Wybierz daty

Park Narodowy Teide

Park Narodowy Teide: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Teide? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Teide: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3964 opinii

Miałem bardzo miły dzień. Furgonetka była prywatna dla naszej szóstki, co czyniło ją bardzo osobistą, więc mogliśmy wybrać, jak długo chodziliśmy po każdym mieście i sami dzielić nasz czas. Nasz kierowca był aniołem, bardzo przyjazny, udzielał wyjaśnień w samej furgonetce podczas jazdy, abyśmy mieli cały czas prywatnie w mieście. stosunek jazdy i czasu w mieście był z pewnością w porządku.Pierwszy postój na el teide (krótki postój 10 min - długi postój 40 min - długi postój 20 min - krótki postój 5 min), następnie jedziemy do laguny ( przystanek 40 min), potem do Garachico (przystanek 1h30) i wreszcie jedziemy do smoczego drzewa (przystanek 30 min) zdecydowanie polecam!

Zostaliśmy odebrani z hotelu autobusem rano. Na pokładzie był bardzo miły i kompetentny przewodnik, który mówił po angielsku i niemiecku. Po zebraniu wszystkich jednodniowych wycieczkowiczów udaliśmy się w kierunku rezerwatu przyrody. Zrobiono przerwę na jedzenie/skorzystanie z toalety. Zawsze dostawałeś dużo informacji o krajobrazie. Potem był kolejny przystanek na zdjęcia, zanim pojechaliśmy na El Teide. Tam miałeś około 2 godzin na podziwianie scenerii, zanim nadszedł czas na powrót do autobusu. Z powrotem poszło szybciej, z powrotem do hotelu.

wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana. najpierw wjeżdżasz kolejką linową na wulkan, masz 1,5 godziny na zwiedzanie wszystkiego i spacer po wulkanie. to jest naprawdę bardzo piękne. następnie przejdź do pięknych skał w parku narodowym. stamtąd masz niesamowity widok na wulkan. potem krótki postój w parku narodowym, który również jest bardzo piękny. wszystko jest bardzo dobrze wyjaśnione, przewodnik jest bardzo oddany i można zadać wiele pytań. naprawdę gorąco polecam!

Świetna wycieczka! W drodze w góry zobaczyliśmy wyspę w całej okazałości. Tradycyjne jedzenie było proste w stylu, ale bardzo smaczne, a mojemu młodszemu synowi zaoferowano nuggetsy z kurczaka z frytkami, ku jego uciesze. Przewodnicy byli zaangażowani i bardzo kompetentni. Nocne niebo było absolutnie piękne. Im dłużej stałeś i patrzyłeś, tym więcej gwiazd mogłeś zobaczyć. Fantastyczny! Gorąco polecam dla wszystkich grup wiekowych.

Bardzo sympatyczny przewodnik, który udzielił jasnych informacji. Dobrze, że brano pod uwagę punktualność. Wskazówki dotyczące zakładania ciepłych ubrań nie były wczoraj potrzebne. Nie potrzebowałem swetra i żałowałem noszenia długich spodni. Wycieczka była błoga. Dziękuję Ci bardzo.