Paryż: bilet wstępu do Luwru na określoną godzinę

Paryż: bilet wstępu do Luwru na określoną godzinę

Od 78,17 zł (+ opłata za rezerwację 13,79 zł) za osobę

Nie czekaj w kolejce i skorzystaj z osobnego wejścia do paryskiego Luwru. Skorzystaj z dodatkowego czasu na podziwianie takich arcydzieł sztuki jak „Mona Lisa" Leonarda da Vinci.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Skorzystaj z biletu wstępu bez kolejki do Luwru
 • Podziwiaj dzieła sztuki – od starożytnego Egiptu po renesans
 • Spędź w muzeum tyle czasu, ile zechcesz, i zwiedź je we własnym tempie
Pełny opis
Odkryj jedno z najlepszych muzeów na świecie we własnym tempie dzięki biletowi wstępu do Luwru. Omiń kolejkę po bilety i udaj się bezpośrednio do punktu kontroli bezpieczeństwa, a następnie wejdź do muzeum i zobacz najsłynniejsze dzieła sztuki na świecie. Gdy już wejdziesz do zabytkowego pałacu położonego na prawym brzegu Sekwany, zobaczysz kultowe dzieła sztuki, takie jak „Mona Lisa” czy „Wenus z Milo”. Podziwiaj sztukę renesansu i starożytne egipskie relikty. Zobacz obrazy z okresu od XIII do XX wieku, ryciny ze zbiorów królewskich i wiele innych eksponatów. Muzeum otwarto 10 sierpnia 1793 r. Znajdowało się w nim wtedy zaledwie 537 obrazów. Mimo zamknięcia w 1796 r. z powodu problemów konstrukcyjnych muzeum otwarto ponownie w 1801 r. pod nazwą Musée Napoléon, a jego zbiory powiększyły się. Po klęsce Napoleona pod Waterloo wiele dzieł skonfiskowano i zwrócono pierwotnym właścicielom. Zbiory powiększyły się za panowania Ludwika XVIII i Karola X, a w czasach II Cesarstwa Francuskiego muzeum zyskało 20 000 eksponatów. Od czasów III Republiki Francuskiej zbiory stale rosną, a w 2008 roku podzielono je na 8 części: antyki egipskie, antyki bliskowschodnie, antyki greckie, etruskie i rzymskie, sztuka islamska, rzeźby, sztuka dekoracyjna, obrazy, a także ryciny i rysunki. Uwaga! Osobom w wieku poniżej 18 lat i obywatelom UE poniżej 26 lat przysługuje bezpłatny wstęp za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki do Luwru na określoną godzinę
 • Pełny dostęp do wystawy stałej i wszystkich wystaw czasowych
 • Opłata za rezerwację w wysokości 3 EUR za osobę
 • Audioprzewodnik
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

  Miejsce zbiórki

  Rue de Rivoli, 75001 Paryż, Francja. Okaż swój bilet pracownikom kontroli bezpieczeństwa przy wyznaczonych wejściach priorytetowego wstępu przy wejściach Pyramid (wejście główne), Porte de Lions lub Carrousel. Następnie przejdź kontrolę bezpieczeństwa podobną do tej, która odbywa się na lotniskach. Później możesz udać się bezpośrednio do muzeum.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Paszport lub dowód osobisty

  Niedozwolone

  • Bagaż lub duże torby
  • Bagaż ponadwymiarowy

  Co trzeba wiedzieć

  • Trasy zwiedzania będą oznakowane, bez możliwości cofania się w celu uniknięcia zetknięcia się z tłumami.
  • Niektóre kolekcje nie są dostępne: rzeźna francuska ze średniowiecza i renesansu, dzieła sztuki z renesansu, z XVIII i XiX w., sztuka Afryki, Azji, Oceanii i obu Ameryk, sztuka islamu oraz drugie piętro z obrazami artystów francuskich oraz północnoeuropejskich.
  • Ze względów bezpieczeństwa i higieny szatnie pozostaną zamknięte.
  • Wypożyczenie wózków dziecięcych oraz inwalidzkich będzie możliwe.
  • Zwiedzający, którym przysługuje darmowy wstęp (osoby poniżej 18. roku życia z ważnym dowodem tożsamości) muszą dokonać rezerwacji godziny wizyty online na stronie internetowej Luwru, aby móc wejść do środka.
  • Wstęp do muzeum może mieć miejsce 30 minut przed lub po wybranej godzinie.
  • Bilety do Luwru otrzymasz w e-mailu.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,5 / 5

  na podstawie 21017 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,4/5
  Sortuj wg

  Sortuj wg

  Wykupilam bilet do Luwru na godz. 11 , ale bylismy juz o 10 przy wejsciu. Zostalismy wpuszczeni mimo, ze przyszlusmy za wczesnie Nasza kolejka do kontroli to byla 1 / 100 tej co stala do kasy biletowej. Bylam bardzo zadowolona, ze zakupilam wczesniej bilety. Dzieki temu juz po 15 minutach bylismy wewnatrz.

  27 stycznia 2020

  Piękne muzeum! Myśle ze to punkt obowiązkowy w Paryżu. Kolejka do obrazu Mona Lisa mega długa.. po 2h stania w kolejce do obrazu, jakieś 30sekund na zrobienie zdjęcia i już wyganiają( co jest zrozumiałe przy takiej liczbie obserwujących) jednak stwierdzam, że nie jest ona warta zobaczenia i straty 2h. Obraz jest dosyć mały w podziwiać go można jedynkę z daleka „przepychając się”. Jest dużo innych atrakcji w całym muzeum, godne poświęcenia czasu.

  Czytaj dalej

  22 września 2019

  Proces pozyskania biletu poprzez portal oraz proces powiadomień z portalu Get Your Guide bardzo dobry. Przed wejściem do Luwru należy się jednak liczyć z kolejką ok. 50-100 metrów - wszystkie te osoby posiadają podobny bilet zakupiony online :) Plusem jest to że kolejka jest sprawnie zarządzana i czas oczekiwania zamyka się w około 30 minutach. Można pojawić się wcześniej i nie stanowi to problemu przy wejściu. Po wejściu do środka czeka nas kolejna długa kolejka, bowiem 98% turystów kieruje się od razu do obrazu Mona Lisa. W sali z obrazem mamy 15 min na zrobienie zdjęć z dalszej odległości - wszystko odbywa się z udziałem służb porządkowych i idzie dość sprawnie, niemniej nie liczcie na chwilę sam na sam z La Joconde :) Minusem jest brak informacji turystycznej w języku polskim - do wyboru kilka języków łącznie z chińskim czy japońskim ale polskiego brak jak w większości tego typu atrakcjach turystycznych w europie.

  Czytaj dalej

  19 sierpnia 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 145779