Centrum Pompidou: bilet wstępu na wystawy stałe i czasowe

Centrum Pompidou: bilet wstępu na wystawy stałe i czasowe

Od 68,59 zł za osobę

W Centrum Pompidou mieści się najbogatsze w Europie Narodowe Muzeum Sztuki Współczesnej, które często jest określane jako europejskie MoMA. Zwiedź ten wspaniały budynek położony w samym centrum Paryża.

Bilet

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Centrum Pompidou, położone w Beaubourg w 4. dzielnicy, otwarto w 1977 roku i jest ono majstersztykiem prezydenta Georges'a Pompidou. Biblioteka, centrum badań muzycznych i akustyki oraz muzeum – ta niezwykła instytucja kulturalna, znana także jako Centrum Beaubourg, łączy w sobie nowoczesne i współczesne dzieła z dziedzin takich jak sztuki plastyczne, literatura, projektowanie, muzyka i film. Tutejsze kolekcje liczą ponad 100 000 dzieł, które są jednymi z najważniejszych w XX i XXI wieku. Od wspaniałych kolekcji historycznych po najnowsze nabytki – znajdziesz tu dzieła sztuki wizualnej, rysunki, fotografie, nowe media, filmy eksperymentalne, architekturę, wzornictwo i projekty przemysłowe. Zobaczysz najważniejsze prace i odkryjesz na nowo kultowych artystów (takich jak Henri Matisse, Georges Rouault, Georges Braque, Pablo Picasso, Sonia et Robert Delaunay, Fernand Léger, Wassily Kandinsky, František Kupka, André Breton, Alberto Giacometti i Jean Dubuffet) oraz nurty będące podwalinami sztuki współczesnej (fowizm, kubizm, surrealizm, abstrakcja liryczna i abstrakcja geometryczna). Ta wszechstronna kolekcja przedstawia najważniejsze momenty w rozwoju współczesności i rzuca światło na jej złożoność, genealogię, wymiany i połączenia, a także na pośredników, którzy pomagali pisać historię sztuki w pierwszej połowie XX wieku. Obejrzyj współczesne kolekcje poświęcone dziełom, które niedawno pojawiły się w muzeum dzięki hojności mecenasów sztuki, artystów i darczyńców. Podczas tej podróży poznasz motywy i artystów, dzięki którym wkroczysz w świat sztuki współczesności, otwartej na świat. Wystawa czasowa: „Elles font l'abstraction” od 5 maja do 23 sierpnia 2021 r. Wystawa ta jest próbą spisania historii wkładu kobiet-artystek w abstrakcję. Obejmuje ona ponad 500 dzieł 106 artystek z okresu od lat 60. XIX wieku do lat 80. XX wieku. Wystawa „Women in Abstraction” daje możliwość poznania artystek, które będą odkryciem zarówno dla specjalisty, jak i dla szerokiej publiczności. Pokazuje pracę wielu z tych kobiet, które cierpią z powodu braku widoczności i uznania poza granicami swoich krajów. Prezentując ich wyjątkowy wkład w historię abstrakcji, wystawa skupia się na karierach artystek, które niekiedy niesłusznie były pomijane w historii sztuki.
Wliczone w cenę
 • Priorytetowy bilet wstępu na wystawy stałe
 • Wstęp na wystawę „Elles font l'abstraction”
 • Wstęp na dach budynku, z którego można podziwiać paryskie zabytki
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne
  • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat, muszą okazać dowód pełnego zaszczepienia, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

   Miejsce zbiórki

   Aby wejść do Centrum Pompidou, okaż przy wejściu priorytetowym swój e-bilet. Wejdź do muzeum, podążając na placu za pomarańczową linią dla gości z biletami.

   Otwórz w Google Maps ⟶
   Ważne informacje

   Co trzeba wiedzieć

   • Wstęp jest bezpłatny dla osób w wieku poniżej 18 lat.
   • Osoby uprawnione do bezpłatnego wstępu (np. osoby poniżej 18. roku życia lub osoby niepełnosprawne) muszą posiadać bilet wstępu do muzeum; można go zarezerwować bezpłatnie na stronie internetowej muzeum.
   • Wstęp jest bezpłatny w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
   • Muzeum jest otwarte codziennie w godz. 11.00–20.00 z wyjątkiem wtorków.
   • Muzeum jest zamknięte we wtorki i 1 maja.
   • We wnętrzu atrakcji nadal mogą tworzyć się kolejki, dlatego zaplanuj dodatkowy czas, zwłaszcza w weekendy.
   Opinie klientów

   Ogólna ocena

   4,5 / 5

   na podstawie 1060 opinii

   Podsumowanie opinii

   • Jakość/cena
    4,3/5
   • Jakość usług
    4,5/5
   • Organizacja
    4,4/5
   Sortuj wg

   Sortuj wg

   Nie ma „wstępu priorytetowego” (jak wskazuje przewodnik) tylko dlatego, że wcześniej dokonałeś rezerwacji online. Wchodzisz / ustawiasz w kolejce ze wszystkimi innymi. Jedyną rzeczą, która wydaje się stawiać cię w kolejce szybkiej ścieżki, jest wcześniejsza rezerwacja biletu w określonym przedziale czasowym. Kolejka do wejścia miała około 100-150 m długości w sobotni poranek, ale gdy jest w środku, jest ogromna, a rozmiar świetnie pochłania wszystkich. Łatwo jest podać i znaleźć stolik w kawiarni. Martwiłem się o plastikowe kubki w kawiarni. Mam nadzieję, że są one poddawane recyklingowi? Byłoby miło, gdyby ludzie mieli do dyspozycji dzbanki z wodą i szklanki. Opcja bezglutenowego ciasta też byłaby naprawdę fajna!

   Czytaj dalej

   7 października 2019

   Doskonałe doświadczenie.

   Boję się wysokości i nie mogłem zrobić 6. piętra na schodach. Pomocny pracownik działu obsługi klienta w punkcie informacyjnym zapewnił mnie, że strażacy w Centrum pomagają takim osobom przez cały czas, ale sam z tego nie skorzystałem. Oznaczało to, że musieliśmy opuścić budynek, aby zjeść lunch (kawiarnia i restauracja na 6. piętrze podczas remontu), a następnie wrócić, a wszystko to przebiegło bardzo sprawnie. Eksponaty były oszałamiające, a personel bardzo pomocny.

   Czytaj dalej

   7 sierpnia 2019

   Bardzo dobrze się bawiliśmy.

   5 lutego 2020

   Organizator:

   Numer identyfikacyjny produktu: 65092