Atrakcje i wycieczki
Park Retiro

Park Retiro – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

1. Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem i opcjonalnym rowerem elektrycznym

2. Madryt: Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem i opcjonalnym rowerem elektrycznym

Dzieci w wieku od 7 lat mogą wziąć udział w tej wycieczce na zwykłym rowerze. Dostępne są również foteliki dziecięce o wadze do 22 kg. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Madrycie i poznaj wiele atrakcji miasta. Jedź po wygodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie musieć poruszać się w ruchu ulicznym. Możesz zakończyć wycieczkę tapas i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj historii o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedry i kościoła San Nicolas. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście na Plaza de la Villa i chłonąć zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, a następnie obejrzyj żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, a następnie udaj się na Puerta del Sol. Wzbogać swoje doświadczenie, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pinchos i drinkiem na koniec wycieczki.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

3. Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

„Poznaj Madryt w najbardziej wciągający sposób, odkrywając jego kultowe i najważniejsze miejsca. Nasza wycieczka zabierze Cię w podróż przez miejskie historie, legendy i charakterystyczne zakątki na wygodnych zabytkowych rowerach, ułatwiając i dodając odrobinę przygody do dotarcia nawet najodleglejsze zakątki.W zaledwie 3 godziny staniesz się madrylańczykiem. Odwiedzać : Caixa Forum i trójkąt artystyczny Muzeum Prado i prawdziwy kościół San Jeronimo Park Retiro i Pałac Retiro Brama Alcalá i Gran Vía Brama Słońca, Niedźwiedź i Drzewo Madroño Prawdziwy Pałac i Ogrody Orientu Plaza de la Villa i Stary Madryt Burmistrz Placu Dzielnica literacka i dom Miguela de Cervantesa

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

4. Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Poznaj Madryt z wygodnego tuk-tuka podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj niektóre z najpopularniejszych zabytków miasta i dowiedz się o każdym z nich od przewodnika. Wybierz wycieczkę trwającą 1, 1,5 lub 2 godziny. Ciesz się wygodą odbioru z hotelu i udaj się do dzielnicy Los Jeronimos, aby rozpocząć prywatną wycieczkę krajoznawczą po Madrycie. Stamtąd przejdź obok charakterystycznego parku Retiro, wpisanego obecnie na listę obiektów z listy UNESCO. Zobacz Puerta de Alcalá, Paseo del Prado, Pałac Królewski i nie tylko, zatrzymując się po drodze, aby podziwiać każdą z atrakcji.

Madryt: Wycieczka Segwayem po kultowym parku Retiro

5. Madryt: Wycieczka Segwayem po kultowym parku Retiro

Odkryj kultowy park Retiro w Madrycie w wyjątkowy i zabawny sposób dzięki wycieczce z przewodnikiem Segway. Dowiedz się wszystkiego o tej zielonej przestrzeni publicznej od swojego przewodnika, zobacz najstarsze drzewo w mieście, zobacz fontanny, pomniki i wiele więcej. Poznaj zielone serce Madrytu na segwayu podczas wycieczki z przewodnikiem po imponującym parku Retiro. Zanim wyruszysz, zrób sobie krótką sesję treningową. Dowiedz się więcej o historii parku, zbudowanego jako rekolekcje dla hiszpańskiej rodziny królewskiej, w którym obecnie znajduje się ponad 15 000 drzew. Dołącz do mieszkańców, którzy przychodzą na spacer alejkami lub łodziami wiosłowymi po jeziorze. Posłuchaj o różnych obiektach, takich jak piękny Ogród Różany autorstwa Cecilio Rodrigueza oraz ogromne drzewa eukaliptusowe i cedrowe w Jardín de Vivaces. Zobacz stary cyprys – uważany za najstarsze drzewo w mieście – w formalnym francuskim stylu Parterre Francés. Podziwiaj szklany pawilon autorstwa Ricardo Velázqueza Bosco i zobacz fontanny oraz inne elementy, takie jak pomnik Alfonsa XII, sztuczna góra i jedyny na świecie posąg przedstawiający diabła.

Madryt: Prywatna wycieczka Segwayem przez 1, 2 lub 3 godziny

6. Madryt: Prywatna wycieczka Segwayem przez 1, 2 lub 3 godziny

Łatwym i przyjemnym sposobem na poznanie najbardziej charakterystycznych miejsc Madrytu jest wycieczka segwayem. Odwiedź Stary Madryt, Nowy Madryt, Park Retiro lub wszystkie. Jest to godzinna wycieczka, która prowadzi przez miejsca tak dobrze znane jak: Katedra Almudena. Pałac Królewski. Templo Debod. Plac Operowy. Puerta del Sol lub Nowe miasto jako Muzeum Prado, Pza Santa Ana, Pta Alcala, Kościół Hieronimitów itp. Lub godzina w parku Retiro. Przez 3 godziny Twój przewodnik sugeruje, że możesz cieszyć się Segwayem, projektując własną jazdę. Zmęczenie będzie minimalne, a maksymalna zabawa dzięki wspaniałym Segwayom! Pójdziesz w towarzystwie przewodnika eksperta.

Best of Madrid: 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem w małych grupach

7. Best of Madrid: 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem w małych grupach

Zobacz najlepsze zabytki Madrytu w zabawny i zrelaksowany sposób podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Pokonany dystans to około 9 mil, podczas którego przewodnik opowie Ci o legendach, sztuce i gastronomii miasta. Podczas wycieczki zapoznasz się z najpopularniejszymi atrakcjami turystycznymi Madrytu, takimi jak Pałac Królewski, Plaza Mayor, Puerta del Sol i park Retiro. Zrób kilka przystanków po drodze, gdzie Twój przewodnik udzieli Ci więcej informacji o zabytkach Madrytu. Ciesz się 20-minutową przerwą w połowie. W zestawie rower i kask.

Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

8. Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Madryt we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Rozpocznij swoją przygodę, pobierając aplikację na swój telefon. W ciągu kilku minut możesz rozpocząć dzień od zwiedzania niektórych historycznych budynków, rynków i historii królewskiej Madrytu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Wybierz miejsce rozpoczęcia, a następnie po prostu podążaj za mapami na swoim urządzeniu, aby znaleźć drogę w sercu Madrytu. Na każdym przystanku bądź gotowy do rozwiązywania zagadek, aby odblokować kolejną lokalizację na trasie wycieczki. Pracuj w zespole i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze zatrzymaj się na kawę, lokalne przekąski lub przerwę w dowolnym momencie. Ciesz się wycieczką, która jest całkowicie zgodna z Twoim harmonogramem. Rozpocznij swoją wycieczkę w Muzeum Prado! Odwiedź słynny na całym świecie Puerta Felipe IV. Rób zdjęcia w wyjątkowym parku El Retiro i podziwiaj bajkowy Puerta de Alcalá. Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne sprawi, że zaniemówisz, podziwiając niesamowite eksponaty. Dowiedz się o fontannie Cibeles, używanej podczas wszystkich uroczystości słynnego Realu Madryt! Wyjątkowy Edificio Metrópolis jest wart czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Tętniący życiem i zabytkowy Plaza Mayor będzie Twoim kolejnym krokiem. Kościół San Ginés, jeden z najstarszych w Madrycie, czeka na zdjęcia, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Plaza de Oriente z urzekającą architekturą w historycznym centrum Madrytu.

Madryt: Zwiedzanie miasta na rowerze elektrycznym

9. Madryt: Zwiedzanie miasta na rowerze elektrycznym

Twoja przygoda rozpocznie się, gdy spotkasz się z naszym przyjaznym przewodnikiem i innymi podróżnikami w wyznaczonym miejscu spotkania. Przed wyjazdem nasz przewodnik udzieli Ci wyczerpujących informacji na temat procedur bezpieczeństwa i przeglądu ekscytujących zajęć zaplanowanych na 3-godzinną przejażdżkę rowerową. Podróż rozpocznie się od ekscytującej eksploracji bujnego krajobrazu parku Retiro. Ciesz się spokojem tej zielonej oazy i z łatwością przyzwyczajaj się do jazdy na rowerze elektrycznym. Podczas jazdy krętymi ścieżkami parku poczujesz widoki miasta, które na Ciebie czekają. Opuściliśmy park i wjechaliśmy do centrum Madrytu, gdzie serce miasta bije najmocniej. Podziwiaj wielkość Fuente de Cibeles, madryckiego symbolu luksusu i ciesz się żywą atmosferą Plaza Mayor, historycznego placu pełnego charakteru. Następnym punktem na naszej trasie jest majestatyczny Palacio Real, w którym ożywa bogata historia Madrytu i wspaniała architektura. Ciesz się królewskim otoczeniem podczas przejażdżki rowerem po ulicach, uchwycając istotę królewskiej przeszłości miasta. W połowie wycieczki zatrzymamy się na tradycyjnym targu, zanurzając Cię w tętniącej życiem lokalnej kulturze. Tutaj zapraszamy Cię do skosztowania tradycyjnych hiszpańskich "tapas" (pamiętaj, że to doświadczenie nie jest dostępne w niedziele i święta, a minimalna liczba uczestników to 5 osób). Na koniec wycieczki wyjedziesz z sercem pełnym wspomnień, odkrywszy najlepsze zabytki, kulturę i kuchnię Madrytu, ciesząc się ekologicznym komfortem na pokładzie naszych rowerów elektrycznych. Dołącz do nas podczas tej niezapomnianej wyprawy, idealnego połączenia przygody, historii i gastronomii w samym sercu Madrytu!

Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

10. Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

Wsiądź na samobalansujący segway i zwiedź najpiękniejszy park w Madrycie. Na początek weź udział krótkim szkoleniu z prowadzenia tych pojazdów, a gdy przyzwyczaisz się już do segwaya, pojedź do tzw. Barrio de las Letras (dzielnicy literackiej), gdzie niegdyś mieszkały niektóre z ważniejszych postaci literatury hiszpańskiej, jak Cervantes i Lope de Vega. Pojedź Calle de las Huertas do muzeum Prado – znanej na całym świecie świątyni sztuki. Następnie udaj się za swoim przewodnikiem obok jednego z najpiękniejszych kościołów w Madrycie. Zobacz wspaniałą fasadę Iglesia de los Jerónimos, po czym dojedź do Parku Retiro. Wykorzystaj 40 minut jazdy po parku, aby zobaczyć jego główne punkty, jak uroczy staw, Pałac Kryształowy i pomnik przedstawiający upadek Lucyfera z nieba. Naciesz się relaksującym uczuciem sunięcia po alejkach parku. Opuść park i udaj się z powrotem do miejsca początkowego, mijając Puerta de Alcalá (Bramę Alcalá), Palacio de Cibeles (Pałac Kybele) i Puerta del Sol w prawdziwym sercu miasta.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 90
Sortuj wg::

Park Retiro – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Madryt: Prywatna wycieczka po mieście Eco Tuk Tukiem

Wyrusz w elektryczną wycieczkę tuk-tukiem po Madrycie i odkryj niektóre z głównych zabytków miasta. Ciesz się idealnym wprowadzeniem do Madrytu, ponieważ Twój przewodnik poleca miejsca do odwiedzenia podczas Twojego pobytu. Podziwiaj z zewnątrz niektóre z najbardziej znanych zabytków Madrytu, w tym Pałac Królewski i katedrę Almudena. Przejedź przez urocze dzielnice Las Letras i Retiro i zobacz Dom Cervantesa i kościół Los Jerónimos. Zobacz Palacio de las Cortes, Puerta de Alcalá i fasady muzeów Paseo del Prado podczas tej zabawnej i ekscytującej przygody w mieście.

Madryt: Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem i opcjonalnym rowerem elektrycznym

Madryt: Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem i opcjonalnym rowerem elektrycznym

Dzieci w wieku od 7 lat mogą wziąć udział w tej wycieczce na zwykłym rowerze. Dostępne są również foteliki dziecięce o wadze do 22 kg. Wybierz się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem po Madrycie i poznaj wiele atrakcji miasta. Jedź po wygodnych ścieżkach rowerowych, w strefach dla pieszych i przez parki, aby nie musieć poruszać się w ruchu ulicznym. Możesz zakończyć wycieczkę tapas i orzeźwiającym napojem. Rozpocznij wycieczkę od krótkiego wyjaśnienia, jak bezpiecznie jeździć na rowerze. Udaj się na Plaza de Oriente i posłuchaj historii o stworzeniu posągu Filipa IV, Pałacu Królewskiego, katedry i kościoła San Nicolas. Podziwiaj jedne z najstarszych budynków w mieście na Plaza de la Villa i chłonąć zgiełk Mercado San Miguel. Przejdź przez wielkie place Plaza Mayor i Santa Ana, a następnie obejrzyj żywą ścianę muzeum Caixa Forum. Miń Muzeum Prado, Park Retiro i Puerta de Alcalá, a następnie udaj się na Puerta del Sol. Wzbogać swoje doświadczenie, wybierając opcję tapas i ciesz się 3 pinchos i drinkiem na koniec wycieczki.

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

Madryt: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Vintage Bike Tour

„Poznaj Madryt w najbardziej wciągający sposób, odkrywając jego kultowe i najważniejsze miejsca. Nasza wycieczka zabierze Cię w podróż przez miejskie historie, legendy i charakterystyczne zakątki na wygodnych zabytkowych rowerach, ułatwiając i dodając odrobinę przygody do dotarcia nawet najodleglejsze zakątki.W zaledwie 3 godziny staniesz się madrylańczykiem. Odwiedzać : Caixa Forum i trójkąt artystyczny Muzeum Prado i prawdziwy kościół San Jeronimo Park Retiro i Pałac Retiro Brama Alcalá i Gran Vía Brama Słońca, Niedźwiedź i Drzewo Madroño Prawdziwy Pałac i Ogrody Orientu Plaza de la Villa i Stary Madryt Burmistrz Placu Dzielnica literacka i dom Miguela de Cervantesa

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Madryt: Wycieczka po mieście z przewodnikiem Tuk Tuk

Poznaj Madryt z wygodnego tuk-tuka podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj niektóre z najpopularniejszych zabytków miasta i dowiedz się o każdym z nich od przewodnika. Wybierz wycieczkę trwającą 1, 1,5 lub 2 godziny. Ciesz się wygodą odbioru z hotelu i udaj się do dzielnicy Los Jeronimos, aby rozpocząć prywatną wycieczkę krajoznawczą po Madrycie. Stamtąd przejdź obok charakterystycznego parku Retiro, wpisanego obecnie na listę obiektów z listy UNESCO. Zobacz Puerta de Alcalá, Paseo del Prado, Pałac Królewski i nie tylko, zatrzymując się po drodze, aby podziwiać każdą z atrakcji.

Madryt: Wycieczka Segwayem po kultowym parku Retiro

Madryt: Wycieczka Segwayem po kultowym parku Retiro

Odkryj kultowy park Retiro w Madrycie w wyjątkowy i zabawny sposób dzięki wycieczce z przewodnikiem Segway. Dowiedz się wszystkiego o tej zielonej przestrzeni publicznej od swojego przewodnika, zobacz najstarsze drzewo w mieście, zobacz fontanny, pomniki i wiele więcej. Poznaj zielone serce Madrytu na segwayu podczas wycieczki z przewodnikiem po imponującym parku Retiro. Zanim wyruszysz, zrób sobie krótką sesję treningową. Dowiedz się więcej o historii parku, zbudowanego jako rekolekcje dla hiszpańskiej rodziny królewskiej, w którym obecnie znajduje się ponad 15 000 drzew. Dołącz do mieszkańców, którzy przychodzą na spacer alejkami lub łodziami wiosłowymi po jeziorze. Posłuchaj o różnych obiektach, takich jak piękny Ogród Różany autorstwa Cecilio Rodrigueza oraz ogromne drzewa eukaliptusowe i cedrowe w Jardín de Vivaces. Zobacz stary cyprys – uważany za najstarsze drzewo w mieście – w formalnym francuskim stylu Parterre Francés. Podziwiaj szklany pawilon autorstwa Ricardo Velázqueza Bosco i zobacz fontanny oraz inne elementy, takie jak pomnik Alfonsa XII, sztuczna góra i jedyny na świecie posąg przedstawiający diabła.

Madryt: Prywatna wycieczka Segwayem przez 1, 2 lub 3 godziny

Madryt: Prywatna wycieczka Segwayem przez 1, 2 lub 3 godziny

Łatwym i przyjemnym sposobem na poznanie najbardziej charakterystycznych miejsc Madrytu jest wycieczka segwayem. Odwiedź Stary Madryt, Nowy Madryt, Park Retiro lub wszystkie. Jest to godzinna wycieczka, która prowadzi przez miejsca tak dobrze znane jak: Katedra Almudena. Pałac Królewski. Templo Debod. Plac Operowy. Puerta del Sol lub Nowe miasto jako Muzeum Prado, Pza Santa Ana, Pta Alcala, Kościół Hieronimitów itp. Lub godzina w parku Retiro. Przez 3 godziny Twój przewodnik sugeruje, że możesz cieszyć się Segwayem, projektując własną jazdę. Zmęczenie będzie minimalne, a maksymalna zabawa dzięki wspaniałym Segwayom! Pójdziesz w towarzystwie przewodnika eksperta.

Best of Madrid: 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem w małych grupach

Best of Madrid: 3-godzinna wycieczka rowerowa z przewodnikiem w małych grupach

Zobacz najlepsze zabytki Madrytu w zabawny i zrelaksowany sposób podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem. Pokonany dystans to około 9 mil, podczas którego przewodnik opowie Ci o legendach, sztuce i gastronomii miasta. Podczas wycieczki zapoznasz się z najpopularniejszymi atrakcjami turystycznymi Madrytu, takimi jak Pałac Królewski, Plaza Mayor, Puerta del Sol i park Retiro. Zrób kilka przystanków po drodze, gdzie Twój przewodnik udzieli Ci więcej informacji o zabytkach Madrytu. Ciesz się 20-minutową przerwą w połowie. W zestawie rower i kask.

Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

Madryt: Najważniejsze atrakcje Starego Miasta - wycieczka z przewodnikiem

Poznaj Madryt we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Rozpocznij swoją przygodę, pobierając aplikację na swój telefon. W ciągu kilku minut możesz rozpocząć dzień od zwiedzania niektórych historycznych budynków, rynków i historii królewskiej Madrytu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Wybierz miejsce rozpoczęcia, a następnie po prostu podążaj za mapami na swoim urządzeniu, aby znaleźć drogę w sercu Madrytu. Na każdym przystanku bądź gotowy do rozwiązywania zagadek, aby odblokować kolejną lokalizację na trasie wycieczki. Pracuj w zespole i używaj logiki, wyobraźni, obserwacji i rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze zatrzymaj się na kawę, lokalne przekąski lub przerwę w dowolnym momencie. Ciesz się wycieczką, która jest całkowicie zgodna z Twoim harmonogramem. Rozpocznij swoją wycieczkę w Muzeum Prado! Odwiedź słynny na całym świecie Puerta Felipe IV. Rób zdjęcia w wyjątkowym parku El Retiro i podziwiaj bajkowy Puerta de Alcalá. Hiszpańskie Narodowe Muzeum Archeologiczne sprawi, że zaniemówisz, podziwiając niesamowite eksponaty. Dowiedz się o fontannie Cibeles, używanej podczas wszystkich uroczystości słynnego Realu Madryt! Wyjątkowy Edificio Metrópolis jest wart czasu i miejsca w Twojej pamięci mobilnej. Tętniący życiem i zabytkowy Plaza Mayor będzie Twoim kolejnym krokiem. Kościół San Ginés, jeden z najstarszych w Madrycie, czeka na zdjęcia, a wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Plaza de Oriente z urzekającą architekturą w historycznym centrum Madrytu.

Madryt: Zwiedzanie miasta na rowerze elektrycznym

Madryt: Zwiedzanie miasta na rowerze elektrycznym

Twoja przygoda rozpocznie się, gdy spotkasz się z naszym przyjaznym przewodnikiem i innymi podróżnikami w wyznaczonym miejscu spotkania. Przed wyjazdem nasz przewodnik udzieli Ci wyczerpujących informacji na temat procedur bezpieczeństwa i przeglądu ekscytujących zajęć zaplanowanych na 3-godzinną przejażdżkę rowerową. Podróż rozpocznie się od ekscytującej eksploracji bujnego krajobrazu parku Retiro. Ciesz się spokojem tej zielonej oazy i z łatwością przyzwyczajaj się do jazdy na rowerze elektrycznym. Podczas jazdy krętymi ścieżkami parku poczujesz widoki miasta, które na Ciebie czekają. Opuściliśmy park i wjechaliśmy do centrum Madrytu, gdzie serce miasta bije najmocniej. Podziwiaj wielkość Fuente de Cibeles, madryckiego symbolu luksusu i ciesz się żywą atmosferą Plaza Mayor, historycznego placu pełnego charakteru. Następnym punktem na naszej trasie jest majestatyczny Palacio Real, w którym ożywa bogata historia Madrytu i wspaniała architektura. Ciesz się królewskim otoczeniem podczas przejażdżki rowerem po ulicach, uchwycając istotę królewskiej przeszłości miasta. W połowie wycieczki zatrzymamy się na tradycyjnym targu, zanurzając Cię w tętniącej życiem lokalnej kulturze. Tutaj zapraszamy Cię do skosztowania tradycyjnych hiszpańskich "tapas" (pamiętaj, że to doświadczenie nie jest dostępne w niedziele i święta, a minimalna liczba uczestników to 5 osób). Na koniec wycieczki wyjedziesz z sercem pełnym wspomnień, odkrywszy najlepsze zabytki, kulturę i kuchnię Madrytu, ciesząc się ekologicznym komfortem na pokładzie naszych rowerów elektrycznych. Dołącz do nas podczas tej niezapomnianej wyprawy, idealnego połączenia przygody, historii i gastronomii w samym sercu Madrytu!

Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

Madryt: 1,5-godzinna wycieczka segwayem po Parku Retiro

Wsiądź na samobalansujący segway i zwiedź najpiękniejszy park w Madrycie. Na początek weź udział krótkim szkoleniu z prowadzenia tych pojazdów, a gdy przyzwyczaisz się już do segwaya, pojedź do tzw. Barrio de las Letras (dzielnicy literackiej), gdzie niegdyś mieszkały niektóre z ważniejszych postaci literatury hiszpańskiej, jak Cervantes i Lope de Vega. Pojedź Calle de las Huertas do muzeum Prado – znanej na całym świecie świątyni sztuki. Następnie udaj się za swoim przewodnikiem obok jednego z najpiękniejszych kościołów w Madrycie. Zobacz wspaniałą fasadę Iglesia de los Jerónimos, po czym dojedź do Parku Retiro. Wykorzystaj 40 minut jazdy po parku, aby zobaczyć jego główne punkty, jak uroczy staw, Pałac Kryształowy i pomnik przedstawiający upadek Lucyfera z nieba. Naciesz się relaksującym uczuciem sunięcia po alejkach parku. Opuść park i udaj się z powrotem do miejsca początkowego, mijając Puerta de Alcalá (Bramę Alcalá), Palacio de Cibeles (Pałac Kybele) i Puerta del Sol w prawdziwym sercu miasta.

Madryt: Najciekawsze atrakcje

Park Retiro: Wycieczki i bilety

Hiszpania: Ciekawe miejsca

Park Retiro: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Retiro? Kliknij tutaj.

Park Retiro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(2525 recenzji)

Przewodnik Juan, znał dobrze Madryt i jego historię, krok po kroku objaśniał etapy wycieczki. A zwiedzanie segwayem to świetny pomysł. Te 1.5 godziny bylo naprawdę wspaniałe. Z miłą chęcią to powtórzymy.