Bilet wstępu

Paryż: bilet na kabaret w Moulin Rouge z szampanem

Paryż: bilet na kabaret w Moulin Rouge z szampanem

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 42 razy

Od 465,56 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 42 razy

Poznaj światowej sławy kabaret Moulin Rouge dzięki biletowi na spektakularne przedstawienie pt. „Féerie”. Popijaj szampana i podziwiaj artystów z całego świata występujących w ekstrawaganckich kostiumach wykonanych z piór i kryształów.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy.
Czas trwania 2 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj jeden z najbardziej znanych na świecie kabaretów w Moulin Rouge
 • Obejrzyj słynne widowisko „Féerie” w wykonaniu 60 artystów
 • Podziwiaj ręcznie uszyte kostiumy z piórami, kryształami i cekinami
 • Spędź niezapomniany wieczór z rodziną, przyjaciółmi lub ukochaną osobą
 • Popijaj szampana, oglądając kultowe francuskie przedstawienie
Pełny opis

Zasiądź w jednym z najsłynniejszych kabaretów na świecie podczas spektaklu „Féerie” Moulin Rouge, stworzonego przez Doris Haug i Ruggero Angelettiego, a choreografię wykonał Bill Goodson.

Obejrzyj grupę 100 artystów, w tym 60 Doris Girls, oraz paradę w 1000 kostiumach z piór, dżetów i cekinów zaprojektowanych przez Corrado Collabucci. Zobacz scenografię Gaetano Castelli i posłuchaj muzyki Pierre'a Porte, wyprodukowanej przez 80 muzyków i 60 chórzystów.

Podczas pokazu wypij pół butelki szampana, delektując się ekstrawagancką rozkoszą ustną i słuchową. Naciesz oczy bogatą kolekcją kolorów i występów, podziwiając splendor tego legendarnego kabaretu.

Wliczone w cenę
 • Wejście do Moulin Rouge
 • bilet do kabaretu Moulin Rouge „Féerie”
 • pół butelki szampana
  Nie zaleca się następującym osobom
  • Dzieci poniżej 6. roku życia

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki
  Ważne informacje

  Niedozwolone

  • Krótkie spodenki
  • Aparaty fotograficzne
  • Odzież sportowa
  • Obuwie sportowe

  Co trzeba wiedzieć

  • W Moulin Rouge wymagany jest elegancki strój. Krawat i marynarka nie są konieczne, ale szorty i krótkie spodnie oraz buty sportowe i odzież sportowa są niedozwolone
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 4970 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Jakość usług
   4,5/5
  • Organizacja
   4,4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Przyjechaliśmy około 10.30 i na zewnątrz była niewielka kolejka, która poruszała się bardzo szybko w środku. Nie czułem, że stoimy zbyt długo, ponieważ ciągle się poruszaliśmy, ponieważ byli bardzo zorganizowani, wpuszczając ludzi w grupy. Usiedliśmy przy 4-osobowym stoliku po prawej stronie sceny, tylko jeden stolik między nami a sceną. Mieliśmy szczęście, że nie dzieliliśmy z nikim stołu, więc mieliśmy dużo miejsca. Ale nawet ludzie siedzący przy innych stołach, stłoczeni do siebie, wydawali się naprawdę świetnie bawić i mieć dobry widok na przedstawienie. Jestem bardzo szczęśliwy, że nie dostałem biletów VIP, ponieważ ten obszar wydawał się tak wysoko i myślę, że prawdziwa energia jest blisko sceny, na której siedzieliśmy. Pokaz był całkiem niezły, nie robił żadnych spoilerów, ale moim ulubionym były błyszczące kostiumy i tańce dziewcząt/chłopców, bliskość sceny naprawdę sprawiła, że poczuliśmy ich energię i pióra :) To była niezapomniana noc i wiadro lista musi wystarczyć.

  Czytaj dalej

  30 lipca 2022

  Naprawdę dobry występ! Jednak kolejka do wejścia jest dość długa i nie mogliśmy zobaczyć, czy masz stałe miejsca. Ale nie martw się, jest stół dla wszystkich, więc możesz usiąść z tymi, z którymi jesteś. Program jest naprawdę dobry, podobnie jak pierwsza butelka szampana. Niestety drugi nie był tak dobry. Fajne doświadczenie, które zawdzięczasz sobie

  Czytaj dalej

  27 lipca 2022

  To był wspaniały wieczór. Bardzo dobrze zorganizowany. Wszystko poszło idealnie. Sam spektakl to oczywiście kwestia gustu, ale nam się podobało – dziewczyny, kostiumy, występy. Szampan był dobrze schłodzony i gotowy. W jakim stopniu cena i wydajność łączą się tutaj, nie mogę ocenić. Dla nas była to wisienka na torcie naszej wizyty w Paryżu.

  Czytaj dalej

  26 lipca 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 189477