Wybierz daty

Park miejski w Budapeszcie

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 26
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Park miejski w Budapeszcie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park miejski w Budapeszcie? Kliknij tutaj.

Park miejski w Budapeszcie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1930 opinii

Po przyjeździe zostaliśmy powitani w biurze turystycznym przez 3 najbardziej ponure dziewczyny, jakie kiedykolwiek spotkałem. Nie jest to dobre, ponieważ pierwsze wrażenie może zrobić lub zepsuć cały dzień. Uśmiech i przyjemny sposób przeszły długą drogę. Trasa była jednak doskonała, podobnie jak Robert, nasz przewodnik. Miał ogromną wiedzę na temat wszystkich aspektów węgierskiej historii. Minibus był wygodny i ciepły, co było świetne, ponieważ był chłodny dzień. Poleciłbym tę aktywność podczas pobytu w Budapeszcie. Po prostu idź prosto autobusem, ale nie przez biuro turystyczne.

Greg był świetnym przewodnikiem, który dostarczył wiele wiedzy historycznej i ogólnych informacji, ale sprawił, że był interesujący. Miał też złe poczucie humoru. Tylko 4 w naszej podróży, więc było to jak prywatna wycieczka po mieście. Naprawdę podobały mi się miejsca, które odwiedziliśmy, a pogoda się sprawdziła.

Idealna wycieczka! Nienaganna organizacja i terminowość. Super przewodnik! Doskonała włoska Interesujące są również dodatkowe pojęcia przewodnika, zaktualizowane do 360 stopni !!!

Doskonała wycieczka po Budapeszcie po włosku. 3 godziny między transferem autobusem a historiami z przewodnika

Gorąco polecam doświadczenie! Przewodnik Silvia i kierowca Jorge byli bardzo mili!