Park Wiejski Anaga

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park Wiejski Anaga: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Wiejski Anaga? Kliknij tutaj.

Park Wiejski Anaga: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 92 opinii

Mieliśmy bardzo ekskluzywną wycieczkę z Adalberto, ponieważ oprócz naszej czwórki w trasie wziął udział tylko jeden inny uczestnik. Adalberto odebrał nas punktualnie w umówionym miejscu spotkania. Mimo deszczowej pogody, na którą niestety nikt nie mógł nic zrobić, mieliśmy bardzo fajną wędrówkę po pięknej okolicy Anagi. Adalberto bardzo się starał i był uprzejmy, kanapki też smakowały dzieciom :) Polecamy wycieczkę bez zastrzeżeń.

Znakomity przewodnik Marco, Włoch, lokalny partner agencji Tamaran, geep z 5-6 osobami i bez autobusu pełnego ludzi, wszystko doskonałe, podczas tej wycieczki zobaczysz 4 pory roku w 1 dzień, północ z mgłą i chmurami, starożytną stolicę zawsze świeże i z ulicami pełnymi klubów i ludzi, oceanem na północy z chłodną bryzą i słońcem na południu, Candelaria z katedrą itp. Wycieczka tak!

Mieliśmy wspaniałą wędrówkę z Alberto, który opowiedział nam baaaaardzo dużo o kraju i jego mieszkańcach, florze i faunie. Bardzo, bardzo miły pan, z którym można się bardzo dobrze bawić. Mogę tylko polecić. Trasa była do pokonania nawet w tenisówkach. Mimo to Alberto miał laskę, którą każdy mógł wesprzeć. Od nas: wszystkie kciuki w górę!

Fantastyczny kopniak! Anaga ułatwia, bo robi wrażenie, ale Ángel jest niesamowitym przewodnikiem. Przystosował się do nas i dał nam luksusowy nocny spacer. Jeśli wrócimy na Teneryfę, zadzwonimy do Ciebie po kolejne ubezpieczenie.

Wszystko cudownie opowiedziane i pokazane - sami nie znaleźlibyśmy tylu ciekawych miejsc. Polecam gorąco.