Dodaj daty

Park Retiro
Zniżki i promocje

Zniżki i promocje
Liczba znalezionych atrakcji: 9

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Madryt: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 646
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Park Retiro Zniżki i promocje

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście elektrycznym Tuk Tukiem

1. Madryt: Prywatna wycieczka po mieście elektrycznym Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: 3-godzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami (z opcją roweru elektrycznego)

2. Madryt: 3-godzinna wycieczka rowerowa z atrakcjami (z opcją roweru elektrycznego)

Przejedź przez Madryt podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem, podziwiając wiele atrakcji miasta. Jedź po dogodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie trzeba było nawigować w ruchu ulicznym. Masz możliwość zakończenia wycieczki lokalnymi przekąskami i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij swoją wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj opowieści o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedrze i kościele św. Mikołaja. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście przy Plaza de la Villa i chłoń zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, zanim obejrzysz żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, zanim udasz się na Puerta del Sol. Dodaj do swoich wrażeń, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pintxos (małe talerze) i napojem bezalkoholowym, a na koniec wycieczki.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

3. Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

„Poznaj Madryt w najbardziej wciągający sposób, odkrywając jego kultowe i najważniejsze miejsca. Nasza wycieczka zabierze Cię w podróż przez miejskie historie, legendy i charakterystyczne zakątki na wygodnych zabytkowych rowerach, ułatwiając i dodając odrobinę przygody do dotarcia nawet najodleglejsze zakątki.W zaledwie 3 godziny staniesz się madrylańczykiem. Odwiedzać : Caixa Forum i trójkąt artystyczny Muzeum Prado i prawdziwy kościół San Jeronimo Park Retiro i Pałac Retiro Brama Alcalá i Gran Vía Brama Słońca, Niedźwiedź i Drzewo Madroño Prawdziwy Pałac i Ogrody Orientu Plaza de la Villa i Stary Madryt Burmistrz Placu Dzielnica literacka i dom Miguela de Cervantesa

Madryt: Najważniejsze atrakcje miasta Tuk Tuk Tour

4. Madryt: Najważniejsze atrakcje miasta Tuk Tuk Tour

Zwiedzaj Madryt w zaciszu elektrycznego tuk-tuka podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj niektóre z najpopularniejszych zabytków miasta i dowiedz się o każdym z nich z przewodnika dla kierowców. Wybierz wycieczkę trwającą 1, 1,5 lub 2 godziny. Ciesz się wygodą odbioru z hotelu i udaj się do dzielnicy Los Jeronimos, aby rozpocząć prywatną wycieczkę po Madrycie. Stąd przejdź obok symbolicznego parku Retiro, obecnie wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobacz Puerta de Alcalá, Paseo del Prado, Pałac Królewski i wiele innych miejsc, zatrzymując się po drodze, aby podziwiać każdą z atrakcji.

Madryt: Wycieczka Segwayem po kultowym parku Retiro

5. Madryt: Wycieczka Segwayem po kultowym parku Retiro

Odkryj kultowy park Retiro w Madrycie w wyjątkowy i zabawny sposób dzięki wycieczce z przewodnikiem Segway. Dowiedz się wszystkiego o tej zielonej przestrzeni publicznej od swojego przewodnika, zobacz najstarsze drzewo w mieście, zobacz fontanny, pomniki i wiele więcej. Poznaj zielone serce Madrytu na segwayu podczas wycieczki z przewodnikiem po imponującym parku Retiro. Zanim wyruszysz, zrób sobie krótką sesję treningową. Dowiedz się więcej o historii parku, zbudowanego jako rekolekcje dla hiszpańskiej rodziny królewskiej, w którym obecnie znajduje się ponad 15 000 drzew. Dołącz do mieszkańców, którzy przychodzą na spacer alejkami lub łodziami wiosłowymi po jeziorze. Posłuchaj o różnych obiektach, takich jak piękny Ogród Różany autorstwa Cecilio Rodrigueza oraz ogromne drzewa eukaliptusowe i cedrowe w Jardín de Vivaces. Zobacz stary cyprys – uważany za najstarsze drzewo w mieście – w formalnym francuskim stylu Parterre Francés. Podziwiaj szklany pawilon autorstwa Ricardo Velázqueza Bosco i zobacz fontanny oraz inne elementy, takie jak pomnik Alfonsa XII, sztuczna góra i jedyny na świecie posąg przedstawiający diabła.

Madryt: Prywatna wycieczka Segwayem przez 1, 2 lub 3 godziny

6. Madryt: Prywatna wycieczka Segwayem przez 1, 2 lub 3 godziny

Łatwym i przyjemnym sposobem na poznanie najbardziej charakterystycznych miejsc Madrytu jest wycieczka segwayem. Odwiedź Stary Madryt, Nowy Madryt, Park Retiro lub wszystkie. Jest to godzinna wycieczka, która prowadzi przez miejsca tak dobrze znane jak: Katedra Almudena. Pałac Królewski. Templo Debod. Plac Operowy. Puerta del Sol lub Nowe miasto jako Muzeum Prado, Pza Santa Ana, Pta Alcala, Kościół Hieronimitów itp. Lub godzina w parku Retiro. Przez 3 godziny Twój przewodnik sugeruje, że możesz cieszyć się Segwayem, projektując własną jazdę. Zmęczenie będzie minimalne, a maksymalna zabawa dzięki wspaniałym Segwayom! Pójdziesz w towarzystwie przewodnika eksperta.

Best of Madrid: 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem w małych grupach

7. Best of Madrid: 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem w małych grupach

Zobacz najlepsze zabytki Madrytu w zabawny i zrelaksowany sposób podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Pokonany dystans to około 9 mil, podczas którego przewodnik opowie Ci o legendach, sztuce i gastronomii miasta. Podczas wycieczki zapoznasz się z najpopularniejszymi atrakcjami turystycznymi Madrytu, takimi jak Pałac Królewski, Plaza Mayor, Puerta del Sol i park Retiro. Zrób kilka przystanków po drodze, gdzie Twój przewodnik udzieli Ci więcej informacji o zabytkach Madrytu. Ciesz się 20-minutową przerwą w połowie. W zestawie rower i kask.

Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Madrycie Samodzielne poszukiwanie skarbów i wycieczka

8. Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Madrycie Samodzielne poszukiwanie skarbów i wycieczka

Poznaj Madryt we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Rozpocznij swoją przygodę, pobierając aplikację na swój telefon. W ciągu kilku minut możesz rozpocząć dzień od zwiedzania niektórych historycznych budynków, rynków i historii królewskiej Madrytu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Wybierz miejsce rozpoczęcia, a następnie po prostu podążaj za mapami na swoim urządzeniu, aby znaleźć drogę w sercu Madrytu. Na każdym przystanku bądź gotowy do rozwiązywania zagadek, aby odblokować kolejną lokalizację na trasie wycieczki. Pracuj w zespole i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze zatrzymaj się na kawę, lokalne przekąski lub przerwę w dowolnym momencie. Ciesz się wycieczką, która jest całkowicie zgodna z Twoim harmonogramem. Rozpocznij swoją wycieczkę w Muzeum Prado! Odwiedź słynny na całym świecie Puerta Felipe IV. Rób zdjęcia w wyjątkowym parku El Retiro i podziwiaj bajkowy Puerta de Alcalá. Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne sprawi, że zaniemówisz, podziwiając niesamowite eksponaty. Dowiedz się o fontannie Cibeles, używanej podczas wszystkich uroczystości słynnego Realu Madryt! Wyjątkowy Edificio Metrópolis jest wart czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Tętniący życiem i zabytkowy Plaza Mayor będzie Twoim kolejnym krokiem. Kościół San Ginés, jeden z najstarszych w Madrycie, czeka na zdjęcia, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Plaza de Oriente z urzekającą architekturą w historycznym centrum Madrytu.

Madryt: Zwiedzanie miasta na rowerze elektrycznym

9. Madryt: Zwiedzanie miasta na rowerze elektrycznym

Twoja przygoda rozpocznie się, gdy spotkasz się z naszym przyjaznym przewodnikiem i innymi podróżnikami w wyznaczonym miejscu spotkania. Przed wyjazdem nasz przewodnik udzieli Ci wyczerpujących informacji na temat procedur bezpieczeństwa i przeglądu ekscytujących zajęć zaplanowanych na 3-godzinną przejażdżkę rowerową. Podróż rozpocznie się od ekscytującej eksploracji bujnego krajobrazu parku Retiro. Ciesz się spokojem tej zielonej oazy i z łatwością przyzwyczajaj się do jazdy na rowerze elektrycznym. Podczas jazdy krętymi ścieżkami parku poczujesz widoki miasta, które na Ciebie czekają. Opuściliśmy park i wjechaliśmy do centrum Madrytu, gdzie serce miasta bije najmocniej. Podziwiaj wielkość Fuente de Cibeles, madryckiego symbolu luksusu i ciesz się żywą atmosferą Plaza Mayor, historycznego placu pełnego charakteru. Następnym punktem na naszej trasie jest majestatyczny Palacio Real, w którym ożywa bogata historia Madrytu i wspaniała architektura. Ciesz się królewskim otoczeniem podczas przejażdżki rowerem po ulicach, uchwycając istotę królewskiej przeszłości miasta. W połowie wycieczki zatrzymamy się na tradycyjnym targu, zanurzając Cię w tętniącej życiem lokalnej kulturze. Tutaj zapraszamy Cię do skosztowania tradycyjnych hiszpańskich "tapas" (pamiętaj, że to doświadczenie nie jest dostępne w niedziele i święta, a minimalna liczba uczestników to 5 osób). Na koniec wycieczki wyjedziesz z sercem pełnym wspomnień, odkrywszy najlepsze zabytki, kulturę i kuchnię Madrytu, ciesząc się ekologicznym komfortem na pokładzie naszych rowerów elektrycznych. Dołącz do nas podczas tej niezapomnianej wyprawy, idealnego połączenia przygody, historii i gastronomii w samym sercu Madrytu!

Madryt: wycieczka audio z przewodnikiem po parku El Retiro

10. Madryt: wycieczka audio z przewodnikiem po parku El Retiro

Odkryj park El Retiro w Madrycie podczas wycieczki z audioprzewodnikiem. Uzyskaj wgląd w ten kultowy punkt orientacyjny Madrytu dzięki aplikacji dostępnej w trybie offline. Słuchaj fascynujących historii opartych na wielokrotnie nagradzanej koncepcji opowiadania historii. Rozpocznij swoją wycieczkę od Królewskiego Kościoła św. Hieronima i kontynuuj zwiedzanie pozostałej części parku. Odwiedź różne fontanny, wyjątkowe budynki i monumentalne zabytki. Wstrzymaj i kontynuuj wycieczkę, kiedy tylko chcesz. Przechowuj wycieczkę wygodnie na swoim smartfonie. Wybierz się na wycieczkę sam lub z przyjaciółmi lub rodziną.

Madryt

Madryt

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zniżki i promocje w: Park Retiro

Oprócz atrakcji typu Zniżki i promocje w: Park Retiro jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Madryt?

W: Madryt są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Park Retiro: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Retiro? Kliknij tutaj.