Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Park stanowy Whirlpool

Park stanowy Whirlpool

Park stanowy Whirlpool – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

1. Niagara Falls: kanadyjska wycieczka jednodniowa z Maid of The Mist

Podziwiaj spektakularne widoki na wodospad Niagara po kanadyjskiej stronie granicy. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią American Maid of The Mist i niezrównany widok z lotu ptaka na wodospad, rzekę i wąwóz ze szczytu wieży Skylon. Latem wyruszysz na pokład Maid of The Mist. Udaj się do serca wodospadów, aby usłyszeć grzmiący ryk tysięcy litrów wody i poczuć mgłę na twarzy. Następnie przejedź przez międzynarodową granicę do Kanady. Zimą, zamiast Maid of The Mist, odkryjesz niesamowitą moc wodospadów dzięki wstępowi na „Podróż za wodospady” u podnóża kanadyjskiego wodospadu Horseshoe. Ze szczytu Skylon Tower podziwiaj panoramiczne widoki na wodospady i odwiedź kluczowe punkty widokowe, takie jak Table Rock i Terrapin Point. Zobacz wodospady Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls podczas swojej wycieczki. Zobacz, jak wzburzone wody wodospadu wyrzeźbiły niesamowity wąwóz rzeki Niagara.

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

2. Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Doświadcz malowniczego piękna wodospadu Niagara podczas wycieczki po stronie amerykańskiej. Poznaj popularne punkty widokowe oferujące wspaniałe widoki na majestatyczne wodospady. Twój przewodnik podzieli się z Tobą bogatą historią tego obszaru, odwiedzając najważniejsze atrakcje po stronie amerykańskiej, w tym przejażdżkę łodzią po słynnej Maid of the Mist i wizytę w Wieży Obserwacyjnej. Podczas tej 4,5-godzinnej wycieczki Twoja podróż rozpocznie się od odbioru z hotelu w Niagara Falls w stanie Nowy Jork lub Niagara Falls w Ontario na pokładzie wygodnego, klimatyzowanego autobusu. Twoim pierwszym przystankiem jest Park Stanowy Wodospadu Niagara, gdzie zejdziesz 250 stóp do podstawy Wodospadu Amerykańskiego, aby wejść na pokład słynnej na całym świecie łodzi Maid of the Mist. Popłyń do wodospadu Horseshoe Falls, czując orzeźwiający strumień i słysząc grzmiący szum wody nad klifami. Następnie doświadcz wodospadu American Falls z bliska w Cave of the Winds. Zejdź 175 stóp w głąb wąwozu Niagara i wyposaż się w poncho i specjalistyczne obuwie. Poznaj serię drewnianych chodników prowadzących do słynnego "Hurricane Deck". Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z różnych punktów widokowych, takich jak Prospect Point i Terrapin Point. Zakończ swoją przygodę wizytą w Whirlpool State Park, oferującym panoramiczne widoki na Niagara Rapids i Whirlpool z wysokości szlaku Niagara Gorge Trail. Po wycieczce zostaniesz później odwieziony do hotelu. Od prawie 30 lat tworzymy niezapomniane i bezpieczne doświadczenia dla naszych gości. Dołącz do nas, prezentując najlepsze atrakcje wodospadu Niagara.

Niagara Falls, USA: dzienna i nocna wycieczka w małej grupie z kolacją

3. Niagara Falls, USA: dzienna i nocna wycieczka w małej grupie z kolacją

Spędź dzień zwiedzając wodospad Niagara w USA. Zachwyć się kaskadowymi wodospadami po południu, zjedz pikantną kolację i zahipnotyzuj się kolorowymi światłami wodospadu w nocy. Rozpocznij swoją wycieczkę od odbioru z hotelu i spotkaj się ze swoim przewodnikiem, aby podróżować do Jaskini Wiatrów. Poznaj rolę wodospadu Niagara w wytwarzaniu energii elektrycznej, zanim udasz się na „pokład huraganu”. Zbliż się do Bridal Veil Falls i poczuj się, jakbyś był otoczony tropikalną burzą. Po wizycie w Jaskini Wiatrów udaj się na Kozią Wyspę, która łączy się z Terrapin Point i Luna Island. Dowiedz się więcej o historii wodospadów, zobacz pomnik Nikoli Tesli i podziwiaj widok na wodospad Bridal Veil, który znajduje się między Goat Island a Luna Island. Następnie odwiedź Park Stanowy Whirlpool. Będąc tutaj, zrób kilka imponujących zdjęć Whirlpool Rapids Niagary. Następnie wypłyń w rejs statkiem Maid of the Mist. Przed wejściem na pokład podziwiaj widoki z wieży obserwacyjnej Prospect Point, znajdującej się bezpośrednio nad miejscem wejścia na pokład. Podczas rejsu łodzią Maid of the Mist posłuchaj ryku grzmiących kaskad wody i poczuj, jak woda tryska z tej niesamowitej siły natury. Po rejsie łodzią zjedz kolację w pysznej restauracji sushi. Po kolacji wróć na Goat Island, aby podziwiać najlepszy widok na oświetlone wodospady, zanim udasz się na wyspę Luna. Po zakończeniu wycieczki po wodospadzie Niagara wróć do hotelu.

Wodospad Niagara, Nowy Jork: Zimowy wodospad Niagara z wycieczką do jaskini/wąwozu

4. Wodospad Niagara, Nowy Jork: Zimowy wodospad Niagara z wycieczką do jaskini/wąwozu

Poznaj najważniejsze atrakcje wodospadu Niagara podczas wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje transfer do hotelu w Niagara Falls w stanie Nowy Jork. Wejdź do zimowej krainy czarów, odwiedzając Wieżę Obserwacyjną i doświadczając Jaskini Wiatrów. Odbierz się z miejsca zakwaterowania i wskocz na pokład przestronnego minivana. Zobacz niesamowite naturalne rzeźby lodowe tworzone przez zimną wodę i biały śnieg na drzewach, podziwiając widoki z wieży widokowej. Po drodze usłyszysz o lokalnej historii i śmiałkach. Doświadcz pełnej siły wodospadów w Cave of the Winds Gorge. Przyjrzyj się z bliska wodospadowi Bridal Veil, a także poznaj prawdziwą siłę wodospadu i sposób, w jaki generuje on energię w Niagara Power Authority. Zrób niesamowite zdjęcia podczas spaceru po wąwozie. Odwiedź park stanowy Devil's Hole, z którego roztacza się widok na dolne bystrza Whirlpool i zatrzymaj się w parku stanowym Whirlpool. Podziwiaj wodospad Horseshoe Falls z Goat Island i Terrapin Point. Wróć do hotelu z niesamowitymi wspomnieniami na koniec wycieczki. Zimowa kraina czarów w wodospadzie Niagara- Dołącz do nas podczas wycieczki po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara. 3-godzinna wycieczka po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara Nie potrzebujesz paszportu - od października do kwietnia Naturalne piękno i surowa moc wodospadu Niagara zimą jest naprawdę niesamowita. Od spektakularnych jesiennych kolorów drzew po niesamowite naturalne rzeźby lodowe, które tworzy zimna woda, biały śnieg na drzewach, ta pora roku oferuje wyjątkową przygodę dla każdego. Odwiedzający mogą odkrywać spektakularne jesienne kolory w regionie Niagara i ekstremalne naturalne formacje lodowe zimą! Ciesz się panoramicznymi widokami wodospadu Niagara, przyjrzyj się z bliska wodospadowi Bridal Veil, a także doświadcz prawdziwej siły wodospadu i tego, jak generuje on energię w Niagara Power Authority. Następujące bilety wstępu są wliczone w cenę: Wieża widokowa Doświadczenie w wąwozie Cave of the Winds Niagara Power Project Power Vista Spacer po wąwozie Devils Hole Park stanowy Whirlpool Najważniejsze atrakcje wycieczki 3-godzinna wycieczka po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara Podziwiaj wodospad Horseshoe Falls z bliska z Goat Island i Terrapin Point Poznaj sezon zimowy nad wodospadem Niagara i zobacz świat przekształcony przez lód. Nasza wycieczka Winter Wonderland Tour pozwoli Ci spojrzeć na wodospady z Niagara Falls State Park Gorge Adventure - widok z dołu wodospadów i doświadczyć wspaniałych lodowych gór utworzonych przez mgłę i spray. Podziwiaj Park Stanowy w jego "zimowej szacie" - wyraźny kontrast z wiosną, latem i jesienią i równie imponujący. Poprowadzimy Ciebie i Twoją rodzinę w wyjątkowy dzień, który pokochają, z historią i rozmowami o śmiałkach, nawet bez łodzi. Wycieczka trwa 3 godziny i jest wliczona w cenę.

Niagara, USA: Wycieczka przygodowa do Jaskini Wiatrów

5. Niagara, USA: Wycieczka przygodowa do Jaskini Wiatrów

Doświadcz majestatycznego wodospadu Niagara tak, jak niewielu ma okazję to zrobić. Podążaj za swoim przewodnikiem przez wspaniały krajobraz, słuchając opowieści o historii, tajemnicach, śmiałkach i akcjach ratunkowych Niagary. Zobacz najlepsze miejsca widokowe w Parku Stanowym Wodospadu Niagara i ciesz się filmem i wystawą "Świat zmienił się tutaj". Widoki w Terrapin Point, Stedman's Bluff i zależne od pogody/dostępu: Luna Island. Twój przewodnik zabierze Cię do najlepszych widoków i pomoże w robieniu zdjęć, a także podzieli się informacjami o innych atrakcjach w okolicy, jedzeniu, wydarzeniach i poinformuje Cię, na co patrzysz podczas podróży. Twój przewodnik podzieli się historiami, które ożywią eksponaty historyczne w Cave of the Winds i podzieli się ukrytymi klejnotami historii, w tym historią formowania wodospadu Niagara i utworzenia parku stanowego Nowy Jork, spojrzeniem na życie Nikoli Tesli oraz wpływem, jaki jego życie i osiągnięcia mają na nas dzisiaj. Twój przewodnik zapewni Ci bilety do Jaskini Wiatrów i nie będziesz musiał stać w kolejce po bilety, może być trochę kolejki do windy, która zabierze Cię na spacer.

Niagara Falls USA All-American Wycieczka w małej grupie

6. Niagara Falls USA All-American Wycieczka w małej grupie

Poznaj piękno wodospadu Niagara podczas wycieczki z przewodnikiem vanem dla 6 osób na pojazd. Miej czas na zrobienie zdjęć wodospadu z wielu punktów widokowych. Zbliż się do wodospadu na zupełnie nowej, w 100% elektrycznej łodzi Maid of the Mist. Odwiedź wyspę Three Sisters. Ciesz się wygodą odbioru z miejsca zakwaterowania w Niagara Falls, USA. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki vanem do różnych atrakcji, które ma do zaoferowania wodospad Niagara. Poczuj mgłę wodospadu na twarzy podczas tego spotkania z bliska. Udaj się do Jaskini Wiatrów, która schodzi 200 stóp na dno wodospadu Bridal Veil. Spaceruj po Hurricane Deck i poczuj na sobie pęd szalejącej Niagary lub zejdź na dół, aby podziwiać widok bez zmoknięcia. Kontynuuj do wieży obserwacyjnej wodospadu Niagara, która jest jedynym miejscem po stronie amerykańskiej, z którego można zobaczyć wszystkie trzy wodospady jednocześnie. Wejdź na chodnik w kształcie wroniego gniazda, który prowadzi aż do szczytu amerykańskiego wodospadu. Jedź na wyspę Three Sisters Island i zobacz, jak szalejące bystrza szybko poruszają się w kierunku wodospadu, gdzie ponad 700 000 galonów słodkiej wody na sekundę porusza się w kierunku wodospadu. Zobacz wir Niagara, w którym wodospad zmienił kierunek 6000 lat temu. Poznaj historię wodospadu Niagara z przewodnikiem i posłuchaj, jak wodospad uległ erozji 7 mil w ciągu 12 000 lat do jego obecnej lokalizacji. Zobaczysz także, gdzie znajduje się Devil's Hole Park, skarpa, na której wodospad Niagara "narodził się" 10 000 lat temu, Power Authority, a przewodnik opowie Ci o tych miejscach, a także wskaże, gdzie znajduje się Niagara Aquarium i Underground Railroad Heritage Center. Omówi inne atrakcje w okolicy i odpowie na pytania dotyczące atrakcji, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jakie inne doświadczenia w tej okolicy mogą spodobać się Tobie i Twojej rodzinie. Nasi przewodnicy mogą również odpowiedzieć na pytania dotyczące kanadyjskich atrakcji wodospadu Niagara, dokumentacji potrzebnej do przekroczenia granicy z Kanadą, okolicznych winiarni i lokalnych restauracji. Zrób zdjęcia w Terrapin Point, Luna Island, Stedman's Bluff i Prospect Point. Zatrzymaj się, aby zobaczyć pomnik Tesli. Po zakończeniu wycieczki wróć do miejsca zakwaterowania w Niagara Falls w USA.

Park stanowy Whirlpool: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park stanowy Whirlpool? Kliknij tutaj.

Park stanowy Whirlpool: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 87 opinii

Naprawdę podobała nam się ta wycieczka. Noś buty do wody / sandały, które dają ci poncho, ale zmokniesz poniżej kolan. Idziesz na stronę amerykańską i robisz pokojówkę z mgły, a następnie jaskinię wiatrów, gdzie wchodzisz po schodach i platformach wzdłuż upadków dla nowożeńców. Następnie wracasz na stronę kanadyjską i widzisz spadającą podkowę i wchodzisz do wieży. Widoki są tam piękne. To była świetna trasa i mieliśmy Daynę, która była niesamowitym przewodnikiem i pokonaliśmy wszystkie tłumy. Będziesz potrzebował ważnego paszportu i od teraz musisz zrobić aplikację ArriveCAN. Musi być na nim data wycieczki, więc musisz to zrobić tego ranka.

Pokochałem to! Bardzo podobał mi się nasz przewodnik Dayna. Uwielbiałem Dziewicę z mgły, Jaskinię wiatrów, krawędź i welon ślubny wodospadów były świetne. Pogoda była deszczowa, ale wszystko udało się załatwić. Jedyne, co zasugerowałbym, to dodać więcej zdrowej żywności w miejscu, w którym zatrzymaliśmy się na lunch, i może nie sprowadzać gości z Kanady do Ameryki, co wydawało się niepotrzebne. Po prostu spotkaj się z nimi w atrakcji Maiden of the mgła lub odbierz ich po zebraniu innych gości ze strony amerykańskiej.

Bardzo, bardzo miła, całodniowa wycieczka po wodospadzie Niagara. Przewodnik turystyczny Nick był niesamowity. Był zabawny, zabawny i dzielił się dużą wiedzą z grupą. Wycieczka była dobrze zorganizowana. Gorąco polecam i trzeba zrobić podczas wizyty w Niagara Falls. Świetnie się bawiliśmy!