Paryż: Bilet wstępu bez kolejki do muzeów Orsay i Orangerie

Paryż: Bilet wstępu bez kolejki do muzeów Orsay i Orangerie

Od 100,64 zł za osobę

Zobacz arcydzieła sztuki dzięki łączonemu biletowi wstępu do Muzeum Orsay i Muzeum Orangerie w centrum Paryża. Uniknij długich kolejek w obydwu lokalizacjach, a następnie zachwycaj się rzeźbami i obrazami, w tym legendarnym cyklem „Lilie wodne” Moneta.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 7 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Skorzystaj z możliwości wstępu bez kolejki do 2 słynnych instytucji kulturalnych w samym sercu Paryża. Odwiedź zarówno Muzeum Orsay, jak i Muzeum Orangerie znajdujące się w ogrodach Tuileries. Podziwiaj dzieła znanych na całym świecie artystów na prestiżowych wystawach stałych oraz czasowych obu muzeów.  Muzeum Orsay: Odwiedź dawną stację kolejową Gare d'Orsay zaprojektowaną w stylu beaux-arts przez Victora Laloux na wystawę światową w 1900 roku. Obecnie jest ona siedzibą Muzeum Orsay (Musée d'Orsay). Ten przepiękny budynek jest jedną z najpopularniejszych instytucji kulturalnych w Paryżu. Uniknij długich kolejek dzięki swojemu biletowi, a następnie wyrusz w podróż przez rozmaite okresy w dziejach historii sztuki, w tym akademizm, realizm, impresjonizm, symbolizm i art nouveau. Zobacz dzieła takich artystów jak Bonnard, Carpeaux, Cézanne, Courbet, Daumier, Degas, Gauguin, Guimard, Lalique, Manet, Millet, Monet, Pissarro, Redon, Renoir, Rodin, Seurat, Sisley, van Gogh i Vuillar! Muzeum Orangerie: Znajdujące się w pięknych ogrodach Tuileries Muzeum Orangerie (Musée de l’Orangerie) w poetycki sposób prezentuje gościom 2 prestiżowe wystawy złożone z dzieł stworzonych w pierwszych dekadach XX wieku. Podziwiaj arcydzieła takie jak cykl „Lilie wodne” autorstwa Claude'a Moneta oraz rozmaite prace ze zbiorów Jean Walter-Paul Guillaume Collection stanowiących własność marszanda sztuki Paula Guillaume'a i jego żony Domenici. 
Wliczone w cenę
 • Wstęp bez kolejki na wystawy stałe i czasowe w Muzeum Orsay i Muzeum Orangerie
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne
  • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

   Miejsce zbiórki

   Muzeum Orsay: 1 Rue de la Légion d'Honneur, 75007 Paryż. Muzeum Orangerie: Jardin Tuileries, 75001 Paryż.

   Otwórz w Google Maps ⟶
   Ważne informacje

   Co trzeba wiedzieć

   • Ze względu na trwające środki zapobiegawcze COVID-19, najpierw rozpocznij wizytę w Muzeum Orangerie w wybranym dniu podróży i przedziale czasowym wskazanym na kuponie
   • Następnie masz 7 dni na zwiedzenie muzeum Orsay z tym samym biletem i możesz wejść do muzeum Orsay w dowolnym momencie w godzinach otwarcia (od 9:30 do 18:00 codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, kiedy jest zamknięte)
   • Dzieci poniżej 18. roku życia i osoby poniżej 26. roku życia z Unii Europejskiej jeżdżą bezpłatnie
   Opinie klientów

   Ogólna ocena

   4,3 / 5

   na podstawie 818 opinii

   Podsumowanie opinii

   • Jakość/cena
    4,1/5
   • Jakość usług
    4,5/5
   • Organizacja
    4,5/5
   Sortuj wg

   Sortuj wg

   Orsay był niesamowity ... zostawiłem go, by przejść do Orangerie, tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest zamknięty (i sprawdziłem online, aby upewnić się, że jest otwarty) Naprawdę nie mogłem się doczekać większej wystawy Monet's Water Lilies, więc byłem trochę rozczarowany, że nie zrobiłem tego nie mam szansy go zobaczyć. Ale bilet bez kolejki na Orsay był świetny.

   Czytaj dalej

   4 lutego 2020

   Ten bilet nie pozwala ci ominąć linii, po prostu ominąć linię osób bez biletów! To była wciąż 45-minutowa linia. Muzeum jest moim ulubionym w Paryżu. Zacznij od impresjonistów i zejdź na dół. Przeglądaj każdy centymetr każdego piętra. Warto poczekać. Deux Musees Cafe naprzeciwko wejścia było doskonałym miejscem na późny lunch.

   5 listopada 2019

   Would definitely recommend! But you have to have at least 2 - 3 hours at the Orsay and 1-2 hours at the Orangerie. Originally booked this just to see Monet water lilies but glad I took my time at the Orsay museum. Such amazing history. Monet's water lilies, I have to say was the cherry on top, to just sit there and reflect was beautiful.

   Czytaj dalej

   10 lutego 2020

   Przetłumacz
   Organizator:

   Numer identyfikacyjny produktu: 103484