Bilet wstępu

Les Invalides: grób Napoleona i Muzeum Armii

Les Invalides: grób Napoleona i Muzeum Armii

Od 66,14 zł za osobę

Poznaj dogłębnie historię Francji dzięki jednej z największych kolekcji historii wojskowości i sztuki. Zobacz grób Napoleona I w majestatycznym Kościele Inwalidów ze złotą kopułą.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź jeden z najbardziej prestiżowych zabytków Paryża znajdujący się w samym centrum miasta
 • Obejrzyj grób Napoleona Bonaparte w Kościele Inwalidów
 • Zobacz kolekcję broni i zbroi – jedną z największych na świecie
Pełny opis

Odwiedź Pałac Inwalidów – siedzibę Muzeum Armii. Odkrywaj w swoim tempie kolekcje muzeum, która obejmuje ponad 500 000 eksponatów datowanych od okresu średniowiecza do dziś. Zobacz wystawę czasową Special Forces L'exposition, poświęconą francuskim siłom specjalnym.

Wkrocz do serca Paryża i zanurz się w historii Francji podczas wizyty w Pałacu Inwalidów. Pałac Inwalidów został wybudowany przez Ludwika XIV jako szpital i pensjonat dla weteranów wojennych i rannych żołnierzy. Obecnie działa w nim między innymi Muzeum Armii.

Zobaczysz również słynny Kościół Inwalidów, w którym od 1861 roku znajduje się grób Napoleona Bonaparte. Podziwiaj zbiory i spaceruj wśród zbroi i broni królów Francji. Zobacz miecze, armaty, mundury, obrazy, fotografie i rzeczy osobiste najważniejszych postaci z historii Francji.

Weź również udział w interaktywnych atrakcjach cyfrowych, które dzięki różnym urządzeniom pozwalają odwiedzającym lepiej zrozumieć niektóre bitwy, które ukształtowały historię kraju. Pamiętaj, aby obejrzeć też wystawę czasową Special Forces l'exposition, która upamiętnia 30. rocznicę utworzenia Kierownictwa Operacji Specjalnych.

Wliczone w cenę
 • Kolekcja stała
 • Dôme des Invalides (grób Napoleona)
 • Muzeum Map i Makiet
 • Muzeum Orderu Wyzwolenia
 • Wystawy czasowe
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Przewodnik multimedialny
 • Bilet wstępu zapewnia dostęp do atrakcji rodzinnych pod warunkiem, że są wolne miejsca i kupisz bilet dla dziecka (8 EUR za dziecko).

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Omiń długą kolejkę i udaj się do kolejki dla gości z wcześniej zarezerwowanymi biletami wstępu do muzeum.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Do atrakcji można wchodzić pojedynczo pod adresem rue de Grenelle 129.
 • Szatnie są zamknięte.
 • Muzeum Armii czynne jest przez cały rok oprócz 1 stycznia, 1 maja i 25 grudnia.
 • Wstęp do muzeum jest bezpłatny dla osób poniżej 18. roku życia i dla obywateli UE poniżej 26. roku życia.
 • Kasy są zamykane 30 minut przed zamknięciem muzeum.
 • Nieczynne: 1 stycznia, 1 maja i 25 grudnia.
 • Bilet wstępu zapewnia dostęp do atrakcji rodzinnych pod warunkiem, że są wolne miejsca i kupisz bilet dla dziecka (8 EUR za dziecko).
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 2051 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To muzeum jest ogromne! ale tak pouczające, że nie wiedziałem o jego wielu konfliktach, w które zaangażowani byli Francuzi, tak pouczające. W Grobowcu Napoleona mieliśmy problem polegający na tym, że nasz bilet telefoniczny nie skanował, a następnie zostaliśmy oskarżeni o przyniesienie fałszywego biletu. To nie było zdjęcie, kiedy było w aplikacji. Zostaliśmy wysłani do kasy, która właśnie powiedziała nam, że nie ma z nimi nic wspólnego i nie przeszkadzało nam to. Po przejściu tam iz powrotem kasa biletowa postanowiła po prostu dać nam bilet do wejścia, ale myślę, że było to spowodowane tym, że zamykali się o 17:00, było 4:30. Więc przygotuj się z wydrukowanymi biletami po prostu obuduj, ponieważ prawie nas nie wpuszczono Ale to zdecydowanie warte odwiedzenia.

Czytaj dalej

17 stycznia 2020

20-minutowe opóźnienie przy próbie wejścia, gdy aplikacja nie wyświetla mojego kuponu

Zdecydowałem się na kupon mobilny i nic, co zrobiłem, nie przywołałoby go po przyjeździe na miejsce. Recepcjonista wiedział, że korzystam z getyourguide nawet bez słowa i powiedział, że przywykł do tego problemu, ale nie mógł go rozwiązać. W końcu zmieniłem go na druk i były wystarczająco dobre, aby mi pomóc. Nie mam i nie będę ponownie używać tej aplikacji.

Czytaj dalej

14 czerwca 2019

Musisz zobaczyć, czy lubisz historię.

Była linia do kontroli bezpieczeństwa i nie wiedzieliśmy, czy nasz bilet jest ważny, aby również tę linię pominąć. Dzieci w wieku do 18 lat mają bezpłatny dostęp, ale to nie znaczy, że idziesz bezpośrednio do muzeum, musisz iść do kasy, aby otrzymać darmowe bilety. Jest naprawdę wiele do zobaczenia, więc nie spiesz się. Po południu zaplanowaliśmy coś jeszcze, więc 2 godziny spędzone w muzeum nie były wystarczające, a nawet bliskie.

Czytaj dalej

1 maja 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 70627