Wersal i ogrody: kompleksowy bilet wstępu i audioprzewodnik

Wersal i ogrody: kompleksowy bilet wstępu i audioprzewodnik

Od 91,96 zł za osobę

Wybierz 1- lub 2-dniowy bilet ze wstępem do wszystkich części Wersalu, w tym do pałacu, ogrodów, Trianonu i posiadłości Marii Antoniny. Zwiedzaj pałac z audioprzewodnikiem. Wybierz opcję rozszerzoną i zobacz „Muzyczne Fontanny” lub „Muzyczne Ogrody”.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Opcjonalnie audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski, portugalski, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Zwiedź pałac i ogrody Wersalu z zarezerwowanym wcześniej 1- lub 2-dniowym biletem. Odwiedź oficjalną rezydencję francuskiej monarchii z okresu od 1682 do 1789 r. i zobacz bogato zdobione komnaty reprezentacyjne oraz zapierającą dech w piersiach Galerię Zwierciadlaną. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV i innych francuskich władcach, słuchając nagrań z bezpłatnego audioprzewodnika. Wyobraź sobie, jak wyglądało życie na francuskim dworze, przechadzając się po lśniącej Galerii Zwierciadlanej. Przespaceruj się po kultowych ogrodach we własnym tempie i obejrzyj fontanny, rzeźby oraz starannie wypielęgnowane trawniki. Odwiedź Grand i Petit Trianon. Zobacz miejsca, do których Król Słońce udawał się, by odpocząć od rygorów życia dworskiego i zakosztować rozrywki. Następnie udaj się do rezydencji Marii Antoniny, która stanowiła dla niej azyl.
Wliczone w cenę
 • 1- lub 2-dniowy bilet do pałacu
 • 1- lub 2-dniowy bilet wstępu do całej posiadłości w Wersalu (w tym do rezydencji Marii Antoniny, Trianonu i ogrodów)
 • Możliwość zobaczenia pokazów „Muzyczne Fontanny” lub „Muzyczne Ogrody” (jeśli wybrano taką opcję)
 • Audioprzewodnik (dostępny w 11 językach – należy go pobrać)
 • Przewodnik
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

  Miejsce zbiórki

  Okaż swój kupon bezpośrednio przy wejściu do pałacu. W sezonie wysokim przybądź wcześnie, o godz. 8.45, aby uniknąć długich kolejek podczas kontroli bezpieczeństwa. Palais de Versailles, Place d'Armes, 78000 Wersal Od 15 lipca do 25 sierpnia do pociągu będzie można wsiąść dopiero na stacji Javel (metro 10) ze względu na prace wykonywane na linii kolejowej RER C.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Paszport lub dowód osobisty
  • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

  Co trzeba wiedzieć

  • Wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci w wieku poniżej 18 lat i dla obywateli UE w wieku poniżej 26 lat. W obu przypadkach wymagany jest bilet na określony przedział czasowy oraz ważny dokument tożsamości. Osoby niebędące obywatelami UE w wieku 18–26 lat muszą kupić bilet, chyba że mieszkają na terenie UE dłużej niż 3 miesiące.
  • Prosimy mieć na uwadze, że w podanych terminach wstęp do ogrodów możliwy jest wyłącznie z biletem na pokaz fontann. W tych terminach wstęp do ogrodów jest bezpłatny dla dzieci w wieku do 5 lat.
  • Noszenie maseczki jest obowiązkowe dla zwiedzających pałac.
  • Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19 audioprzewodnik należy pobrać ze strony internetowej atrakcji. Nie otrzymasz audioprzewodnika w formie fizycznej.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,2 /5

  na podstawie 8524 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4/5
  • Jakość usług
   4,2/5
  • Organizacja
   3,9/5
  Sortuj wg

  Sortuj wg

  Polecam Wersal i jego ogrody, byliśmy jesienią więc ogrody aż tak bardzo nie zachwycają choć mimo wszystko warto jest tam wejść i poczuć ten klimat. Co ciekawe to jedyne muzeum w Paryżu gdzie można posłuchać historie w języku polskim. (audio-przewodnik jednak bardzo się przydaje, nawet bardzo dobra znajomość języka angielskiego nie oddaje treści podawanej w języku ojczystym)

  Czytaj dalej

  30 listopada 2019

  Wersal wspaniały. Ogrody jesienią fantastyczne- zwłaszcza przy słonecznej pogodzie. Posiadłość Marii Antoniny - rozczarowanie. Ładnie , uroczo , ale bez WOW ! Widowisko Muzyczne fontanny w październiku - PORAŻKA . Działały tylko 2 !!! Na terenie ogrodu (np. przy GRAND CANAL) funkcjonują wypożyczalnie rowerów, wózków elektrycznych typu MELEX , a po ogrodach kursuje mini pociąg na kołach.

  Czytaj dalej

  21 października 2019

  Kolejka z biletem ok 30min. Byliśmy pod Wersalem ok 10:30. W Pałacu dość duży tłum, przez co zwiedzanie samego obiektu było średnio pozytywnym doświadczeniem jednak godnym polecenia. Na ogrodach mniejszy ruch im dalej prowadziła ścieżka tym mniej zwiedzających. Generalnie odczucia pozytywne. zarezerwujcie sobie ok 5h jeżeli chcecie zobaczyć zarówno pałac jak i całe ogrody

  Czytaj dalej

  6 września 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 59565