Park Xplor

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park Xplor: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Xplor? Kliknij tutaj.

Park Xplor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 130 opinii

Jeden z miłych dni naszych wakacji - super!

Akcja w fascynującym środowisku! Tak więc naszą wizytę można streścić w jednym zdaniu. Wysoka cena naszych standardów nie powinna nas zniechęcać. Za pieniądze oferowane jest wiele. Oprócz linii zip naprawdę podobało nam się pływanie (350 metrów) przez jaskinię. Ogromna jaskinia jest absolutnie fascynująca, z akcentami wszędzie używającymi światła. Byliśmy pod wrażeniem drogi do serca kompleksu. Oferta obejmuje bufet, w którym każdy znajdzie coś dla siebie (nawet wybór owoców morza), a także kawiarnię, która oferuje ciasteczka, koktajl mleczny, kawę, kakao itp. Wskazówka: weź ze sobą buty kąpielowe.

Świetny dzień, jeśli lubisz przygodę.

Świetna zabawa, o ile lubisz kable zip, pływanie i wodę ... dużo wody. Dwa obwody z zamkiem błyskawicznym są genialne, przenosząc cię przez dżunglę i z powrotem do rzek. Uwielbiałem rafting przez podziemne jaskinie i pływanie w jaskini (chociaż było kilka wodospadów, przez które trzeba było przejść!). Lunch w formie bufetu all inclusive również jest naprawdę smaczny. W sumie wspaniały dzień.

Niesamowity dzień pełen przygód. Obiad w formie bufetu był świetnej jakości. Kompetentny i uprzejmy personel zapewnia niezapomniany dzień. Nie zapomnij zabrać ze sobą butów wodnych i środków odstraszających komary, zarówno na sprzedaż w parku.

Zacznij od tyrolek, bo zajmują najwięcej czasu. Jedzenie jest wspaniałe!! Wybierz opcję all inclusive, która jest znacznie tańsza niż reszta, jeśli nadal będziesz kupować jedzenie i wykonywać pozostałe czynności.

Xplor to przeżycie dla dorosłych i dla dzieci. Opłata za wstęp jest dość wysoka, nawet jeśli jedzenie i napoje są all inclusive. Mimo to wszystkie zajęcia były świetną zabawą.