Park wodny Oasiria

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Park wodny Oasiria: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park wodny Oasiria? Kliknij tutaj.

Park wodny Oasiria: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 226 opinii

Sam park był fantastyczny. Odbyło się sześć „dużych przejażdżek”, które bardzo podobały się całej naszej rodzinie. Jazda z gumowymi pierścieniami do siedzenia była zabawna. Park jest bardzo dobrze utrzymany i ładny do spacerów. Warto wydać 200drh na własną chatę. Można tu spokojnie spędzić cały dzień i nie nudzić się. Również leniwa rzeka jest dobra - bardzo leniwa! Zarezerwowaliśmy jednak bilet all inclusive, który obejmował odbiór i wysadzenie nas z naszej willi. Pierwszy odbiór był spóźniony o 20 minut, a potem, mimo że skontaktowaliśmy się z kierowcą o 17:20 w celu odbioru o 18:00 (powiedział, aby dać półgodzinne wypowiedzenie), nie zostaliśmy odebrani przed 18:30. Kierowca zastępczy był bardzo miły i przepraszał za bardzo długie oczekiwanie, ale siedzenie w gorącym słońcu na zakurzonym parkingu przez 30 minut nie jest sposobem na zakończenie dobrego dnia. Tak więc park otrzymuje 5 gwiazdek, ale transport ma maksymalnie 2 gwiazdki.

Świetny dzień!

Park jest wyjątkowo czysty i wymaga krótkiego czasu oczekiwania. Stroje kąpielowe wahają się od 350DHS i wynajem ręczników jak zwykle, czego można uniknąć przy odrobinie planowania z wyprzedzeniem. Kierowca zdążył nas odebrać, ale musieliśmy czekać 30 minut na dwóch spóźnionych, którzy nawet nie przeprosili nas za spóźnienie. Bez winy kierowcy, ale myślę, że powinien być limit czasu oczekiwania, ponieważ zapłaciliśmy za odbiór 1300, a park zamyka się o 1800.

Bardzo czysty i dobrze strzeżony park. Ściana wspinaczkowa to dobre odkrycie. Z drugiej strony zjeżdżalnia wielbłądów jest niebezpieczna dla naszego gustu. Strażnicy nie są wystarczająco wysoko