Atrakcje i wycieczki
Park Zamek

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Park Zamek – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

Bristol: Wycieczka z przewodnikiem od Czarnobrodego do Banksy'ego

Odkryj historyczne centrum Bristolu podczas dwugodzinnej wycieczki z doświadczonym przewodnikiem. Rozpocznij swoją wycieczkę poza katedrą w Bristolu na College Green, imponującym średniowiecznym kościele zbudowanym w XII wieku. Spacerując po centrum miasta, posłuchaj o początkach miasta, miejscu, w którym się zaczęło, i jego średniowiecznym centrum. Następnie udasz się do normańskiego zamku, położonego strategicznie między rzekami Avon i Frome. Zobacz dowody zniszczeń błyskawicznych, popełnionych przez nazistów przeciwko Bristolowi podczas drugiej wojny światowej. Przez cały czas dowiesz się o Banksym, Brunelu, Czarnobrodym i wielu innych słynnych mieszkańcach Bristolu (których imiona mogą, ale nie muszą, zaczynać się na literę B). Usłysz dziwaczne echa i wreszcie zakończ na historycznym porcie Bristolu po obejrzeniu najmniejszych, największych i najpiękniejszych dzieł sztuki ulicznej w mieście.

Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

Bristol: Audio wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem

Wycieczka rozpoczyna się na moście Bristol Bridge i opowiada historię początków Bristolu. Dowiedz się, skąd miasto wzięło swoją nazwę, a następnie przejdź się do Castle Park, miejsca pierwotnej anglosaskiej osady. Następnie dotrzyj do Starego Miasta w Bristolu i poznaj jego fascynującą historię. Odkryj urocze targi Saint Nicholas Markets, a następnie przejdź przez jedyną zachowaną bramę miejską. Sprawdź obszar, w którym odbył się festiwal sztuki ulicznej See No Evil i podziwiaj szare budynki, które zostały rozjaśnione przez artystów z całego świata. Przejdź dalej do Christmas Steps, a następnie do Colston Hall. Dotrzyj do najstarszego pubu w Bristolu, a następnie przejdź obok dwóch najsłynniejszych dzieł sztuki ulicznej Banksy'ego. Zatrzymaj się przy katedrze w Bristolu, a następnie przejdź się po College Green. Kontynuuj podróż do historycznych Bristol Docks, a następnie odwiedź słynny Old Vic, gdzie możesz coś przekąsić. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika o lokalnej historii i kulturze, a także rekomendacji dotyczących najlepszych miejsc do odwiedzenia podczas pobytu. Pamiętaj, że ta wycieczka jest w całości w języku angielskim i niestety nie ma opcji tłumaczenia na żaden inny język.

Bristol: Samodzielne poszukiwanie skarbów na smartfonie

Bristol: Samodzielne poszukiwanie skarbów na smartfonie

Rozpocznij samodzielną przygodę w poszukiwaniu skarbów ulicami Bristolu dzięki tej grze na smartfony opartej na łączach internetowych. Wejdź w interakcję z układem ekranu, który jest łatwy w użyciu. Poruszaj się po mieście z pomocą ciekawych postaci, mapy skarbów i własnego poczucia przygody. Poznaj fascynujące postacie, takie jak Kapitan Bess, złośliwa piratka, która testuje nowych rekrutów na swój statek. Postępuj zgodnie ze wskazówkami Bess na starannie zaprojektowanej trasie przez miasto. Rozpocznij wśród zieleni Castle Park i przejdź przez starożytne uliczki, zadaszone targi, wyszukane place i tętniący życiem port. Ukończ grę zaledwie kilka minut od miejsca, w którym zacząłeś. Skorzystaj z map skarbów, aby dotrzeć do każdego miejsca. Odszyfruj wskazówki w każdej lokalizacji ze znajomymi lub samodzielnie ukończ wyzwanie. Zobacz rzeczy, których normalnie byś nie zauważył, szukając odpowiedzi od góry do dołu. Poproś o wskazówki, jeśli utkniesz. Odblokuj interesujące fakty i historie po drodze dotyczące każdej lokalizacji i lepiej poznaj fascynującą historię Bristolu.

Bristol: Najciekawsze atrakcje

Park Zamek: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Park Zamek: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Zamek? Kliknij tutaj.

Park Zamek: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(103 recenzji)