Bilet wstępu

Paryż: widowisko w Moulin Rouge i szampan

Bilet wstępu

Paryż: widowisko w Moulin Rouge i szampan

Prawie wyprzedane

Od 585,59 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Poznaj światowej sławy kabaret Moulin Rouge dzięki biletowi na spektakularne przedstawienie pt. „Féerie”. Popijaj szampana i podziwiaj artystów z całego świata występujących w ekstrawaganckich kostiumach ozdobionych piórami i kryształkami.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj jeden z najbardziej znanych na świecie pokazów kabaretowych w Moulin Rouge
 • Obejrzyj słynne widowisko „Féerie” w wykonaniu 60 artystów
 • Podziwiaj ręcznie uszyte kostiumy z piórami, kryształami i cekinami
 • Spędź niezapomniany wieczór z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą
 • Popijaj musującego szampana, oglądając kultowe francuskie przedstawienie
Pełny opis

Usiądź wygodnie i obejrzyj jedno z najsłynniejszych widowisk na świecie – kabaret „Féerie” w Moulin Rouge autorstwa Doris Haug i Ruggero Angelettiego z choreografią Billa Goodsona.

Obejrzyj występ grupy 100 artystów, w tym 60 tancerek Doris Girls oraz aktorów w 1000 kostiumach ozdobionych piórami, dżetami i cekinami, które zostały zaprojektowane przez Corrado Collabucciego. Zobacz scenografie Gaetano Castellego i posłuchaj muzyki Pierre'a Porte'a wykonywanej przez 80 muzyków i 60 chórzystów.

Podczas przedstawienia tę niesamowitą ucztę dla uszu i oczu umili Ci pół butelki szampana. Przeżyj kolorystyczny zawrót głowy, oglądając ekstrawaganckie występy w kultowym kabarecie.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do Moulin Rouge
 • Bilet na kabaret „Féerie” w Moulin Rouge
 • Pół butelki szampana
 • Transport
Nie zaleca się następującym osobom
 • Dzieci poniżej 6. roku życia

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Krótkie spodenki
 • Aparaty fotograficzne
 • Odzież sportowa
 • Obuwie sportowe

Co trzeba wiedzieć

 • W Moulin Rouge obowiązuje elegancki dress code. Marynarka i krawat nie są konieczne, ale zabronione są krótkie spodnie oraz odzież sportowa i obuwie sportowe.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 6160 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wspaniałe przedstawienie, bardzo nam się podobało. To była nieustająca energia. Było kilku genialnych artystów, a także tancerze, którzy są niesamowici. Był to niezwykły pokaz kreatywności i siły. Usiedliśmy z przodu na stole pośrodku teatru na podwyższonym poziomie, więc mieliśmy wspaniały widok. Obsługa kelnerska przez cały czas. Głównie stoły po 6 osób, bardzo blisko innych na stole i nie ma dużo miejsca między stołami i każdy musi się ruszyć, aby ludzie mogli wyjść. Większość ludzi była wystrojona, dużo błyszczących ubrań. Idź tak glam, jak się odważysz. Upewniliśmy się, że inni na naszym stole (wszyscy byli wspaniali) mogli zobaczyć, jak jesteśmy przed nimi. Wszyscy zrobili to samo. Stacja metra na zewnątrz, idealna.

Czytaj dalej

9 lutego 2023

Musisz usiąść tam, gdzie ci powiedziano, niestety dla mnie byłem z przodu, więc całą noc musiałem patrzeć w górę, na szczęście moja 3-osobowa grupa miała własny stolik. Byłem rozczarowany, że to nowe podejście do kaberetu, wolałbym zobaczyć oryginalną wersję, więcej burleski byłoby lepsze. Mężczyźni byli bardzo tandetni, dużo uśmiechu i mimiki. Dostajesz pół butelki szampana, co było całkiem miłe. Niektóre inne akty były niesamowite, nie węże, nie fani wykorzystywania zwierząt. To dzielnica czerwonych latarni. Zawsze chciałem tego doświadczyć i polecam, ponieważ musisz jechać do Paryża, chociaż jest to dużo pieniędzy, byłoby warte innej ceny za różne stoły, abyś mógł zapłacić za lepsze miejsce do wyboru.

Czytaj dalej

23 stycznia 2023

Przyjemne doświadczenie z różnymi aktami, zdecydowanie polecam. Dzielisz stoliki z innymi gośćmi, ale to było dla nas w porządku. Wspaniały widok z naszego miejsca, personel był bardzo przyjazny i pomocny, szybko usiadł i podał. Mieliśmy tylko opcję szampana (nie kolację) Jest trochę nagości kobiet, więc może nie być odpowiednia dla młodszych widzów, ale było bardzo gustownie zrobione. Wiele barów i restauracji na miejscu. Wiele sklepów w okolicy było przeznaczonych do oglądania dla dorosłych!

Czytaj dalej

15 stycznia 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 189477