Paryż: Widowisko w Moulin Rouge z szampanem

Paryż: Widowisko w Moulin Rouge z szampanem

Od 409,24 zł za osobę

Poznaj światowej sławy kabaret Moulin Rouge dzięki biletowi na spektakularne przedstawienie pt. „Féerie”. Popijaj szampana i podziwiaj artystów z całego świata, występujących w ekstrawaganckich kostiumach wykonanych z piór i kryształów.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj jeden z najbardziej znanych na świecie kabaretów w Moulin Rouge
 • Obejrzyj słynne widowisko „Féerie” w wykonaniu 60 artystów
 • Podziwiaj ręcznie uszyte kostiumy z piórami, kryształami i cekinami
 • Spędź niezapomniany wieczór z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą
 • Popijaj szampana, oglądając kultowe francuskie przedstawienie
Pełny opis
Wybierz się na jedno z najsłynniejszych widowisk na świecie – kabaret „Féerie” w Moulin Rouge autorstwa Doris Haug i Ruggero Angelettiego z choreografią Billa Goodsona. Podziwiaj zespół 100 artystów, w tym 60 tancerek grupy Doris Girls, występujących w ekstrawaganckich kostiumach wykonanych z piór, kryształów i cekinów. Zostały one zaprojektowane przez Corrado Collabucciego i ręcznie wykonane w najsłynniejszych pracowniach Paryża. Uzupełnieniem kostiumów są bogate dekoracje sceny wykonania Gaetano Castellego oraz olbrzymie akwarium. Posłuchaj muzyki autorstwa Pierre’a Porte’a w wykonaniu 80 muzyków i 60 chórzystów. Podczas przedstawienia tę niesamowitą ucztę dla uszu i oczu umili Ci pół butelki szampana. Przeżyj kolorystyczny zawrót głowy, oglądając ekstrawaganckie występy w kultowym kabarecie!
Wliczone w cenę
 • Bilet na kabaret „Féerie” w Moulin Rouge
 • Pół butelki szampana
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Dzieci poniżej 6. roku życia
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Wymagania dla podróżnych
  • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

   Miejsce zbiórki

   Moulin Rouge: 82 Boulevard de Clichy, 75018 Paryż, Francja. Bądź na miejscu na 30 minut przed rozpoczęciem widowiska

   Otwórz w Google Maps ⟶
   Ważne informacje

   Niedozwolone

   • Krótkie spodenki
   • Aparaty fotograficzne
   • Odzież sportowa
   • Obuwie sportowe
   • Nagrywanie wideo

   Co trzeba wiedzieć

   • Pamiętaj, że bilety do Moulin Rouge mogą być wyprzedane nawet na kilka miesięcy przed planowanym terminem; radzimy dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem Radzimy dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem
   • Wstęp dla dzieci poniżej 6 roku życia jest wzbroniony W Moulin Rouge wymagany jest elegancki ubiór. Marynarka i krawat nie są konieczne, lecz niedozwolone są krótkie spodnie oraz odzież sportowa i obuwie sportowe.
   • Bądź na miejscu na 30 minut przed rozpoczęciem widowiska
   Opinie klientów

   Ogólna ocena

   4,7 / 5

   na podstawie 3102 opinii

   Podsumowanie opinii

   • Jakość/cena
    4,2/5
   • Jakość usług
    4,5/5
   • Organizacja
    4,4/5
   Sortuj wg

   Sortuj wg

   Show było wspaniałe! Niesamowite tempo, świetna choreografia, bajeczne kostiumy. Dekoracje na najwyższym poziomie. Profesjonalizm tancerek i tancerzy plus występy akrobatyczne budzą zachwyt. Butelka szampana na parę go jeszcze potęguje. Słowem rewelacja! Trzeba to zobaczyć na własne oczy. To co mi się nie podobało to: brak muzyki na żywo, śpiew z playback'u i sposób oczekiwania na wejście do sali. Ludzie stoją w 'boksach', potem dzielą się na dwie wielkie kolejki. Nie ma żadnej chronologii, ci co czekają godzinę mogą mieć dalszy stolik od tych, którzy przyszli przed chwilą. Jak się ubrać? Były panie w wieczorowych kreacjach i panowie w garniturach. Jednakże tych par było mało. Większość była ubrana bardzo zwyczajnie, łącznie ze sportowymi butami. Sportowych butów było bardzo dużo.

   Czytaj dalej

   1 marca 2020

   Niesamowite przeżycie

   Niesamowite przeżycie. Co prawda przyszliśmy jak mam w zwyczaju dużo wcześniej ale zostaliśmy potraktowani priorytetowo i usadzono nas w odległości od sceny "na wyciągnięcie ręki" co w przypadku tego akurat widowiska ma (zapewniam) kolosalne znaczenie . Nie przepadam za szampanem ale ten był stworzony chyba dla mnie. Chyba trudno było by mnie zaciągnąć na widowisko z tańcem właśnie ale to co tam zobaczyłem zdecydowanie polecam wszystkim "oponentom". A za możliwosc zakupu biletów dziękuję. Wiesław z Polski

   Czytaj dalej

   17 maja 2019

   Super!

   Piękne widowisko, pełne światła i kolorów. Przedstawienie na 23.00, o 22.00 byliśmy przed budynkiem, a w kolejce do wejścia już ok. 50 osób. Zapytaliśmy pana z ochrony, gdzie możemy wymienić kupon na bilety, ale kazał nam czekać w kolejce. o 22.30 zaczęli wpuszczać do środka, my weszliśmy innym wejściem do kasy. Wymienili nam bilet i czekamy w kolejce na szczęście już w środku. 23.00 skończył się poprzedni spektakl i zaczęli wpuszczać dopiero za 15 minut. Każdego gościa do stolika prowadzą panowie z ochrony. Miejsca przy 6-osobowych, bardzo ciasnych stolikach. Na balkonie były 2-osobowe stoliki, ale chyba dla VIP-ów. Kelner podaje szampana i o 23.40 gasną światła i zaczyna się Show. Pięknie, kolorowo, tanecznie i bajecznie - warto było się naczekać ;)

   Czytaj dalej

   19 sierpnia 2015

   Organizator:

   Numer identyfikacyjny produktu: 189477