Park Narodowy Kornati

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park Narodowy Kornati: Wycieczki i bilety

Park Narodowy Kornati: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Kornati? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Kornati: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 769 opinii

Jeśli ktoś szuka ekstremalnych wrażeń to nie to miejsce . Natomiast jeśli chcesz spędzić cudnie cały dzień na łodzi ( polecam górny pokład ) w spokoju oglądać wyspy, zwiedzić park, ,jeść lunch w uroczej zatoce i popływać w lazurowej wodzie, to właśnie wycieczka idealna. Na powitanie Rakija, potem buła z serem i martadelą, do tego litry wina białego i czerwonego , woda i soki. na Lunch na wyspie smażona ryba i pierś z kurczaka plus sałatka i chleb z dokładkami....i oczywiście wino....piękne widoki. cudowna obsługa i klimatyczna łódka. Przed chwilą zakończyła się nasza wycieczka i polecam serdecznie tak bardzo jak bardzo bym chciała ją jutro powtórzyć. :)

Piękne krajobrazy, lokalizacje i woda. Przyjazny personel. Dali nam drugi posiłek między drugim a trzecim przystankiem, co mnie zaskoczyło, bo nie pamiętam, żebym to czytała w żadnym opisie. Przynoszenie własnych przekąsek nie boli, zwłaszcza przebywanie przez cały dzień na słońcu i na łodzi.

Świetnie się bawiliśmy na pokładzie. Załoga jest miła, jedzenie jest w porządku w tej cenie, łódź jest świetna, a dwie wyspy w parku narodowym są naprawdę warte zobaczenia.

To było bardzo miłe doświadczenie, powitanie było naprawdę ciepłe. Wielkie podziękowania dla Ciebie

Trzeba to zrobić, najlepszy przewodnik i wspaniała wycieczka. Uwielbialiśmy to.