Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Park Royal Victoria, Bath

Park Royal Victoria, Bath – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

1. Bath: Wycieczka z przewodnikiem po duchach

Dołącz do swojego przewodnika, który zabierze Cię w podróż, aby odkryć wiele nawiedzonych miejsc w mieście Bath. Posłuchaj opowieści o duchach średniowiecznych mnichów, powieszonych przestępcach, torturowanych czarownicach, poltergeistach i nie tylko. Poznaj historię i nawiedzenie każdego miejsca oraz odwiedź słynne miejsca, takie jak Bath Abbey, Queens Square, Theatre Royal i Victoria Zaparkuj. Wędruj ukrytymi uliczkami i zatrzymuj się w nawiedzonych miejscach, w tym w szczególnie ponurym miejscu bezpośrednio obok ostatniej znanej rezydencji Jane Austen w miasto. Ciesz się interaktywną pieszą wycieczką, podczas której odwiedzający są zachęcani do bycia częścią opowieści. Czujesz się odważny? Zgłoś się na ochotnika do paranormalnego eksperymentu pod koniec wycieczki, który będzie punktem kulminacyjnym ekscytującego wieczoru.

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

2. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Rozpocznij wycieczkę w The Abbey Hotel North Parade i wymień się krótkim spotkaniem z przewodnikiem. Wyrusz na pieszą wycieczkę po najbardziej znanych zabytkach historycznych i kulturowych miasta. Odwiedź Sally Lunn's, najstarszy dom w Bath i odkryj Abbey Green, w którym znajduje się stare drzewo London Plane i miejsce dawnego klasztoru. Uzyskaj wyjaśnienie dotyczące łaźni rzymskich (bez zwiedzania) i dowiedz się o założeniu tego miejsca w czasach księcia Bladuda. Zobacz oryginalną wschodnią bramę miasta prowadzącą w dół do rzeki Avon przez kultowy most Pulteney. Odkryj alejki Bath, kierując się w górę do górnej ściany miasta, aby dotrzeć do prawdziwego gruzińskiego sektora miasta, wymarzonego przez Johna Wooda przy użyciu kamienia Ralpha Allensa. Zobacz Queen Square, mijając Centrum Jane Austen, aż do sal zgromadzeń i cyrku. Kontynuuj i zobacz arcydzieło Royal Crescent. Spaceruj w dół przez Royal Victoria Park w drodze do Theatre Royal. Na koniec zatrzymaj się w Bath Thermae, nowym obiekcie kąpielowym w mieście. Zakończ wspaniały i niezapomniany dzień w Bath z wieloma wspaniałymi okazjami do zrobienia zdjęć po drodze.

Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

3. Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie wyrusz na dwugodzinną przygodę przez Bath. Przeglądaj tętniące życiem ulice miasta i rozkoszuj się wyjątkową atmosferą tego uroczego miejsca. Podczas zwiedzania podziwiaj różnorodną architekturę, z której słynie miasto. Najważniejsze atrakcje wycieczki obejmują przechodzenie przez rzekę Avon, opactwo Bath, łaźnie rzymskie, most Pulteney, targi Guildhall, Theatre Royal, Queen Square, Royal Crescent, Royal Victoria Park, The Circus i wiele innych. Jest to wycieczka piesza, nie obejmuje wstępów do żadnych atrakcji. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści swojego przewodnika o historii i kulturze Bath, a także o wielu wybitnych postaciach historycznych, które tu mieszkały. Twój przewodnik może również zaoferować lokalną perspektywę na temat najlepszych barów, restauracji i muzeów, które warto odwiedzić podczas pobytu.

Park Royal Victoria, Bath: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Royal Victoria, Bath? Kliknij tutaj.