Park Narodowy Garajonay

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park Narodowy Garajonay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Garajonay? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Garajonay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 962 opinii

To było po prostu świetne! Przewodnik (Marcel) zaimponował szczegółową znajomością wyspy La Gomera i przekazał to w czterech różnych językach - to było świetne! Przerwy na zdjęcia, a także na lunch i kawę zawsze były wystarczająco długie, ale nigdy za długie, aby nie było nudno, ale też nie trzeba było się spieszyć. Zabawny był występ gomerskiego języka gwizdania, chociaż demonstranci prawdopodobnie w coś celowali. Byliśmy zaskoczeni jakością obiadu - wszystkie trzy dania były doskonałe! Czy musisz siedzieć przy stole z innymi ludźmi w czasach COVID-19 (gdzie, jak wiadomo, maskę trzeba zdjąć, jeśli chcesz coś zjeść), zastanowiłbym się ponownie. To samo dotyczy noszenia masek w autobusie, czego kilku uczestników najwyraźniej nie uważało za konieczne. Tutaj chciałbym wyraźnego apelu, który niestety się nie zmaterializował.

Wycieczka była bardzo kompletna, odwiedzając wspaniałe miejsca w zasięgu niewielu, zwłaszcza tych z nas, którzy nie znają okolicy. Ważne, aby pamiętać, że przewodnicy byli świetni, dzięki czemu dzień był przyjemnym i pouczającym doświadczeniem. Bez wątpienia powtórzylibyśmy z nimi kolejną trasę :)

Bardzo pozytywne wrażenia, naprawdę nam się podobało. Zwłaszcza w przypadku punktów widokowych i miejsc, które odwiedziliśmy, wraz z wyjaśnieniami naszego przewodnika Marcela, było to bardzo zabawne. Kierowca, Gustavo, miał umiejętności za kierownicą i zapewniał bezpieczeństwo.

Wycieczka VIP Pojazd lepszej jakości. Prywatny przewodnik. Spersonalizowane powitanie Szybkie wsiadanie i wysiadanie z samochodu w święto państwowe. W cenie napoje spożywcze (VIP)

Wycieczka rewelacyjna. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam!