Pakiet

Paryż: Bilet wstępu bez kolejki do muzeów Orsay i Orangerie

Paryż: Bilet wstępu bez kolejki do muzeów Orsay i Orangerie

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Zobacz arcydzieła sztuki dzięki łączonemu biletowi wstępu do Muzeum Orsay i Muzeum Orangerie w centrum Paryża. Uniknij długich kolejek w obydwu lokalizacjach, a następnie zachwycaj się rzeźbami i obrazami, w tym legendarnym cyklem „Lilie wodne” Moneta.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Czas trwania 7 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Skorzystaj z możliwości wstępu bez kolejki do 2 słynnych instytucji kulturalnych w samym sercu Paryża. Odwiedź zarówno Muzeum Orsay, jak i Muzeum Orangerie znajdujące się w ogrodach Tuileries. Podziwiaj dzieła znanych na całym świecie artystów na prestiżowych wystawach stałych oraz czasowych obu muzeów.  Muzeum Orsay: Odwiedź dawną stację kolejową Gare d'Orsay zaprojektowaną w stylu beaux-arts przez Victora Laloux na wystawę światową w 1900 roku. Obecnie jest ona siedzibą Muzeum Orsay (Musée d'Orsay). Ten przepiękny budynek jest jedną z najpopularniejszych instytucji kulturalnych w Paryżu. Uniknij długich kolejek dzięki swojemu biletowi, a następnie wyrusz w podróż przez rozmaite okresy w dziejach historii sztuki, w tym akademizm, realizm, impresjonizm, symbolizm i art nouveau. Zobacz dzieła takich artystów jak Bonnard, Carpeaux, Cézanne, Courbet, Daumier, Degas, Gauguin, Guimard, Lalique, Manet, Millet, Monet, Pissarro, Redon, Renoir, Rodin, Seurat, Sisley, van Gogh i Vuillar! Muzeum Orangerie: Znajdujące się w pięknych ogrodach Tuileries Muzeum Orangerie (Musée de l’Orangerie) w poetycki sposób prezentuje gościom 2 prestiżowe wystawy złożone z dzieł stworzonych w pierwszych dekadach XX wieku. Podziwiaj arcydzieła takie jak cykl „Lilie wodne” autorstwa Claude'a Moneta oraz rozmaite prace ze zbiorów Jean Walter-Paul Guillaume Collection stanowiących własność marszanda sztuki Paula Guillaume'a i jego żony Domenici. 
Wliczone w cenę
 • Wstęp bez kolejki do stałej kolekcji Muzeum Orsay
 • Wstęp bez kolejki do stałej kolekcji Muzeum Orangerie
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Rozpocznij swoją wizytę najpierw w Muzeum Orangerie w wybranym dniu podróży i przedziale czasowym wskazanym na kuponie. Masz wtedy 7 dni na zwiedzenie Muzeum Orsay z tą samą przepustką. Do Muzeum Orsay można wejść w dowolnym momencie w godzinach otwarcia (od 9:30 do 18:00 codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, kiedy jest zamknięte). Muzeum Orsay znajduje się pod adresem 1 Rue de la Légion d'Honneur, 75007 Paryż.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Ze względu na trwające środki zapobiegawcze COVID-19, najpierw rozpocznij wizytę w Muzeum Orangerie w wybranym dniu podróży i przedziale czasowym wskazanym na kuponie
  • Następnie masz 7 dni na zwiedzenie muzeum Orsay z tym samym biletem i możesz wejść do muzeum Orsay w dowolnym momencie w godzinach otwarcia (od 9:30 do 18:00 codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, kiedy jest zamknięte)
  • Dzieci poniżej 18. roku życia i osoby poniżej 26. roku życia z Unii Europejskiej jeżdżą bezpłatnie
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 /5

  na podstawie 1200 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,5/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Zdecydowanie polecam! Ale trzeba mieć co najmniej 2 - 3 godziny w Orsay i 1-2 godziny w Oranżerii. Pierwotnie zarezerwowałem to tylko po to, aby zobaczyć lilie wodne Monet, ale cieszę się, że poświęciłem swój czas w muzeum Orsay. Taka niesamowita historia. Lilie wodne Moneta, muszę powiedzieć, były wisienką na torcie, po prostu siedzieć i zastanawiać się było piękne.

  Czytaj dalej

  10 lutego 2020

  Orsay był niesamowity ... zostawiłem go, by przejść do Orangerie, tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest zamknięty (i sprawdziłem online, aby upewnić się, że jest otwarty) Naprawdę nie mogłem się doczekać większej wystawy Monet's Water Lilies, więc byłem trochę rozczarowany, że nie zrobiłem tego nie mam szansy go zobaczyć. Ale bilet bez kolejki na Orsay był świetny.

  Czytaj dalej

  4 lutego 2020

  Ten bilet nie pozwala ci ominąć linii, po prostu ominąć linię osób bez biletów! To była wciąż 45-minutowa linia. Muzeum jest moim ulubionym w Paryżu. Zacznij od impresjonistów i zejdź na dół. Przeglądaj każdy centymetr każdego piętra. Warto poczekać. Deux Musees Cafe naprzeciwko wejścia było doskonałym miejscem na późny lunch.

  5 listopada 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 103484