Park Muru

Park Muru: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Muru? Kliknij tutaj.

Park Muru: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2393 opinii

Doświadczenie wycieczki autobusowej było wspaniałe, chociaż kierowca autobusu zatrzymywał się kilka razy na 20 minut bez przeprosin ani powodu. Dźwięk był bardzo dziwaczny, gdy dwóch mężczyzn rozmawiało ze sobą, chociaż więcej informacji historycznych i wyjaśnień sprawiłoby, że ta trasa byłaby znacznie lepsza. Ogólnie rzecz biorąc, w krótkim czasie udało mi się zobaczyć najważniejsze zabytki w Berlinie, więc zawsze warto odbyć wycieczkę.

Doskonała wycieczka po rzece. Zaleca się zabranie ze sobą czapki i/lub parasola, jeśli jest lato. I usiądź z dala od mówców, którzy prowadzą przewodnik po niemiecku, jeśli audioprzewodnik ma być używany w innym języku, ponieważ jest to trudne do zrozumienia. (a zwłaszcza jeśli na pokładzie są grupy hucznie świętujące urodziny...) :-) Ale fajnie jest poznać więcej Berlina bez korków i płynnie.

Dobra wycieczka. Przystanki autobusowe muszą mieć lepsze oznakowanie. Spóźniliśmy się na nasz ostatni autobus, którego nie znaliśmy, a odebrał nas bardzo miły kierowca, który wrócił na przystanek 3.

Typowa fajna robota od HoHo. Zawsze trzeba to zrobić w każdym mieście i to nie był wyjątek.

Bardzo dobra wycieczka ze świetnymi atrakcjami i bardzo dobrymi wyjaśnieniami.