Bilet wstępu

Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 261,49 zł za osobę

Przeżyj magiczny czas w Disneyland® Paris. Wybierz wstęp do parku Walt Disney Studios lub do Disneyland Park, albo do obu, jeśli wybierzesz taką opcję.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 3 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przeżyj niekończącą się zabawę w Disneyland® Park i/lub Walt Disney Studios® Park
 • Poznaj swoje ulubione postacie Disneya i zbieraj ich autografy jako pamiątki
 • Ciesz się zabawą dla całej rodziny z przejażdżkami, pokazami i mnóstwem parad
 • Świętuj w tym roku jedyną w swoim rodzaju 30. rocznicę Disneyland Paris
 • Odkryj magiczny świat kina i telewizji w Walt Disney Studios® Park
Pełny opis

Park Disneyland®: W nie tak odległym świecie fantasy bohaterowie i bohaterki Disneya żyją w bajkach, które na szczęście nigdy się nie kończą. Ciesz się niekończącą się zabawą w różnych magicznych krainach. Przeżyj swoje ulubione historie Disneya tak, jak pamiętasz je z klasycznych filmów Disneya. Oto, gdzie bajki naprawdę się spełniają. Emocje w Disneyland® Park mają różne kształty i rozmiary. Big Thunder Mountain i Star Wars® Hyperspace Mountain to świetna zabawa dla dorosłych, podczas gdy najmłodsi mogą żeglować po całym świecie w „To mały świat”.

Oczywiście rodzinną zabawę można znaleźć w każdym zakątku parku, od „Piratów z Karaibów” po „Filiżanki Szalonego Kapelusznika”. Poznaj postacie Disneya. Nie przegap głównej atrakcji: spotkania i powitania z ukochanymi postaciami Disneya. Miej pod ręką pióro i aparat i poznaj postacie, które kochasz.

Każdy dzień to impreza w parku Disneyland®. Oprócz wszystkich wspaniałych atrakcji i postaci, przez cały rok jest wiele spektakularnych parad rodzinnych i pokazów.

W tym roku ciesz się świąteczną aurą 30. rocznicy, w tym muzyką i dekoracjami, ponieważ zmienia park w tętniącą życiem krainę czarów. Mickey, Minnie, Donald i Daisy są zachwyceni mogąc pokazać swoje olśniewające nowe stroje i tańczyć podczas radosnego pokazu stworzonego specjalnie z okazji 30. rocznicy.

Gdy zapadnie noc, przygotuj się na zdumienie, gdy zupełnie nowa, magiczna chwila wykorzystuje przełomową technologię do oświetlania zamku Śpiącej Królewny, a następnie spektakularnych iluminacji Disneya.

Park Walt Disney Studios®: Odkryj magiczny świat kina i telewizji w Walt Disney Studios® Park. Przeglądaj 4 kinowe partie studyjne z ekscytującymi atrakcjami i spektakularnymi pokazami. Zajmij centralną scenę w Studios, zaledwie kilka kroków od parku Disneyland®. Nigdy nie wiesz, którą gwiazdę możesz spotkać. Zajrzyj za kulisy i wypróbuj obszar Worlds of Pixar. Przenieś się do kolorowych światów pełnych atrakcji, rozrywki, jedzenia i zabawy z postaciami w ustawieniach rodem z Ratatouille, Gdzie jest Nemo, Toy Story i nie tylko. Na koniec przygotuj się na epickie otwarcie nowego lądu w Disneyland Paris. Jako nowy rekrut połączysz siły z Avengersami i podejmiesz najpotężniejsze misje MARVEL.

Wliczone w cenę
 • Wejście do Disneyland Park® i/lub wejście do Walt Disney Studios® Park (w zależności od zarezerwowanej opcji)
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do bramek obrotowych przy wejściu i okaż e-bilet na swoim urządzeniu przenośnym lub bilet wydrukowany na kartce A4 (w pionie). Upewnij się, że jakość druku jest dobra.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Na biletach znajdować się będzie wyłącznie imię i nazwisko głównego uczestnika.
 • Jeśli chcesz zarezerwować bilet w tym samym dniu co wizyta, wybierz opcję „ten sam dzień”.
 • Jeśli dokonujesz rezerwacji na ten sam dzień, pamiętaj, że zeskanowanie biletu przy wejściu będzie możliwe dopiero po 1 godzinie.
 • Disney Studios są zamykane 1 lub 2 godziny wcześniej niż Disneyland Park. Sprawdź godziny otwarcia na stronie internetowej paryskiego Disneylandu.
 • Po dokonaniu rezerwacji nie będzie możliwości zmiany imienia i nazwiska widniejącego na bilecie.
 • W dniu 31 grudnia Disney Studios zamykane jest o godz. 0.30, a Park o 18.30.
 • Przed dokonaniem rezerwacji zalecamy zapoznać się ze środkami bezpieczeństwa parku dotyczącymi COVID-19: https://www.disneylandparis.com/en-us/health-safety-measures/#:~:text=Wearing%20of%20a%20mask%20recommended,for%20Guests%20and%20Cast%20Members.
 • Obowiązują ceny sezonowe Disneya.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 12401 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Jeśli ma się dzieci, pewnie warto zobaczyć to miejsce chociaż raz - ze względu na rozmach, różnorodność atrakcji oraz ich wysoką jakość. Miłośniczka księżniczek była zachwycona choć po kilku atrakcjach miała trochę dość. Na minus - kolejki, nawet poza sezonem dla ludzi o silnych nerwach i dużej cierpliwości oraz liczba sklepów z bardzo drogimi gadżetami, od których mając dzieci się nie ucieknie. Jeśli wiemy, ze bedziemy musieli je kupić, warto odwiedzić sklep Disneya w Paryżu ( te same rzeczy tańsze nawet o 25 %). Warto zabrać swoje jedzenie i picie, i ze względu ceny i asortyment sklepików na miejscu ( słodycze i fast food). Warto przyjechać kolejką albo autobusem ( gigantyczny parking, od którego do wejscia jest daleko kosztuje 30 euro).

Czytaj dalej

20 lutego 2020

To było mnóstwo zabawy. Mam jednak 20 lat i poszedłem z moją dziewczyną. Nigdy nie była w Disneylandzie, więc warto było to przeżyć, jednak ten Disneyland nie jest największy i jest bardziej odpowiedni dla małych dzieci. Dla dorosłych nie ma zbyt wielu przejażdżek, na pewno jeden dzień wystarczy, aby zrobić wszystko, czego potrzebujesz.

Czytaj dalej

11 stycznia 2020

Niesamowity dzień, zdecydowanie poleciłbym 1 bilet 2 parki, ponieważ oba parki są tak różne i niesamowite do zobaczenia. Przyjechaliśmy o 9:30 i wpuszczono nas wcześnie, a jęczmień musiał w ogóle stać w kolejce. Naprawdę dobrze, polecam przynieść suchy prowiant i napoje, ponieważ miejsca z jedzeniem mają ogromne kolejki i są dość drogie

Czytaj dalej

8 stycznia 2020

Numer identyfikacyjny produktu: 395320