Bilet wstępu

Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 157 razy

Od 261,82 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 157 razy

Przeżyj magiczne chwile w Disneyland® Paris. Wejdź do parku Walt Disney Studios lub do Disneyland Park, albo do obu, jeśli wybierzesz taką opcję.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 3 dni przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Baw się bez końca w parku Disneyland® i/lub Walt Disney Studios®
 • Spotkaj swoje ulubione postacie Disneya i zdobądź ich autografy na pamiątkę
 • Baw się z całą rodziną, biorąc udział w przejażdżkach, widowiskach i paradach
 • Świętuj 30-lecie Disneylandu w Paryżu
 • Odkryj czarodziejski świat kina i telewizji w parku Walt Disney Studios®
Pełny opis

Disneyland® Park: W nie tak odległym fantastycznym świecie Disneya szczęśliwie żyją postacie z niekończących się baśni. Baw się bez końca, odwiedzając różne magiczne krainy. Na nowo przeżyj swoje ulubione historie Disneya dokładnie tak, jak pamiętasz je z klasycznych filmów. Tutaj sen staje się jawą. W parku Disneyland® poczujesz dreszczyk emocji w każdej postaci. Big Thunder Mountain i Star Wars Hyperspace Mountain to atrakcje dla dorosłych, zaś najmłodsi mogą opłynąć świat w It's a Small World.

Oczywiście rodzinną zabawę można znaleźć w każdym zakątku parku, od „Pirates of the Caribbean” po „Mad Hatter's Tea Cups”. Spotkaj postacie z filmów Disneya. Nie przegap głównej atrakcji: spotkania z ulubionymi postaciami Disneya. Na spotkanie z ukochanymi postaciami przygotuj długopis i aparat fotograficzny.

W Disneyland® Park każdy dzień to święto. Wspaniałe atrakcje i ulubione postacie to nie wszystko — przez cały rok możesz oglądać rodzinne parady i ciekawe przedstawienia.

W tym roku poczuj wyjątkową atmosferę z okazji 30-lecia. Posłuchaj muzyki, zachwyć się dekoracjami i zobacz, jak park zmienia się w krainę czarów. Myszka Miki, Minnie, Kaczor Donald i Daisy z radością prezentują swoje nowe stroje oraz zatańczą podczas pokazu dziennego stworzonego specjalnie na 30-lecie.

Gdy zapadnie zmrok, zachwyć się najnowszą technologią oświetlenia zamku Śpiącej Królewny, a następnie obejrzyj spektakularne iluminacje Disneya.

Park Walt Disney Studios®: Odkryj czarodziejski świat kina i telewizji w parku Walt Disney Studios®. Odkryj 4 magiczne plany zdjęciowe i ich tajemnice oraz obejrzyj niezapomniane przedstawienia. Wejdź na scenę w parku Walt Disney Studios, zaledwie kilka kroków od parku Disneyland. Nigdy nie wiesz, jaką gwiazdę spotkasz. Połącz siły z Avengersami i wykonaj najtrudniejsze misje Marvela w Avengers Campus. Wejdź za kulisy w strefie World of Pixar. Zanurz się w kolorowym świecie atrakcji, rozrywki, jedzenia i zabawy z postaciami z filmów, takich jak „Ratatuj”, „Gdzie jest Nemo”, „Toy Story” i wiele innych.

Wliczone w cenę
 • Wstęp do parku Disneyland Park® i/lub wstęp do parku Walt Disney Studios® (w zależności od wybranej opcji)
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do bramek obrotowych przy wejściu i okaż e-bilet na swoim urządzeniu przenośnym lub bilet wydrukowany na kartce A4 (w pionie). Upewnij się, że jakość druku jest dobra.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Bilet można wykorzystać w wybranym parku w zarezerwowanym dniu
 • Na Twoich biletach pojawią się tylko nazwiska głównego podróżnika
 • Jeśli chcesz zarezerwować bilet tego samego dnia, co wizyta, wybierz opcję „tego samego dnia”.
 • Jeśli masz rezerwację na ten sam dzień, wymagana jest 1 godzina, zanim bilet będzie można zeskanować przy wejściu
 • Disney Studios zamykają się na 1 lub 2 godziny przed Disneyland Park. Proszę sprawdzić godziny otwarcia na stronie internetowej
 • Imiona i nazwiska na biletach nie mogą być zmieniane po zarezerwowaniu biletu
 • 31 grudnia Disney Studios zostanie zamknięte o 00:30, a park o 18:30
 • Obowiązują sezonowe ceny Disneya
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,5 /5

na podstawie 14675 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Byliśmy tam na Halloween, to naprawdę było przeżycie, które trzeba przeżyć. Niestety Getyourguide podał zły czas. Była godzina 9:30-23:00, myśleliśmy, że możemy zostać w parku do 23:00 i oglądać pokazy halloweenowe, niestety tak nie było. Musieliśmy opuścić park o 19:00.... Personel powiedział nam, że 23:00 to fałszywa informacja z Getyourguide.. Jaka szkoda, że nie mogliśmy się doczekać Nocy Halloween.

Czytaj dalej

4 listopada 2022

Bardzo dobrze zorganizowane, płynne kolejki, nawet jeśli są tysiące ludzi (maksymalny czas oczekiwania 45 minut). Najlepsze miejsce dla dzieci w średnim wieku, maksymalnie dla 14-latków lub innych superhardkorów Disneya (którzy byliby tacy sami nawet w wieku 40 lat). Park jest naprawdę piękny i bardzo duży. Łatwy dojazd metrem i RER A. Cena jest naprawdę wysoka, ale biorąc pod uwagę, że jesteśmy w Paryżu, warto

Czytaj dalej

1 listopada 2022

Moje doświadczenie w Halloween 10/31/22 to było po prostu wspaniałe ja, a moja 15-letnia córka była bardzo podekscytowana W każdym razie polecam przeżyć w Halloween Polecam platformę GetYouGuide nie było żadnego problemu z biletem po zamówienie zostało wysłane bezpośrednio przez otrzymany e-mail i ważne, jestem bardzo podekscytowany następnym razem, być może na Boże Narodzenie

Czytaj dalej

1 listopada 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 395320