Park miniatur Madurodam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park miniatur Madurodam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park miniatur Madurodam? Kliknij tutaj.

Park miniatur Madurodam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 790 opinii

Świetna wycieczka. Elsa i William tworzą wspaniały zespół. William był bezpiecznym i rozważnym kierowcą. Elsa była bardzo zorganizowana i przejrzysta w swoich instrukcjach i oczekiwaniach. Podczas całej podróży komentowała na bieżąco. Jest bardzo kompetentna. Mieliśmy szczęście mieć ją za przewodnika. Wycieczka była świetna i spędziliśmy wspaniały dzień wypełniony wieloma pięknymi miejscami i doświadczeniami. Być może zaoferowanie opcji zakupu lunchu w torebce z bułką/kanapką, drinkiem i batonikiem za 5 euro przy rezerwacji pozwoliłoby na więcej wolnego czasu w Delft.

Miło jest zobaczyć dzieła sztuki i historię Holandii. Pomaga budować więź z krajem. A na dodatek jest bardzo piękny, więc masz możliwość kliknięcia wielu zdjęć z niesamowitym tłem. W ciemnej sali odbywa się 5-minutowy pokaz światła i dźwięku, który można podziwiać. Co drugi program jest po angielsku i holendersku.

Wycieczka ciekawa, rozplanowana dobrze, nie można było się nudzić nawet w autokarze były ciekawe informacje przekazywane. Przewodniczka Marianna jest bardzo wesoła i z zaciekawieniem się słuchało jej opowieści. Dużo czasu wolnego żeby porobić zdjęcia.

Dobrze zorganizowane , wszystko czytelnie oznaczone i fantastycznie zrobione całe Muzeum Madurodam, dobry dojazd bez problemów . Polecam

To było miłe doświadczenie, ale padał deszcz, więc trochę trudno było cieszyć się wszystkim i przyjrzeć się wszystkim z bliska.