Pakiet

Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

Organizator atrakcji: Mon Petit Paris

Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

Organizator atrakcji: Mon Petit Paris

Od 224,85 zł za osobę

Zaplanuj swój idealny dzień w Paryżu. Skorzystaj z biletu wstępu do Luwru na konkretną godzinę oraz weź udział w rejsie po Sekwanie, podczas którego zobaczysz historyczną część miasta z perspektywy rzeki.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zaplanuj swój idealny dzień w Paryżu dzięki biletowi wstępu do Luwru oraz na rejs statkiem
 • Zarezerwuj bilet na konkretną godzinę i nie czekaj na wstęp do Luwru
 • Udaj się na relaksujący rejs po Sekwanie
Pełny opis

Zdobądź klucze do Paryża z biletem łączonym do Luwru i rejsu po rzece. Odwiedź kultowe Luwr z zarezerwowanym biletem wstępu i dołącz do rejsu po Sekwanie o dowolnej porze dnia.

Podziwiaj dzieła sztuki, od starożytnego Egiptu po renesans, spacerując we własnym tempie. Następnie zrelaksuj się podczas 1-godzinnego rejsu po rzece i zobacz miasto z innej perspektywy. Oglądaj świat z wygodnego rejsu wycieczkowego, który codziennie odpływa z Wieży Eiffla. Bilet na rejs po rzece jest ważny na dowolny dzień w ciągu najbliższych sześciu miesięcy; kursuje mniej więcej co 30 minut, 7 dni w tygodniu, odjeżdżając z Wieży Eiffla

Wliczone w cenę
 • Rezerwacja biletu wstępu do Luwru na dowolną godzinę do wyboru
 • Rejs po Sekwanie (dzienny lub nocny)
 • Posiłki
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Luwr: Udaj się bezpośrednio do głównego wejścia do Luwru i pokaż bilet wstępu wysłany e-mailem przez organizatora zajęć, Mon Petit Paris. Rejs po rzece: Następnie udaj się do doku wycieczkowego po Sekwanie w doku „Bateaux Parisiens” w Port de la Bourdonnais, na doku u podnóża Wieży Eiffla. Otrzymasz również bilet na rejs e-mailem od dostawcy zajęć.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Bilet do Luwru jest ważny tylko w wybranym dniu i o wybranej godzinie
 • Bilet na rejs po rzece jest ważny na dowolny dzień w ciągu najbliższych sześciu miesięcy; kursuje mniej więcej co 30 minut, 7 dni w tygodniu, odjeżdżając z Wieży Eiffla
 • Luwr jest zamknięte we wtorki, 1 maja, 14 lipca i 25 grudnia
 • Luwr jest bezpłatny w pierwszą niedzielę miesiąca od października do marca
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 1132 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,2/5
 • Jakość/cena
  4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

I'm very happy with the service. Had no problems with the tickets, didn't have to print them out, e-mail tickets worked just fine. Got into Louvre on Sunday 11am entry with just 15 minute que through security check. We had to wait bit longer for the evening cruise (Sunday 8pm) around 45 minutes before departure, so loads of people there, but it seems thay all got on cruise within 1h. The was an option of a audio guide in my language (polish), so that was a huge plus. I booked tickets three days in advance and got tickets the day before my activities, I would recommend this way of visiting places, it was stress free and totally worth it.

Czytaj dalej

13 września 2022

Niezapomniane przeżycie. Zarówno dostęp do Luwru, jak i rejs po rzece były fantastyczne. Dostęp do Luwru był bardzo łatwy i płynny dzięki naszym biletom w przedsprzedaży. Zezwoliliśmy na wejście 30 minut przed zarezerwowanym czasem bez żadnych problemów. Rejs po rzece wyruszyliśmy po południu tego samego dnia. Było to również fantastyczne doświadczenie - zdecydowanie polecam każdemu.

Czytaj dalej

27 sierpnia 2022

Idź do Luwru wcześnie, a potem od razu zobacz Mona Lisę, to już to widziałeś, ponieważ później w ciągu dnia jest bardzo tłoczno. Szybki dojazd jest również idealny! Ponadto muzeum jest piękne! Kilka godzin to za mało! Wycieczka łodzią jest po prostu fajna, przewodnik mówi po angielsku, ale z niezrozumiałym francuskim akcentem W sumie mieliśmy bardzo miły dzień.

Czytaj dalej

25 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 47874