Atrakcje i wycieczki
Park stanowy Whirlpool

Park stanowy Whirlpool – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara (USA): 2-dniowa wycieczka z przewodnikiem i zakwaterowaniem

Wodospad Niagara (USA): 2-dniowa wycieczka z przewodnikiem i zakwaterowaniem

Wyrusz w dwudniową podróż z Nowego Jorku do zapierającego dech w piersiach wodospadu Niagara po stronie amerykańskiej, wraz z opcjonalnymi wizytami, które wzbogacą Twoje doświadczenie naturalnych i historycznych cudów regionu. Dzień 1: Dziś udamy się do Muzeum Szkła w Corning! Muzeum znajduje się w zachodnim Nowym Jorku i jest poświęcone historii, sztuce i nauce stojącej za produkcją szkła. Następnie odwiedzimy wodospad Niagara z widokiem na wodospad American Fall, Horseshoe Fall i Bridal Veil Fall! Tutaj będziesz po prostu zdumiony pięknem wodospadów i tym, co sprawia, że wodospad Niagara jest wart odwiedzenia. Plan zwiedzania: Nowy Jork → Corning Museum of Glass (opcjonalnie, 90 min) → Watkins Glen State Park + Finger Lake (opcjonalnie, 90 min, Watkins Glen State Park nie będzie odwiedzany, gdy jest zamknięty) → Niagara Falls Night Tour (obowiązkowo, 90 min) Uwagi: 1. Park Stanowy Watkins Glen jest otwarty tylko latem, zwykle od kwietnia do października każdego roku. 2. Aby zapewnić gościom lepsze wrażenia, gwarantujemy, że tego dnia goście będą mogli obejrzeć pokaz fajerwerków nad wodospadem (z wyjątkiem sytuacji, gdy tego dnia nie ma pokazu fajerwerków). Hotel:M Hotel Buffalo; podobny Dzień 2: Eksploracja wodospadu Niagara Wodospad Niagara to grupa trzech wodospadów na południowym krańcu wąwozu Niagara, obejmująca granicę między prowincją Ontario w Kanadzie a stanem Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych. Utworzone przez rzekę Niagara, która odprowadza wodę z jeziora Erie do jeziora Ontario, a następnie uchodzi do Atlantyku przez Zatokę Świętego Wawrzyńca, połączone wodospady mają najwyższy przepływ ze wszystkich wodospadów w Ameryce Północnej, które mają pionowy spadek ponad 50 m (160 stóp). Letni plan zwiedzania: (obowiązuje po otwarciu Maid of the Mist) Niagara Falls Classic Tour (opcjonalnie, 2,5 godziny, w tym Whirlpool Park + Cave of the Winds + Maid of the Mist) → Nowy Jork Zimowy plan zwiedzania: (stosowany po zamknięciu Maid of the Mist) Niagara Falls Classic Tour (opcjonalnie, 2,5 godziny, w tym Whirlpool Park + Cave of the Winds + Old Fort Niagara State Park) → Nowy Jork Uwagi: Łódka Maid of the Mist Niagara Falls zwykle jest zamknięta w sezonie zimowym, nie będzie odwiedzana w oparciu o zamknięcie atrakcji.

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Doświadcz malowniczego piękna wodospadu Niagara podczas wycieczki po stronie amerykańskiej. Poznaj popularne punkty widokowe oferujące wspaniałe widoki na majestatyczne wodospady. Twój doświadczony przewodnik podzieli się z Tobą bogatą historią tego obszaru, odwiedzając najważniejsze atrakcje po stronie amerykańskiej, w tym rejs statkiem po słynnym wodospadzie Maid of the Mist i wizytę w wieży widokowej. Podczas tej 4,5-godzinnej wycieczki Twoja podróż rozpocznie się od odbioru z hotelu w Niagara Falls w stanie Nowy Jork lub Niagara Falls w Ontario na pokładzie wygodnego, klimatyzowanego autobusu. Twoim pierwszym przystankiem jest Park Stanowy Wodospadu Niagara, gdzie zejdziesz 250 stóp do podstawy Wodospadu Amerykańskiego, aby wejść na pokład słynnej na całym świecie łodzi Maid of the Mist (maj-październik). Popłyń do wodospadu Horseshoe Falls, czując orzeźwiający strumień i słysząc grzmiący szum wody nad klifami. (Uwaga: New York Power Vista zostanie włączona zamiast rejsu statkiem Maid of the Mist od listopada do kwietnia). Następnie doświadcz wodospadu American Falls z bliska w Cave of the Winds. Zejdź 175 stóp w głąb wąwozu Niagara i wyposaż się w poncho i specjalistyczne obuwie. Poznaj serię drewnianych chodników prowadzących do słynnego "Hurricane Deck". Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z różnych punktów widokowych, takich jak Prospect Point i Terrapin Point. Zakończ swoją przygodę wizytą w Whirlpool State Park, oferującym panoramiczne widoki na Niagara Rapids i Whirlpool z wysokości szlaku Niagara Gorge Trail. Po wycieczce zostaniesz później odwieziony do hotelu. Od prawie 30 lat tworzymy niezapomniane i bezpieczne doświadczenia dla naszych gości. Dołącz do nas, prezentując najlepsze atrakcje wodospadu Niagara. Uwagi specjalne: -3-godzinna skrócona wycieczka z Maid of the Mist (maj-październik) NIE obejmuje Jaskini Wiatrów. -3-godzinna wycieczka w sezonie zimowym (listopad-kwiecień) obejmuje Jaskinię Wiatrów, ale Pokojówka Mgły jest zamknięta w tym sezonie. Wizyta w Power Vista zostanie uwzględniona zamiast wizyty w Maid of the Mist.

Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

Podziwiaj spektakularne widoki na wodospad Niagara po kanadyjskiej stronie granicy. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią American Maid of The Mist i niezrównany widok z lotu ptaka na wodospad, rzekę i wąwóz ze szczytu wieży Skylon. Latem wyruszysz na pokład Maid of The Mist. Udaj się do serca wodospadów, aby usłyszeć grzmiący ryk tysięcy litrów wody i poczuć mgłę na twarzy. Następnie przejedź przez międzynarodową granicę do Kanady. Zimą, zamiast Maid of The Mist, odkryjesz niesamowitą moc wodospadów dzięki wstępowi na „Podróż za wodospady” u podnóża kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Ze szczytu Skylon Tower podziwiaj panoramiczne widoki na wodospady i odwiedź kluczowe punkty widokowe, takie jak Table Rock i Terrapin Point. Zobacz wodospady Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls podczas swojej wycieczki. Zobacz, jak wzburzone wody wodospadu wyrzeźbiły niesamowity wąwóz rzeki Niagara.

NYC: Filadelfia, Waszyngton i wodospad Niagara - 3-dniowa wycieczka

NYC: Filadelfia, Waszyngton i wodospad Niagara - 3-dniowa wycieczka

Dzień 1 Dziś pojedziemy do Filadelfii, miasta przyjaźni, odwiedzimy Independence Historical Park i będziemy świadkami historii amerykańskiej niepodległości. Następnie udamy się do Waszyngtonu, politycznego centrum Stanów Zjednoczonych, stolicy, gdzie znajduje się Biały Dom i Kapitol. Plan zwiedzania: Nowy Jork → Filadelfia → Independence National Historical Park (30 min) → Waszyngton → U.S. Capitol In-depth Tour + The National Archives (opcjonalnie, zwiedzanie wewnątrz U.S. Capitol & The National Archives + zwiedzanie na zewnątrz Supreme Court of the United States & Library of Congress, 120 min) → Biały Dom (zwiedzanie na zewnątrz, 30 min) → Lincoln Memorial, Korean War Memorial, Vietnam Veterans Memorial (45 min) → Hotel. Uwagi specjalne: Jeśli nie możesz wejść na Kapitol Stanów Zjednoczonych, atrakcja zostanie zastąpiona szczegółową wycieczką po Waszyngtonie (opcjonalnie). Plan zwiedzania Washington D.C. In-depth Tour: Pomnik Sił Powietrznych (20 min)→ Pomnik Thomasa Jeffersona (20 min) → Pomnik II wojny światowej (20 min) Hotel:Springhill Suites Gaithersburg ; Comfort Inn Shady Grove - Gaithersburg - Rockville; podobny Dzień 2 Dziś udamy się do Muzeum Szkła w Corning! Muzeum znajduje się w zachodnim Nowym Jorku i jest poświęcone historii, sztuce i nauce stojącej za produkcją szkła. Następnie odwiedzimy wodospad Niagara z widokiem na wodospad American Fall, Horseshoe Fall i Bridal Veil Fall! Tutaj będziesz po prostu zdumiony pięknem wodospadów i tym, co sprawia, że wodospad Niagara jest wart odwiedzenia. Plan zwiedzania : Corning Museum of Glass (opcjonalnie, 90 minut) → Watkins Glen State Park + Finger Lake (opcjonalnie, 90 minut, Watkins Glen State Park nie będzie odwiedzany, gdy jest zamknięty) → Niagara Falls Night Tour (obowiązkowo, 90 minut) Uwagi: 1. Park Stanowy Watkins Glen jest otwarty tylko latem, zwykle od kwietnia do października każdego roku. 2. Aby zapewnić gościom lepsze wrażenia, gwarantujemy, że tego dnia goście będą mogli obejrzeć pokaz fajerwerków nad wodospadem (z wyjątkiem sytuacji, gdy tego dnia nie ma pokazu fajerwerków). Hotel:M Hotel Buffalo; Niagara Riverside Resort; podobny Dzień 3 Utworzone przez rzekę Niagara, która odprowadza jezioro Erie do jeziora Ontario, zanim wypłynie do Atlantyku przez Zatokę Świętego Wawrzyńca, połączone wodospady mają najwyższy przepływ ze wszystkich wodospadów w Ameryce Północnej, które mają pionowy spadek ponad 50 m (160 stóp). Letni plan zwiedzania: (obowiązuje po otwarciu Maid of the Mist) Niagara Falls Classic Tour (opcjonalnie, 2,5 godziny, w tym Whirlpool Park + Cave of the Winds + Maid of the Mist) → Nowy Jork Zimowy plan zwiedzania: (stosowany po zamknięciu Maid of the Mist) Niagara Falls Classic Tour (opcjonalnie, 2,5 godziny, w tym Whirlpool Park + Cave of the Winds + Old Fort Niagara State Park) → Nowy Jork Uwaga: łódź Maid of the Mist Niagara Falls Boat jest zwykle zamknięta w sezonie zimowym, nie będzie odwiedzana w zależności od zamknięcia atrakcji.

Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara i do Waszyngtonu

Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara i do Waszyngtonu

Dzień 1 Rozpocznij swoją podróż w Filadelfii od wizyty w Independence Hall i Liberty Bell. Następnie udaj się do Waszyngtonu, aby zwiedzić najważniejsze atrakcje, takie jak Jefferson Memorial i Lincoln Memorial Hall. Następnie wejdź na Pomnik Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, aby podziwiać panoramiczny widok na Pentagon i Pomnik 9/11. Dodatkowo odwiedź Pomnik Weteranów Wojny Koreańskiej i Pomnik Weteranów Wietnamu oraz zobacz Biały Dom z zewnątrz. Dzień 2 Odwiedź Watkins Glen (w zależności od czasu, natężenia ruchu i warunków pogodowych). Następnie pojedź do Buffalo, gdzie dowiesz się więcej o tym niegdyś wielkim ośrodku przemysłowym. Zatrzymaj się w Parku Marynarki Wojennej, aby zobaczyć niszczyciel klasy Fletcher, który służył podczas II wojny światowej i wspiąć się na taras widokowy na jeziorze Erie. Wieczorem przejedź windą przez Jaskinię Wiatrów do podnóża wodospadu. Wejdź na platformę obserwacyjną w Terrapin Point na Goat Island i Luna Island, aby z bliska dotknąć wody. Podziwiaj także kolorowy nocny widok na trzy główne wodospady - Horseshoe Falls, Bridal Veil Falls i American Falls. Dzień 3 Rozpocznij dzień od podziwiania spektakularnego wodospadu Niagara z tarasu widokowego. Następnie przejedź się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć wodospad z bliska. Następnie podążaj za samochodem w dół wodospadu. Doświadcz wiru utworzonego przez spływającą wodę w Whirlpool State Park i dowiedz się o wynalezieniu i działaniu Niagara Power Vista.

Wodospad Niagara (strona amerykańska) - 2-dniowa wycieczka z Bostonu

Wodospad Niagara (strona amerykańska) - 2-dniowa wycieczka z Bostonu

Podróżuj z Bostonu do wodospadu Niagara po stronie USA przez 2 dni. Twoja przygoda rozpocznie się od przejażdżki samochodem, aby zobaczyć słynny wodospad Niagara. Wieczorem weź udział w nocnej wycieczce (opcjonalnie), aby doświadczyć inspirującego piękna wodospadu Niagara oświetlonego nocą. Ostatniego dnia zobacz cuda wodospadu Niagara. Odwiedź Niagara Falls Classic Tour (obowiązkowe), aby podziwiać wir Niagara, Cave of the Winds i rejs wycieczkowy Maid of mist (obowiązkowe) z widokiem na American Fall, Horseshoe Fall i Bridal Veil Fall, będziesz zaskoczony ogłuszającym rykiem wodospadów. To właśnie połączenie wysokości i objętości sprawia, że wodospad Niagara jest tak piękny. Po spędzeniu dnia w okolicach wodospadu Niagara, zakończ swoją wycieczkę powrotem do Bostonu. Dzień 1: Plan zwiedzania: Boston → Nocna wycieczka nad wodospad Niagara (opcjonalnie, 90 minut) Uwagi: Aby zapewnić gościom lepsze wrażenia, gwarantujemy, że tego dnia goście będą mogli obejrzeć pokaz fajerwerków nad wodospadem (z wyjątkiem sytuacji, gdy tego dnia nie ma pokazu fajerwerków). Hotel:M Hotel Buffalo; podobny Dzień 2 Plan zwiedzania: Niagara Falls Classic Tour (obowiązkowa, 2,5 godziny, Whirlpool State Park + Cave of the Winds + Maid of the Mist w cenie) → Old Fort Niagara State Park + Niagara Falls Power Vista In-depth Tour (opcjonalnie, 40 minut) → Boston.

Niagara Falls, USA: dzienna i nocna wycieczka w małej grupie z kolacją

Niagara Falls, USA: dzienna i nocna wycieczka w małej grupie z kolacją

Spędź dzień zwiedzając wodospad Niagara w USA. Zachwyć się kaskadowymi wodospadami po południu, zjedz pikantną kolację i zahipnotyzuj się kolorowymi światłami wodospadu w nocy. Rozpocznij swoją wycieczkę od odbioru z hotelu i spotkaj się ze swoim przewodnikiem, aby podróżować do Jaskini Wiatrów. Poznaj rolę wodospadu Niagara w wytwarzaniu energii elektrycznej, zanim udasz się na „pokład huraganu”. Zbliż się do Bridal Veil Falls i poczuj się, jakbyś był otoczony tropikalną burzą. Po wizycie w Jaskini Wiatrów udaj się na Kozią Wyspę, która łączy się z Terrapin Point i Luna Island. Dowiedz się więcej o historii wodospadów, zobacz pomnik Nikoli Tesli i podziwiaj widok na wodospad Bridal Veil, który znajduje się między Goat Island a Luna Island. Następnie odwiedź Park Stanowy Whirlpool. Będąc tutaj, zrób kilka imponujących zdjęć Whirlpool Rapids Niagary. Następnie wypłyń w rejs statkiem Maid of the Mist. Przed wejściem na pokład podziwiaj widoki z wieży obserwacyjnej Prospect Point, znajdującej się bezpośrednio nad miejscem wejścia na pokład. Podczas rejsu łodzią Maid of the Mist posłuchaj ryku grzmiących kaskad wody i poczuj, jak woda tryska z tej niesamowitej siły natury. Po rejsie łodzią zjedz kolację w pysznej restauracji sushi. Po kolacji wróć na Goat Island, aby podziwiać najlepszy widok na oświetlone wodospady, zanim udasz się na wyspę Luna. Po zakończeniu wycieczki po wodospadzie Niagara wróć do hotelu.

2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z Nowego Jorku ze wszystkimi biletami wstępu

2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z Nowego Jorku ze wszystkimi biletami wstępu

Dzień 1: Nowy Jork - Watkins Glen - wodospad Niagara Odwiedzimy Watkins Glen (w zależności od czasu, natężenia ruchu i warunków pogodowych). Następnie pojedziemy do Buffalo, gdzie dowiesz się więcej o tym niegdyś wielkim ośrodku przemysłowym. Zatrzymamy się w Parku Marynarki Wojennej, aby zobaczyć niszczyciel klasy Fletcher, który służył podczas II wojny światowej, a następnie wejdziemy na taras widokowy na jeziorze Erie, aby uzyskać wyraźny widok. Wieczorem przejedziemy windą przez Jaskinię Wiatrów do podnóża wodospadu. Wejdziemy na platformę obserwacyjną w Terrapin Point na Goat Island i Luna Island, dotykając wody z bliska. Doświadczymy również kolorowego nocnego widoku trzech głównych wodospadów: Horseshoe Falls, Bridal Veil Falls i American Falls. Dzień 2: Wodospad Niagara - Nowy Jork/Jersey City Dzień rozpoczniemy od podziwiania spektakularnego wodospadu Niagara z tarasu widokowego. Następnie przejedziemy się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć wodospad z bliska. Następnie udamy się samochodem w dół wodospadu, doświadczając wiru utworzonego przez spływającą wodę w Whirlpool State Park oraz dowiadując się o wynalezieniu i działaniu Niagara Power Vista.

Wodospad Niagara: Evening Lights Tour z pokojówką i jaskinią

Wodospad Niagara: Evening Lights Tour z pokojówką i jaskinią

Wyrusz na wycieczkę autobusową z przewodnikiem po wodospadzie Niagara w USA i pogoń za wieczornym zachodem słońca aż do zmroku. Rozpocznij wycieczkę za dnia, odwiedzając kluczowe obszary widokowe wodospadu Niagara, aby podziwiać widoki przed zachodem słońca. Podczas rejsu łodzią Maid of the Mist udaj się wzdłuż dolnego biegu rzeki Niagara do wnętrza wodospadu Horseshoe Falls, gdzie otoczy Cię mgła i grzmiący ryk wodospadu Niagara. Następnie udaj się do Cave of the Winds, serii pokładów i promenad zbudowanych nad skalistą podstawą wodospadu Bridal Veil. Na Hurricane Deck możesz stanąć zaledwie kilka stóp od podstawy wodospadu, gdy tysiące galonów wody pędzi nad krawędzią nad tobą w każdej sekundzie. Gdy słońce zachodzi za horyzont, doświadcz ciszy i spokoju, które promieniują z wodospadu Niagara nocą. Ciesz się widokiem iluminacji wodospadu Niagara, gdzie setki świateł LED są rzucane na wąwóz i malują wodospady American Falls, Bridal Veil Falls i Horseshoe Falls w promieniach koloru. Wypatruj na niebie pokazu fajerwerków (zależnego od pogody) nad wodospadem Niagara, który odbywa się każdej nocy w sezonie letnim.

Niagara, USA: Wycieczka przygodowa do Jaskini Wiatrów

Niagara, USA: Wycieczka przygodowa do Jaskini Wiatrów

Doświadcz majestatycznego wodospadu Niagara tak, jak niewielu ma okazję to zrobić. Podążaj za swoim przewodnikiem przez wspaniały krajobraz, słuchając opowieści o historii, tajemnicach, śmiałkach i akcjach ratunkowych Niagary. Zobacz najlepsze miejsca widokowe w Parku Stanowym Wodospadu Niagara i ciesz się filmem i wystawą "Świat zmienił się tutaj". Widoki w Terrapin Point, Stedman's Bluff i zależne od pogody/dostępu: Luna Island. Twój przewodnik zabierze Cię do najlepszych widoków i pomoże w robieniu zdjęć, a także podzieli się informacjami o innych atrakcjach w okolicy, jedzeniu, wydarzeniach i poinformuje Cię, na co patrzysz podczas podróży. Twój przewodnik podzieli się historiami, które ożywią eksponaty historyczne w Cave of the Winds i podzieli się ukrytymi klejnotami historii, w tym historią formowania wodospadu Niagara i utworzenia parku stanowego Nowy Jork, spojrzeniem na życie Nikoli Tesli oraz wpływem, jaki jego życie i osiągnięcia mają na nas dzisiaj. Twój przewodnik zapewni Ci bilety do Jaskini Wiatrów i nie będziesz musiał stać w kolejce po bilety, może być trochę kolejki do windy, która zabierze Cię na spacer.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Wodospad Niagara w USA: Najciekawsze atrakcje

Park stanowy Whirlpool: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Park stanowy Whirlpool: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park stanowy Whirlpool? Kliknij tutaj.

Park stanowy Whirlpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(87 recenzji)

Pokochałem to! Bardzo podobał mi się nasz przewodnik Dayna. Uwielbiałem Dziewicę z mgły, Jaskinię wiatrów, krawędź i welon ślubny wodospadów były świetne. Pogoda była deszczowa, ale wszystko udało się załatwić. Jedyne, co zasugerowałbym, to dodać więcej zdrowej żywności w miejscu, w którym zatrzymaliśmy się na lunch, i może nie sprowadzać gości z Kanady do Ameryki, co wydawało się niepotrzebne. Po prostu spotkaj się z nimi w atrakcji Maiden of the mgła lub odbierz ich po zebraniu innych gości ze strony amerykańskiej.

Bardzo, bardzo miła, całodniowa wycieczka po wodospadzie Niagara. Przewodnik turystyczny Nick był niesamowity. Był zabawny, zabawny i dzielił się dużą wiedzą z grupą. Wycieczka była dobrze zorganizowana. Gorąco polecam i trzeba zrobić podczas wizyty w Niagara Falls. Świetnie się bawiliśmy!