Wycieczka z przewodnikiem

Jeziora Plitwickie: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem

Jeziora Plitwickie: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem

Od 133,17 zł za osobę

Zwiedź z przewodnikiem jeden z najpiękniejszych parków w Europie, wpisany na listę UNESCO w 1979 roku. Park Narodowy Jezior Plitwickich został założony w 1949 roku, co czyni go jednym z najstarszych parków narodowych w południowo-wschodniej Europie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 3 - 6 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj krajobrazy Jezior Plitwickich
 • Wybierz 3- lub 6-godzinną wycieczkę z przewodnikiem
 • Zwiedź to popularne miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO z profesjonalnym przewodnikiem
Pełny opis
W Parku Narodowym Jezior Plitwickich znajduje się 16 jezior połączonych niezwykłymi trawertynowymi groblami, na których tworzą się wodospady. Park ma powierzchnię 29,685 hektarów, z czego 200 ha stanowią jeziora, a resztę: lasy. Znajdziesz tu wiele rodzimych gatunków, które swoim istnieniem poprzedzają pojawienie się człowieka. Rozpocznij wycieczkę przy północnym wejściu do parku. Zwiedzanie odbywa się okrężną trasą i obejmuje zakątki położone we wszystkich częściach parku, które odwiedzane są pieszo oraz na pokładzie łodzi elektrycznej. Powrót do punktu początkowego odbywa się głównie pociągiem panoramicznym. Podziwiaj największe i najpiękniejsze wodospady oraz niezliczone mniejsze kaskady oraz jeziora. Park Narodowy Jezior Plitwickich położony jest w Dynarskim obszarze krasowym, który ze względu na swoją specyficzną geologię, geomorfologię i hydrologię stanowi jedną z najbardziej imponujących jednostek krasowych na świecie.
Wliczone w cenę
 • Lokalny przewodnik
 • Ubezpieczenie
 • Bilet wstępu do Parku Narodowego Jezior Plitwickich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki zależy od wybranej opcji.

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Najlepiej załóż odzież sportową oraz wygodne pełne buty.
 • Wiosną i jesienią koniecznie weź ze sobą ciepły sweter oraz parasolkę lub płaszcz przeciwdeszczowy, gdyż pogoda w tym okresie jest nieprzewidywalna.
 • Wycieczka jest przeznaczona dla maksymalnie 15 uczestników.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,2 /5

na podstawie 193 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Jakość/cena
  3,7/5
 • Jakość usług
  4/5
 • Organizacja
  4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Wycieczka odbyła się pod okiem bardzo przyjemnego przewodnika, który starał się wszystkim uczestnikom zapewnić doskonały poziom wiedzy na temat parku. Nie podobało mi się to że przy zakupie wycieczki nie było nigdzie podanej informacji że bilety do parku trzeba samemu kupić. Dowiedziałam się o tym o 7.30 rano w dniu wycieczki kiedy zbiórka była o 12.00 - gdyby nie szybka moja reakcja meilowa z biurem , zapewne nie udałoby się już kupić biletów a wycieczka przepadłaby za 360 zł ( a wynajmowaliśmy specjalnie hotel przed parkiem w podróży z Polski z małymi dziećmi 4 i 9 lat) Zakupione bilety w ostatniej chwili przez biuro zapewniło nam jedynie bilety dla dorosłych, dziecko musiało zapłacić pełny bilet ponieważ jak nas biuro poinformowało po 10.00 było już za poźno. Wycieczka super ale za 4 osobową rodzinę kosztowała nas aż 800 zł. Proszę uważnie czytać warunki wycieczek.

Czytaj dalej

3 września 2019

Najlepsze z górnych i dolnych jezior i upadków w jeden dzień

Trasę tę potraktowaliśmy jako sposób na poznanie okolicy podczas podróży z Zagrzebia do Zadaru. Około 5 mil marszu, ale w spokojnym tempie z kilkoma przerwami i głównie w cieniu drzew z chłodną bryzą, więc nie zniechęcaj się ćwiczeniem w upale, który budził w nas lęk. To było w porządku. Nasza grupa była trochę duża (14 osób), co oznaczało, że straciliśmy część informacji pochodzących od naszego przewodnika Nikoli, ale był bardzo dobry i pouczający. To piękna okolica i czułem, że podczas tej podróży widzieliśmy najlepsze z górnych i dolnych obszarów jeziora?

Czytaj dalej

24 lipca 2019

Miejsce samo w sobie jest magiczne. Ale przewodnik przynosi swoją wiedzę o tym bardzo ruchliwym miejscu. Może zatem, oprócz zawsze ważnych wyjaśnień, sprawić, abyśmy zrobili właściwy tor, we właściwym czasie w stosunku do innych odwiedzających. A do tego zna najlepsze punkty widzenia na najpiękniejsze zdjęcia! Krótko mówiąc, naprawdę świetnie.

Czytaj dalej

30 lipca 2021

Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 178242