Wybierz daty

Park Narodowy Krka

Park Narodowy Krka: Wycieczki i bilety

Park Narodowy Krka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Krka? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Krka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3219 opinii

Dobrze zorganizowany dzień, dużo wolnego czasu, który był przyjemniejszy na zwiedzanie Wizyta nad wodospadem z wolnym czasem niż wycieczka łodzią z możliwością pływania po przyjeździe (znowu w wolnym czasie). Polecam działalność PS: dodatkowa opłata do zapłaty w dniu przyjazdu za wejście na stronę. Jeśli jesteś studentem, nie zapomnij o legitymacji studenckiej, aby skorzystać z tej stawki.

Wycieczka po wodospadach była naprawdę niesamowita! Miałeś dużo wolnego czasu, a przewodnik zostawił Cię samego. Dzięki grupie whats przewodnik znów był blisko. Komunikacja była również bardzo dobrze zorganizowana przez grupę. Może wskazówka, że trzeba dopłacić do parku narodowego, może przydałoby się, gdyby organizacja dała nam znać ponownie.

Dzień w dobrym tempie, przerywany spacerami, wizytami w mieście i na plaży. Ted był niesamowitym przewodnikiem, wiedząc, jak połączyć humor, pedagogikę i doskonałą wiedzę. Wie, jak przekazać swoją wiedzę, czyniąc się interesującym. Świetny !

That was perfect trip. Thanks to our guide Nena we know more about National park Krka and Primošten. We really appreciate your effort and commitment. Everything was very professional. Thank you Mr. Nedo for safety travel :)

I definitely recommend it. Great guide, gave loads of information and good sense of humor. Wonderful places worth seeing.