Całodniowy priorytetowy wstęp do Muzeum Picassa w Paryżu

Całodniowy priorytetowy wstęp do Muzeum Picassa w Paryżu

Od 16,87 US$ za osobę

Spędź dzień, podziwiając zebrane prace w Muzeum Picassa w Paryżu. Kolekcja obejmuje ponad 5000 prac oraz dziesiątki tysięcy zarchiwizowanych dzieł. Omiń kolejki przed wejściem do wielkiej kamienicy, w której znajdują się wspaniałe dzieła sztuki.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wejdź do muzeum bez opóźnienia, korzystając z biletu priorytetowego pozwalającego ominąć kolejki
 • Zobacz najdokładniejszy zapis procesu twórczego Picassa
 • Podziwiaj architekturą tej przepięknej, wielkiej kamienicy
Pełny opis
Musée National Picasso w Paryżu jest jedyną placówką na świecie, która przedstawia kompletny dokładny zapis malowanych, rzeźbionych, grawerowanych i ilustrowanych dzieł Picassa. W zbiorze znajdują się szkice, opracowania, notatniki, akwaforty na różnych etapach, fotografie, ilustrowane książki, filmy i dokumenty z procesu twórczego artysty. Zobacz kolekcję i wystawy w muzeum, dzięki priorytetowemu biletowi pozwalającemu ominąć kolejki. Aktualne wystawy: „Olga Picasso” Organizowana przez Musée national Picasso-Paris we współpracy z Fundación Almine y Bernard Ruiz-Picasso para el Arte (FABA) wystawa „Olga Picasso” koncentruje się na latach, które Pablo Picasso spędził ze swoją pierwszą żoną Olgą Kokhową, baleriną Ballets Russes. Wystawa stara się przedstawić powstanie niektórych głównych dzieł artysty w latach 1917-1935 w perspektywie tej osobistej historii, zwierciadła historii politycznej i społecznej okresu międzywojennego. „Picasso. Panorama” Obrazy, rzeźby, rysunki, ceramika, plakaty lub sztuki sceniczne: Pablo Picasso korzystał z wielu różnorodnych materiałów i technik przez całe życie. Wystawa skupia się na arcydziełach z kolekcji, a każdy pokój odpowiada konkretnemu tematowi. „Picasso.Panorma” oferuje wgląd w bogactwo dorobku i zapewnia podstawę do zrozumienia wszystkich technik używanych przez artystę. „Les Picasso de Picasso” Na drugim piętrze znajduje się wybór „Les Picasso de Picasso” – dzieł, które artysta przechowywał przez całe życie i które stanowią podstawę kolekcji muzealnej, największego na świecie zbioru prac mistrza. Ten wyjątkowy zbiór pochodzi z dwóch darowizn przekazanych w 1979 i 1990 roku przez Acceptance in Lieu. Pozwala on zbadać główne okresy pracy Pabla Picassa. „Picasso et sa collection personnelle” (Picasso i jego osobista kolekcja) Na trzecim piętrze arcydzieła Pablo Picasso mieszają się z dziełami sztuki z jego osobistej kolekcji, tak jak miało to miejsce w jego pracowniach. Zbiór obejmuje współczesnych artystów, takich jak Henri Matisse i Joan Miró, a także niektórych starszych mistrzów, których podziwiał.
Wliczone w cenę
 • Priorytetowy wstęp do muzeum
 • Przewodnik
 • Audioprzewodnik
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Klienci powinni mieć założone maski ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Muzeum Picassa, 5 Rue de Thorigny, 75003 Paryż. Pokaż kod kreskowy na kuponie bezpośrednio przy wejściu do muzeum, bez konieczności stania w kolejce.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Wejście do muzeum jest bezpłatne dla mieszkańców UE poniżej 26. roku życia lub dla każdego poniżej 18 lat.
 • Muzeum jest otwarte od wtorku do niedzieli od godz. 9.30 do 18.00. Ostatni wstęp o godz. 17.15.
 • Muzeum jest zamknięte w poniedziałki, 25 grudnia, 1 stycznia i 1 maja.
 • Twój bilet jest ważny przez sześć miesięcy. Możesz odwiedzić muzeum w dowolnym dniu i o dowolnej porze.
 • Wejście do muzeum jest bezpłatne w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
 • Ogród jest zamknięty w okresie zimowym.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 / 5

na podstawie 579 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3 / 5
 • Jakość usług
  4.5 / 5
 • Organizacja
  4,5 / 5
Sortuj wg

trochę mało eksponatów. Poza tym swietny klimat. 1.03. kupiłam u Państwa bilety na wejście do Musee de Orsaye, a okazało sie, ze były darmowe wejścia , ponieważ była to 1 niedziela miesiąca. Taka jest zasada. Poczułam się trochę nieuczciwie potraktowana.Myślę,ze po prostu powinna być informacja o tym , a strona płatności zablokowana.Tymczasem przyjęli Państwo ode mnie pieniądze.Myślę jednak, że te pieniądze zostaną mi zwrócone,ponieważ wysłałam maila na ten temat. Jest to dla mnie dość duza kwota, ponieważ jestem emerytką. Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na inf. Bożena Urbaniak

Czytaj dalej

3 marca 2020

The museum itself was not very busy. It would have taken about 5-10 min in line to get the ticket. Too bad this activity did not include audio guide. I would have to still get in line to get it so there really was no need to book ahead if you want the audio. Nice collection of picasso’s work.

2 października 2019

Przetłumacz

I loved seeing GUERNICA in its' full size. It was brilliant!

I loved seeing the Picasso Museum. It had been moved from its' original place when I visited it ten years ago, but it is a delightful museum and the GUERNICA exhibit exceeded all expectations. Thank you very much. I had not seen that painting for the past few years. Patricia Redd Johnson

23 czerwca 2018

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 72481