Park rozrywki w Madrycie

Park rozrywki w Madrycie
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Park rozrywki w Madrycie: najlepsze atrakcje w pobliżu

Park rozrywki w Madrycie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: bilet wstępu do Parque de Atracciones de Madrid

Madryt: bilet wstępu do Parque de Atracciones de Madrid

Parque de Atracciones Madrid to stołeczny park rozrywki i wypoczynku, położony w Casa de Campo w Madrycie. Należy do grupy Parques Reunidos i znajduje się w nim ponad 30 atrakcji skierowanych do różnych typów odbiorców, pokazy muzyczne, spotkania z postaciami Nickelodeon, a także szeroki wybór punktów gastronomicznych i sklepów ogólnospożywczych. Wyjątkowe otoczenie La Casa de Campo w Madrycie, uznawane za „dobro o znaczeniu kulturowym w kategorii zabytków”, jest jedną z najważniejszych atrakcji madryckiego parku rozrywki. To spokojne miejsce to płuca Madrytu oraz idealne miejsce na wypad z rodziną i przyjaciółmi. Park rozrywki w Madrycie podzielony jest na 4 strefy tematyczne: Maszyny, Przyroda, Spokój oraz strefa dla dzieci Nickelodeon Land. Oprócz atrakcji znajdujących się w Parque de Atracciones de Madrid oferuje pokazy własnej produkcji, z pięcioma głosami i choreografiami tanecznymi, które spodobają się zarówno młodym, jak i starszym gościom, a także animacje uliczne angażujące odwiedzających. Miłośnicy przerażających przygód nie mogą przegapić wizyty w The Walking Dead Experience (za dodatkową opłatą), atrakcji na podstawie przebojowego serialu telewizyjnego „Żywe trupy”. Przemierzysz w niej najbardziej ekscytujące i przerażające miejsca z serialu, szukając schronione po apokalipsie zombie.

Madryt: Najciekawsze atrakcje

Park rozrywki w Madrycie: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Park rozrywki w Madrycie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park rozrywki w Madrycie? Kliknij tutaj.

Park rozrywki w Madrycie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(12 recenzji)

Doświadczenie było dobre, było kilka atrakcji dla dzieci, a kolejki nie były zbyt długie. Jedyną rzeczą jest to, że w Psim Patrolu nie było prawie NIC, tylko kolejka górska i było to trochę rozczarowujące, ponieważ moja córka miała nadzieję zobaczyć więcej tego w Nickelodeon Land.

Super szybki i bezpieczny zakup, doskonała cena w porównaniu do innych stron, spektakularny park rozrywki Bawiliśmy się świetnie. Wrócimy dziękuję!!!

bardzo fajnie w dniu, w którym pojechaliśmy, było pusto, więc nawet powtórzyliśmy zabawki, to jest dobre dla całej rodziny.

Bardzo mi się podobało, na szczęście nie było dużo ludzi, a dojście na karuzelę poszło szybko