Park wodny Wild Wadi

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park wodny Wild Wadi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park wodny Wild Wadi? Kliknij tutaj.

Park wodny Wild Wadi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 354 opinii

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, bardzo nieskomplikowany

Z tą ofertą mieliśmy tylko dobre doświadczenia. Rezerwacja jest szybka i łatwa. Paszport jest kartą iVenture. Na adres e-mail podany przez iVenture zostanie wysłana wiadomość e-mail wraz z linkiem do bezpłatnej rejestracji w iVenture (patrz: http://checkin.iventurecard.com). Dzięki tej rejestracji możesz również wybrać, czy odebrać kartę iVenture na stronie w centrum handlowym Dubai Mall, czy wydrukować ją bezpośrednio online (moja rekomendacja!). Po rejestracji na stronie internetowej (Uwaga: rejestracja na smartfonach częściowo niemożliwa, tylko na PC i laptopie) możesz zalogować się do portalu (patrz: http://myaccount.iventurecard.com). Na tej stronie możesz wcześniej zarezerwować wszystkie atrakcje, w których konieczna jest rezerwacja. Natychmiast otrzymasz e-mailem potwierdzenie z kodem QR, który jest ważny jako bilet wstępu na daną atrakcję

W sumie bardzo

Byłoby miło, gdyby ktoś został wcześniej poinformowany w Niemczech, że następnie w Dubaju z iventure wszystkie działania na moim koncie muszą być rezerwowane indywidualnie i muszą ustalać dzień i godzinę, co nie przeszkadza mi na jednodniowej wycieczce i tak jest jasne. Ale np. Gdy Burj Khalifa jest dość niekorzystny. Ale obsługa klienta Getyourguide była

Mały, przytulny park wodny. Byliśmy w sobotę, kiedy weekend w Emiratach. Nie ma zbyt wielu ludzi, leżaków wystarczyło dla wszystkich. Niektóre przejażdżki miały jednak długie kolejki. Wydawało się również dziwne, że ręczniki nie były dostępne do wynajęcia. Należy zabrać ze sobą lub w sklepie w parku wodnym.

Jeśli odpowiednio połączysz wycieczki, możesz dużo zaoszczędzić. Poinformuj z wyprzedzeniem, co już trzeba zarezerwować. To zadziała dobrze. Na przykład w parku wodnym Wild Waldi wystarczy podać kod QR. Z wycieczką fontanną musisz zarezerwować czas z wyprzedzeniem i zamienić go na bilet na miejscu.

Świetne zajęcia, które są super drogie bez przepustki.

Zajęcia są zwykle bardzo drogie w Dubaju. Weź tę przepustkę, zmniejszy to rachunek o kilkaset euro. Kiedy tam dotrzesz, zabierz przepustkę do centrum handlowego w Dubaju i zarezerwuj wszystko, co można zarezerwować. Polecam to podanie 1000 razy.