pliku pdf, który możesz wydrukować lub zapisać na swoim telefonie.
 • Musisz odebrać karnet Paris Museum Pass w odpowiednim punkcie w centrum Paryża. Pełne instrukcje znajdują się w przewodniku cyfrowym.
 • Karnety młodzieżowe NIE obejmują karnetu Paris Museum Pass (wstęp do większości muzeów jest bezpłatny dla osób poniżej 18. roku życia).
 • 3-dniowy karnet Paris Pass (dla dorosłych) obejmuje 2-dniowy karnet Paris Museum Pass
 • Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z COVID-19 niektóre atrakcje mogą być czasowo niedostępne, mieć skrócone godziny otwarcia lub wymagać dokonania rezerwacji przed wizytą. Sprawdź dołączony cyfrowy przewodnik oraz internetowe strony atrakcji, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje, i w razie potrzeby dokonaj rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4 /5

na podstawie 358 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  3,5/5
 • Jakość/cena
  3,7/5
 • Jakość usług
  4,1/5
 • Organizacja
  4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Prawie wszystko działało, ALE po prostu nie mogliśmy dowiedzieć się, jak zarezerwować wycieczkę łodzią, która była zawarta w paszporcie. Skończyło się na tym, że kupiliśmy wycieczkę, ponieważ przepustki nie można było wykorzystać tam, gdzie znaleźliśmy wycieczkę łodzią. Równie dobrze można było opisać, gdzie się udać, aby zarezerwować wycieczkę z paszportem.

Czytaj dalej

1 sierpnia 2021

Świetnie - ale warto tylko wtedy, gdy naprawdę wyjdziesz i pójdziesz w wiele miejsc?

Paryska przepustka jest idealna dla nowych turystów, którzy nie byli wcześniej w Paryżu, ponieważ w pewien sposób organizuje i strukturuje go dla Ciebie. Przewodnik zawiera wszystko tak, abyś nie musiał wykonywać dużo pracy poza wybieraniem tego, co z dużej listy atrakcji do zrobienia. Widzę, że kilka osób uważa, że nie jest to warte swojej ceny, ponieważ nie można ukończyć nigdzie w pobliżu wszystkich atrakcji na liście - uznaliśmy to za pieniądze, które zapłaciliśmy za organizację, pomiń opcje linii i wybór. Wycieczka autobusowa jest świetna, ale upewnij się, że zaczniesz ją wcześnie; byliśmy trochę przerażeni faktem, że wiele osób wsiada i zatrzymuje się przez cały cykl, zamiast włączać się i wyłączać na różnych przystankach, więc trudno jest usiąść na otwartym dachu; jeśli to naprawdę ma dla ciebie znaczenie, prawdopodobnie będziesz musiał poczekać. Poleciłbym tylko tym, którzy nie lubią tracić czasu i chcą po prostu wyjść i coś zrobić, w przeciwnym razie ludzie, którzy wolą wędrow

Czytaj dalej

17 sierpnia 2014

Jedyne, na co nie zwróciłem uwagi, to rezerwacja terminów… wiele wycieczek wymaga wcześniejszej rezerwacji. Oczywiście to moja wina, ale zostaw tutaj napiwek, a Wieża daje prawo do zwiedzania tylko po schodach. Winda musieliśmy zapłacić kolejne 17 euro, aby wjechać windą.

26 kwietnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 4521