Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).

Cancun i Riviera Maya: Xplor Park All inclusive i transport

4,7 / 5

Opinie: 32

Cancun i Riviera Maya: Xplor Park All inclusive i transport

Od 630,19 zł za osobę

Spędź dzień odkrywanie niepowtarzalnych atrakcji tego parku Xplor w Riviera Maya. Lot nad wierzchołkami drzew na tyrolce, poznaj podziemną sieć rzek i jechać Amfibia przez ekscytujących szlaków dżungli.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Opiekun uczestników lub osoba witająca
hiszpański, angielski
Odbiór wliczony w cenę
Poczekaj w holu hotelu 10 minut przed czasem odbioru. Twoi przewodnicy będą ubrani w czerwone koszulki z logo lokalnego partnera z tyłu, co ułatwi identyfikację. Powiedzą głośno nazwę trasy.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj formacje skalne Riviera Maya, rzeźbione przez miliony lat przez matkę-naturę
 • Lot nad wierzchołkami drzew na 14 różnych linii zip
 • Prowadzenia pojazdów amfibii wraz ekscytujących szlaków dżungli
 • Pływać wśród podziemnych rzek i jaskiń
 • Tratwa przez jaskiń i formacji jaskiniowych
 • Święto na zdrowej formie bufetu w restauracji El Troglodita
 • Pobierz adrenaliny na całodniową przygodę
Pełny opis
Xplor oferuje jedne z najbardziej niesamowitych przygodach w Riviera Maya. Bilet całodniowy dostaje dostęp do wszystkich atrakcji parku rozrywki, aby Twoje wakacje Cancun wyjątkowy. Lot nad wierzchołkami drzew, napęd Amfibia pośrednictwem szlaków dżungli i zwiedzić wnętrza jaskiń jak pływać w podziemnych rzek. Jeśli lubisz przygody, Xplor jest główną atrakcją w Cancun. Wpis do tej wyjątkowej przygodzie obejmuje transport w pełni wyposażonych autokarów, aby łatwiej dotrzeć do parku. Wyspecjalizowany na pokładzie przewodnika wypełni Ci na wszystkich atrakcji, które czekają. Kick rozpocząć swoją przygodę poprzez zbadanie imponujące formacje skalne, wyrzeźbione przez miliony matki natury lat temu. Tutaj można podziwiać podziemne rzeki wypełnione majestatycznych stalaktytów i stalagmitów. Park oferuje 4 różne zajęcia dla ćpunów adrenaliny: Linie Zip, pojazdów desantowych, tratwy i pływanie w podziemnych rzek. Działania te odbywają się na zewnątrz zapewniając pełne wrażeń przygodę w środowisku naturalnym. Przejazd 6 mil (10 kilometrów) Jungle szlaków w unikalnych pojazdów desantowych, przejdź na pokładzie porywający tratwy na torach, które rozciągają się nad krystalicznie czystą wodą, uzyskać widok z lotu ptaka nad dżunglą od jednych z największych w Ameryce Łacińskiej linii zip, i pływać wewnątrz starożytnych jaskiń. Gdy jesteś gotowy do jedzenia, można zatrzymać się w restauracji El Troglodita, gdzie znajdą Państwo doskonałą mieszankę świeżych, wysokiej jakości żywności, w tym duży wybór sałatek, międzynarodowej w formie bufetu, soczyste deserów i saturatora wraz z świeże soki owocowe, kawa i gorąca czekolada, a także płatki owsiane i orzechowe ciasteczka.
Wliczone w cenę
 • Transport w obie strony z różnych miejsc odbioru i hoteli wzdłuż Rivera Maya
 • 2 obwody po 7 tyrolek każdy
 • Tratwy w podziemnej rzece
 • Pojazdy amfibie
 • Ekscytujący lunch w formie bufetu
 • Nieograniczone napoje naturalne
 • Wyposażenie, w tym kask i kamizelka ratunkowa
 • Parking
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne
  • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Xplor Park jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 09:00 do 17:00.
  • Dla własnego bezpieczeństwa, nasz Uprząż jest regulowana i może być dostosowane do wzrostu i wagi gości. Minimalna waga wymagane dla tej działalności wynosi 40 kg (88lbs), a maksymalna dopuszczalna masa wynosi 136kg (300lbs). Pojemność obwód pasa piersiowego jest 140cm i 75cm dla nóg.
  • Tylko dorośli w wieku 18+ są dopuszczone do jazdy pojazdu amfibii. Ważny dowód tożsamości muszą być przedstawione do celów tej działalności.
  • Dla Państwa wygody proponujemy przyjść do Xplor szorty, t-shirt, strój kąpielowy i buty do pływania. Sprzęt bezpieczeństwa jest świadczona.
  • Pomóż nam chronić nasze środowisko stosując blokery słoneczne i balsamy do opalania wolne od substancji chemicznych
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 32 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,6/5
  • Transport
   4,4/5
  • Jakość/cena
   3,8/5
  • Bezpieczeństwo
   4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Pełny park, dzień bardzo dobrze spędzony. W przeciwieństwie do tego, co jest napisane na kuponie, nie musiałem dokonywać żadnych zmian w bilecie. Po przybyciu do parku musisz udać się do kasy biletowej, ponieważ tam otrzymasz kask i klucz do szafki. Aby zostać przyjętym, nie musiałem przesyłać niczego poza potwierdzeniem w aplikacji GetYourGuide. Wskazówka: weź tę wodoodporną torbę, aby nosić telefon komórkowy na szyi. Poza tym nie pozwalają nigdzie wejść z telefonem komórkowym. W parku można kupić fotopack za 69 dolarów (para). Wydało mi się to drogie, ale kupiłem go, ponieważ są to naprawdę ładne zdjęcia wszystkich tras i czynności wykonywanych przez cały dzień. Warto było. Kolejna sprawa: oprócz kostiumu kąpielowego weź ze sobą piankę do noszenia na wierzchu. Niewygodnie jest chodzić tam tylko w kostiumie kąpielowym i znacznie bardziej wystawionym na słońce.

  Czytaj dalej

  12 maja 2021

  It would’ve been better if they let the guests not wear masks on the rides and activities. There were some activities that will get you wet and having masks isn’t the most fun. Also, if they require this, make sure that there’s replacement masks that they’ll give. The zip lines were fun and enjoyable. We were able to conquer our fears. River swim was a blast and the ATV ride was also something that I would recommend. The rafting is boring. That wasn’t the rafting we were expecting. I suggest that you place a notice for the guests to know when they’re nearing the camera. We were always caught off guard. Food was okay. I like the way that it’s served by the staffs. The wait staffs were all polite and kind. Wish there were more rides and activities. Overall, it’s a good experience.

  Czytaj dalej

  17 września 2021

  Przetłumacz

  Więcej jasności i numer telefonu kontaktowego dla firmy, która powinna cię odebrać w hotelu ... Zostawili nas i nie wiedzieliśmy, jak się skontaktować, musieliśmy wyjść, aby znaleźć transport poza hotelem

  31 maja 2019

  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 22017