Atrakcje i wycieczki
Park Narodowy Wysp Briońskich

Park Narodowy Wysp Briońskich – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Pula: Ekskluzywny rejs z delfinami i zachodem słońca z kolacją i napojami

Pula: Ekskluzywny rejs z delfinami i zachodem słońca z kolacją i napojami

Dołącz do naszej 3-godzinnej wycieczki krajoznawczej z Puli, podczas której będziemy podróżować malowniczymi drogami wodnymi pięknego Parku Narodowego Brijuni, aby obserwować wspaniałe delfiny butlonose żerujące, bawiące się lub po prostu pływające w swoim naturalnym środowisku, jednocześnie poznając ich zachowania społeczne, nawyki żywieniowe i wiele więcej. Ciesz się oszałamiającym zachodem słońca z komfortu naszego nowocześnie wyposażonego statku Europa w najsłynniejszym Parku Narodowym w Chorwacji. Przygoda zostanie zakończona bezpłatną kolacją i bezpłatnymi napojami serwowanymi przez naszą przyjazną załogę podczas całego rejsu. Podczas tej wycieczki dowiesz się wszystkiego o delfinach w ich naturalnym środowisku od swojego przewodnika. Podczas tej wycieczki zobaczysz również wszystkie 14 wysp Parku Narodowego Brijuni i dowiesz się wszystkiego o wielu zabytkach od swojego przewodnika. Ten wyjątkowy rejs kończy się powrotem do portu w Puli i widokiem słynnych gigantów oświetleniowych Puli. Nasza komfortowa łódź jest certyfikowana do przewozu osób, jest wyposażona w taras i zadaszony pokład słoneczny z dźwiękiem stereo, dwie toalety, klimatyzowany salon, kuchnię i bar. Nasz kapitan jest wysoko wykształconym kapitanem w służbie żeglarskiej od wielu lat. Ma doświadczenie w historii i ekologii w dziewiczej przyrodzie Parku Narodowego Brijuni i mówi w ponad pięciu językach obcych.

Pula: Wizyta w Parku Narodowym Brijuni i rejs z delfinami

Pula: Wizyta w Parku Narodowym Brijuni i rejs z delfinami

Wejdź na wycieczkę z przewodnikiem po Parku Narodowym Brijuni podczas tego rejsu z Puli. Popijaj nielimitowane drinki po drodze i rozkoszuj swoje kubki smakowe pysznym lunchem. Zwiedzaj wyspę St. Jerolim we własnym tempie, mając czas wolny na cieszenie się plażami. Wejdź na pokład wygodnego statku z kapitanem i przewodnikiem i udaj się na wyspy Parku Narodowego Brijuni, jednego z najpiękniejszych miejsc na Adriatyku. Zwiedzaj park łodzią, obserwując po drodze dzikie zwierzęta, takie jak delfiny, i popływaj na wyspie St. Jerolim. Płyń wokół wszystkich wysp i słuchaj, jak przewodnik dzieli się fascynującymi informacjami o wyspach i ich słynnych właścicielach. Delektuj się pysznym obiadem składającym się z tradycyjnych dań kuchni śródziemnomorskiej z wyborem ryb, wołowiny lub warzyw. Zatrzymaj się na wyspie St. Jerolim (Sveti Jerolim), gdzie możesz pozostać przez 2,5 godziny. Na wyspie możesz pospacerować po malowniczych plażach, popływać lub zwiedzić samą wyspę. Skorzystaj z nieograniczonej ilości napojów na pokładzie łodzi, takich jak wino, woda mineralna, soki i napoje gazowane. Jeśli masz szczęście, Twój statek może być śledzony przez figlarne delfiny, które często odwiedzają te wody, aby żywić się dużą populacją ryb. Płyniesz wzdłuż wybrzeża Puli i Fažany.. Powróć do portu w Puli, aby podziwiać wspaniałe nocne widoki na miasto i kultową Pula Arena, rzymski amfiteatr.

Fazana: Rejs z przewodnikiem z obserwacją delfinów o zachodzie słońca

Fazana: Rejs z przewodnikiem z obserwacją delfinów o zachodzie słońca

Odkryj wspaniałe, czyste wody Parku Narodowego Brijuni i spędź czas obserwując delfiny bawiące się i jedzące w czasie zachodu słońca. Zrób niesamowite zdjęcia tych pięknych ssaków morskich z łodzi. Będziesz cieszyć się wycieczką na ładnej, wygodnej łodzi wycieczkowej dla 50 osób. Wycieczka zaczyna się od głównego molo w Fazana i prowadzi na wody Parku Narodowego Brijuni, gdzie kapitan szuka delfinów. Kiedy je odnajduje, łódź zwalnia i zaczynasz główną część tej wycieczki. Prawdopodobieństwo zobaczenia delfinów wynosi ponad 90 procent. Możesz zrobić wiele wspaniałych zdjęć z delfinami i zachodem słońca na horyzoncie. Zwiedzanie trwa od 1h 30min do max 2h, w zależności od tego, jak daleko kapitan musi przepłynąć, aby znaleźć delfiny.

Pula: rejs po Parku Narodowym Brijuni z zachodem słońca, delfinami i kolacją

Pula: rejs po Parku Narodowym Brijuni z zachodem słońca, delfinami i kolacją

Wybierz się na rejs z Puli tradycyjną chorwacką drewnianą łodzią. Delektuj się kolacją świeżo przygotowaną przez szefa kuchni na pokładzie, wypatrując delfinów i podziwiając zachód słońca. Rozpocznij rejs od zwiedzania portu w Puli – głównego portu monarchii austro-węgierskiej. Kontynuuj rejs do Parku Narodowego Wysp Briońskich w poszukiwaniu delfinów. W tym czasie szef kuchni przygotuje pyszną kolację. Park Narodowy Wysp Briońskich obejmuje 14 wysp z pokrytymi białym piaskiem plażami i bujną roślinnością. Dzięki dużej populacji ryb w okolicy często można spotkać delfiny polujące na posiłek. Na kolację możesz wybrać makrelę z sałatką, pierś kurczaka z sałatką bądź danie wegetariańskie. W cenę rejsu wliczono nielimitowaną wodę mineralną, sok pomarańczowy i białe wino. Wróć do portu w Puli, aby podziwiać nocny widok na miasto i słynny rzymski amfiteatr.

Fazana: Rejs wycieczkowy po Parku Narodowym Brijuni

Fazana: Rejs wycieczkowy po Parku Narodowym Brijuni

Przeżyj tę piękną wycieczkę łodzią po archipelagu Parku Narodowego Brijuni i zatrzymaj się na wyspie Sveti Jerolim. Przed przybyciem na wyspę St. Jerolim wybierz się na panoramiczną przejażdżkę, podziwiając dziką przyrodę i zabytki Brijuni na pokładzie naszego statku Kristina, gdzie nasza załoga będzie serwować Ci bezpłatne zimne napoje. Zaledwie 15 minut łodzią z Fazany dopłyniemy do Veliki Brijun, największej ze wszystkich 14 wysp. Tutaj możesz zobaczyć willę Kastel, która należała do austriackiego arystokraty Paula Kuppelwiesera, który kupił wyspę w 1893 roku. Na tej wyspie znajduje się wiele atrakcji, takich jak rzymskie osady, a nawet park safari z egzotycznymi zwierzętami. Następnie zobaczymy wyspę Mali Brijun z Fort Minor, przekształconą w letni teatr. Później zobaczymy słynną wyspę Gaz w kształcie ryby. Następnie zobaczymy wyspy Galija i wyspę Titos Vanga. Mijamy także Vila Brijunka i latarnię morską Peneda z widokiem na port w Puli. Wreszcie dojeżdżamy do St. Jerolim. Pobyt na tej wyspie jest opcjonalny i gorąco polecamy. Można tam zostać i cieszyć się kąpielą w krystalicznie czystej wodzie. Zawsze istnieje możliwość powrotu do punktu wyjścia na głównym molo w Fazanie o godzinie 16:00, a także istnieje możliwość powrotu o 14:00 i 17:30. w zależności od dziennej liczby gości. Dokładny czas powrotu należy uzgodnić z przewodnikiem i kapitanem i zależy od liczby gości oraz godziny rozpoczęcia wycieczki. Wyspa to prawdziwy raj z wodami pełnymi ryb i mnóstwem pawi biegających swobodnie po wyspie. Na wyspie znajduje się przyjemna restauracja oferująca smaczne jedzenie i zimne napoje w rozsądnych cenach. Za wstęp na wyspę pobierana jest opłata, którą należy uiścić na miejscu przy wyjściu z łodzi. Wyspa zostanie otwarta dla zwiedzających 1 czerwca tego roku, kiedy morze powinno być wystarczająco ciepłe, aby można było się kąpać. W tym samym czasie otwierana jest także restauracja. W tym roku opłata za wstęp na wyspę wynosi 5 euro dla dorosłych i 3 euro dla dzieci.

Pula: Park Narodowy Wysp Briońskich z wizytą na wyspie

Pula: Park Narodowy Wysp Briońskich z wizytą na wyspie

Odwiedź jedno z najpiękniejszych miejsc na Adriatyku, Park Narodowy Brijuni. Zwiedzaj park łodzią, obserwując po drodze dzikie zwierzęta i pływając w wodzie na wyspie St. Jerolim. Wejdź na pokład wygodnego statku z kapitanem i przewodnikiem i udaj się na wyspy tworzące Park Narodowy. Miejsce to jest znane, ponieważ jego były właściciel, Josip Broz Tito, miał rzadkie hobby: kolekcjonował egzotyczne zwierzęta. Twój przewodnik na statku poprowadzi wycieczkę krajoznawczą po wszystkich wyspach i podzieli się wieloma ciekawostkami na temat wysp i ich słynnych właścicieli. Ciesz się pysznym lunchem składającym się z tradycyjnych śródziemnomorskich potraw z ryb, wołowiny lub warzyw. Nie zapomnij skorzystać z nieograniczonej ilości napojów na pokładzie, takich jak wino, woda mineralna, soki i napoje gazowane. Jeśli będziesz mieć szczęście, Twojemu statkowi mogą towarzyszyć delfiny, więc nie zapomnij o aparacie fotograficznym. Podczas postoju na wyspie St. Jerolim (Sveti Jerolim) możesz zatrzymać się na 2,5 godziny lub pozostać na statku. Na wyspie będziesz mieć okazję pospacerować po malowniczych plażach, popływać lub zwiedzić samą wyspę. Popłyniesz wzdłuż wybrzeża Puli i Fažany. Po zabawnym dniu spędzonym na otwartym morzu Twój statek wróci do Puli.

Pula: Park Narodowy Brijuni Dolphin Rejs z kolacją

Pula: Park Narodowy Brijuni Dolphin Rejs z kolacją

Przeżyj czar obserwacji delfinów wzdłuż oszałamiającego wybrzeża Adriatyku podczas tej niezapomnianej wycieczki z Puli. Wypłyń w rejs z naszymi doświadczonymi przewodnikami, zagłębiając się w cuda Parku Narodowego Brijuni, jednocześnie obserwując figlarne delfiny tańczące na falach. Dzięki naszym przewodnikom dowiesz się o fascynującym ekosystemie Parku Narodowego Brijuni i niesamowitych stworzeniach, które nazywają go domem. Miej oczy szeroko otwarte na pełne gracji delfiny, których figlarne wybryki są rozkoszą dla oka. Gdy słońce zacznie opadać, zjedz kolację serwowaną na pokładzie, której towarzyszyć będą orzeźwiające napoje z otwartego baru. A gdy dzień ustąpi miejsca nocy, delektuj się pyszną kolacją pod płótnem nieba, w towarzystwie delikatnego szumu fal. Z każdą chwilą będziesz urzeczony otaczającym Cię naturalnym blaskiem, tworząc wspomnienia, które przetrwają całe życie. Poczuj magię morza, będąc świadkiem zapierającego dech w piersiach zachodu słońca rzucającego swoje barwy na horyzont. Nie przegap tej niezwykłej okazji do stworzenia trwałych wspomnień wśród wspaniałości natury. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz na wieczór pełen przygód i cudów! Popłyniesz wzdłuż wybrzeża Puli i Fažany. Zanurz się w pięknie Adriatyku, wyruszając w podróż, aby odkryć morskie cuda, które czekają na Ciebie.

Pula: Rejs i lunch w Parku Narodowym Brijuni oraz plaża Lost Bay

Pula: Rejs i lunch w Parku Narodowym Brijuni oraz plaża Lost Bay

Wybierz się na rejs łodzią po Parku Narodowym Brijuni, aby spędzić dzień pełen relaksu i przygód. Poczuj delikatne kołysanie łodzi, płynąc w kierunku oszałamiającego archipelagu u wybrzeży Parku Narodowego Brijuni. Nasz przewodnik podzieli się z Tobą najciekawszymi szczegółami Parku Narodowego. Zanurz się w krystalicznie czystych wodach, aby odświeżyć się, ciesz się pysznym darmowym lunchem (menu rybne, mięsne lub wegetariańskie) przygotowanym ze świeżych lokalnych składników na pokładzie. Popijaj darmowe napoje (Coca-Cola, Fanta, Sprite, woda, Ice -tea, czerwone i białe wino) podczas rejsu wzdłuż wybrzeża, podziwiając zapierające dech w piersiach krajobrazy. Zatrzymaj się w (2,5 godziny): Lost Bay Beach Bar, który jest ukrytym klejnotem położonym wzdłuż wybrzeża, oferującym spokojną ucieczkę dla miłośników plaży. Dzięki relaksującej atmosferze, oszałamiającym widokom na morze i orzeźwiającym drinkom, jest to idealne miejsce na relaks i rozkoszowanie się słońcem.

Z Puli: przystanek na wyspie i rejs do Parku Narodowego

Z Puli: przystanek na wyspie i rejs do Parku Narodowego

Wzdłuż wybrzeża zachodniej Istrii w Chorwacji znajduje się kilka grup wysp, z których największą jest grupa Brijuni składająca się z 14 wysp. Czas trwania wycieczki wynosi 5 godzin. Popłyniesz wzdłuż wybrzeża Puli i Fažany. Popłyniesz statkiem, aby zwiedzić wszystkie 14 wysp parku. Nasz profesjonalny przewodnik Larissa opowie Ci o historii wysp i byłej Jugosławii. Na wyspach żyją dzikie zwierzęta, a obserwowanie ich jest bardzo interesujące. Na pokładzie statku zjesz świeżo przygotowany lunch składający się z grillowanej ryby, wołowiny lub dania wegetariańskiego. Możesz pić nieograniczoną ilość napojów na pokładzie statku: wino, wodę mineralną i wodę sodową. Następnie odwiedzimy 1 z 14 wysp. Wyspę Sveti Jerolim. Wyspa Sveti Jerolim jest wyjątkowa pod względem możliwości nurkowania z rurką. Po dotarciu na wyspę Sveti Jerolim rozpoczniesz jej zwiedzanie. Na wyspie znajdziesz ładną plażę, prysznic i restaurację. Zalecamy rozpoczęcie od snorkelingu. Zalecamy zabranie butów do pływania. Później zobaczysz zwierzęta żyjące na tej wyspie. Na wyspę obowiązuje opłata za wstęp, którą należy uiścić na miejscu przy opuszczaniu łodzi. Wejście na wyspę St. Jerolim: 5 euro za osobę dorosłą, 3 euro za dziecko w wieku 7-18 lat (tylko gotówka). Statek wróci po Ciebie za 2 godziny.

Pula: Rejs o zachodzie słońca z delfinami do Brijuni z kolacją i napojami

Pula: Rejs o zachodzie słońca z delfinami do Brijuni z kolacją i napojami

Dołącz do nas w urzekającej podróży na pokładzie naszego luksusowego katamaranu z Puli i poznaj wybrzeże Adriatyku jak nigdy dotąd. Gdy wypłyniemy z urokliwego portu w Puli, będziesz cieszyć się panoramicznymi widokami na historyczne zabytki miasta, w tym wspaniały rzymski amfiteatr, Pula Arena. Nasz katamaran Ananda jest zarejestrowany na 146 osób, ale ze względów jakościowych i towarowych akceptujemy maksymalnie 100 osób. Łódź nigdy nie jest przepełniona. Nasz rejs będzie kontynuowany obok kultowych Gigantów Oświetlenia w Uljanik, gdzie kolorowo oświetlona fabryka produkująca łodzie tworzy uderzający wizualny pokaz na wieczornym niebie. Następnie katamaran kieruje się w stronę zapierającego dech w piersiach Parku Narodowego Wysp Brijuni, oferując wspaniałe widoki, gdy słońce zachodzi za horyzont. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę, gdy wpłyniemy do obszaru safari delfinów w pobliżu Brijuni. Nasza doświadczona załoga poprowadzi nas w poszukiwaniu figlarnych delfinów, zapewniając hipnotyzujące wrażenia, gdy te majestatyczne stworzenia pływają obok łodzi. Gdy dzień dobiegnie końca, zjedz pyszną kolację na pokładzie, obejmującą wybór dań kuchni lokalnej i międzynarodowej. Zrelaksuj się i delektuj posiłkiem w spokojnej atmosferze otwartego morza. Dołącz do nas podczas tej wyjątkowej podróży, która łączy w sobie magię zabytków Puli, piękno zachodu słońca w Brijuni i emocje związane z obserwacją delfinów. Ta wycieczka katamaranem zapowiada się jako doświadczenie, które zapamiętasz na zawsze.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 73
Sortuj wg::

Pula: najciekawsze atrakcje

Park Narodowy Wysp Briońskich: atrakcje

Chorwacja: miasta

Park Narodowy Wysp Briońskich: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Wysp Briońskich? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Wysp Briońskich: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1
(375 recenzji)

Larissa, nasza przewodniczka, wspaniale opowiadała po niemiecku i angielsku o najnowszej historii Puli, wyspach w parku narodowym, starych obiektach wojskowych, willach, byłych mieszkańcach i ich sławnych gościach. Przeżyliśmy wycieczkę o godzinie 15:00, której pierwszym przystankiem była wyspa św. Hieronima. Nurkowaliśmy z rurką (zabierz ze sobą własne akcesoria!) i widzieliśmy mnóstwo ryb w pobliżu brzegu. Pływanie jest możliwe w różnych miejscach. Spacerując po wyspie udało nam się zaobserwować wiele jaszczurek i kilka pawi. Wycieczka łodzią trwała dalej o godzinie 18:00 pyszną kolacją. Płynąc wzdłuż wysp, kapitan zatrzymał się, gdy ujrzano pierwsze delfiny. Mieliśmy szczęście i mogliśmy obserwować kilka grup delfinów wokół łodzi. Wycieczka ta była wielkim przeżyciem dla całej naszej rodziny (najmłodsze dziecko miało 12 lat). Napoje są dostępne w dużych lodówkach na pokładzie, co umożliwia samoobsługę.

Wycieczka łodzią była naprawdę niezwykłym przeżyciem. Kuchnia była wyśmienita, a zespół wyjątkowy pod każdym względem. Atmosfera na pokładzie była tętniąca życiem i przyjemna, a przez cały czas utrzymywano imponujący poziom czystości. Personel był niezwykle pomocny i przyjazny, co przyczyniło się do ogólnej przyjemnej atmosfery. Wybrana trasa była zapierająca dech w piersiach piękna, co dodawało uroku podróży. Ta wycieczka jest wysoce zalecana każdemu, kto szuka wspaniałej i wszechstronnej morskiej przygody.

Wspaniała wycieczka! Dziękujemy całemu zespołowi za tę niezapomnianą chwilę! Rejs rozpoczął się od nielimitowanych napojów (białe wino/woda gazowana i napoje gazowane), następnie posiłek i podczas tego posiłku popłynęliśmy do miejsca, w którym mogliśmy zobaczyć mnóstwo delfinów 🐬! Zakończyło się wspaniałym zachodem słońca. Szczerze polecam spędzić 3 godziny niezapomnianego relaksu, czy to z rodziną czy z kochankami. Dziękuję ❤️🇫🇷

Od początku do końca robi wrażenie. Uroczy personel, bardzo przyjazny i uprzejmy, co muszę przyznać, w Puli rzuca się w oczy jego brakiem… Jedzenie jest bardzo smaczne, zwłaszcza makrela. Niska muzyka dobrej jakości, która towarzyszy całemu doświadczeniu i nie jest irytująca. Długo przebywały na obszarze delfinów, udało nam się je zobaczyć kilka razy! Niezapomniane przeżycie i gorąco polecam tę firmę!

Wszystko bylo zaplanowane i odbylo sie super Polecam