Bilet wstępu

Paryż: wielodniowy bilet wstępu do Disneylandu

Paryż: wielodniowy bilet wstępu do Disneylandu

Od 670,82 zł za osobę

Ciesz się wszystkimi przygodami, które Disneyland Paris ma do zaoferowania dzięki 2-, 3- lub 4-dniowemu biletowi do Disneyland Park i Walt Disney Studios. Podziwiaj, jak Twoje ulubione bajki ożywają na Twoich oczach.

Informacje o bilecie

Warunki odwołania rezerwacji
Ta atrakcja nie podlega zwrotowi
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 2 - 4 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się wszystkimi przejażdżkami, emocjami i wspomnieniami z dwóch parków Disneya w pobliżu Paryża
 • Poznaj swoje ulubione postacie Disneya, od Myszki Miki po Piotrusia Pana i Dumbo
 • Oglądaj gwiazdy Disneya na paradzie i przeżyj ich świat przygód
 • NOWY! Pierwszy spektakularny dron MARVEL!
 • Dołącz do jedynej w swoim rodzaju uroczystości z okazji 30. rocznicy Disneylandu w Paryżu
Pełny opis

Odkrywaj paryski Disneyland z biletem wstępu do cudów w Disneylandzie i do magii Walt Disney Studios. Ciesz się dziecięcymi przysmakami ożywionymi, oglądając zamek Śpiącej Królewny i leć z Piotrusiem Panem do Nibylandii. Wybierz własną przygodę z biletami na 2, 3 lub 4 dni.

Do 30 września 2023 r. ciesz się Wielkim Finałem naszej 30. rocznicy Marz więcej, śmiej się głośniej i uśmiechaj się szerzej dzięki zapierającym dech w piersiach pokazom, nowym atrakcjom i doświadczeniom, które sprawią, że koniec tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości będzie bardziej wyjątkowy niż kiedykolwiek!

Rozpocznij przygodę w wybranym przez siebie parku. W Disneyland Park poznaj bajki, gdy są ożywiane. Poznaj swoje ulubione postacie Disneya i odkryj atrakcje w 5 krainach. Odkryj świat Piratów z Karaibów i zobacz Laser Blast Buzza Astrala.

Kontynuuj swoje przygody w Walt Disney Studios, gdzie możesz zobaczyć z pierwszej ręki mnóstwo gwiazd filmowych i magię filmową zza kulis. Dołącz do Avengersów, aby wziąć udział w misjach lub wkrocz do niesamowitego świata Ratatouille i Toy Story Playland.

W ciągu dnia obejrzyj wspaniały występ Myszki Miki, Minnie, Donalda i Daisy z okazji 30. rocznicy powstania parku. Później, o zmroku, obserwuj, jak parki paryskiego Disneylandu tworzą oszałamiający pokaz świetlny, który rozświetla Zamek Śpiącej Królewny i upamiętnia klasyczne bajki Disneya.

Wliczone w cenę
 • Wejście do Disneyland Parku®
 • Wejście do parku Walt Disney Studios®
 • Jedzenie i napoje
 • Zakwaterowanie

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się bezpośrednio do kołowrotów przy wejściu do ośrodka i okaż swój bilet elektroniczny na telefonie komórkowym lub wydrukowany na białym papierze A4 w formacie pionowym. Upewnij się, że jakość druku jest prawidłowa.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Imiona i nazwiska na biletach nie mogą być zmieniane po zarezerwowaniu biletu
 • Na wszystkich biletach pojawi się tylko nazwisko osoby, która zarezerwowała tę czynność
 • Bilety wielodniowe są ważne tylko przez kolejne dni od pierwszego dnia użytkowania
 • Walt Disney Studios zamyka się 1-2 godziny przed Disneyland Park. Godziny otwarcia mogą ulec zmianie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 1901 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To jak wejście do innego świata. Dziwaczny, cudowny świat, w którym ludzie chodzą wystrojeni w pamiątki Disneya. Nie ma tu osądzania – po prostu czysta celebracja kapryśności i wszyscy są w to zaangażowani. Cały park to jeden gigantyczny zestaw, który po prostu przenosi cię w to miejsce rozkoszy. Przejażdżki są zróżnicowane z pewnymi emocjami i niektórymi przyjaznymi dla rodzin. To jednak nie koniec, ponieważ jest też park Studios, który oferuje jeszcze więcej przejażdżek i jeszcze większe zanurzenie. To wszystko jest takie MAGICZNE. Czas leci. I sklepy! Jest ich tak wiele, a każdy ma ukryte klejnoty, które można znaleźć tylko w tym jednym sklepie. Niezależnie od budżetu, możesz coś ze sobą zabrać, kawałek magii, który możesz schować i zabrać do domu. Absolutnie polecam ten park. Studios Park, Disneyland Park i Disney Village razem tworzą wspaniałą przygodę. Potrzebujesz dwóch dni, aby naprawdę tego doświadczyć. Jeśli możesz, zainwestuj w magic pass. To jest tego warte.

Czytaj dalej

25 października 2022

Aktywności kupiliśmy tutaj, ponieważ przez pomyłkę nie mogliśmy ich znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Dzisney. Mimo, że podejmowałem wiele działań z tą firmą, trochę się bałem, ponieważ nie była to oficjalna strona, ale wręcz przeciwnie, pomogli mi nawet wtedy, gdy aplikacja nie działała dla mnie dobrze. Dzwoniąc w sobotę rano rozwiązali problem z aplikacją. Aby wejść do Disneya, potrzebujesz kodu QR, który nie został załadowany wraz z kuponem w tej samej aplikacji. Kiedy zadzwoniłem, wysłali mi e-mail z biletami i ponownie otrzymałem szybkie leczenie i nienaganną pomoc.

Czytaj dalej

16 października 2022

Bardzo ładny park rozrywki z dużą dbałością o szczegóły. Pokazy i atrakcje zapierają dech w piersiach. Coś dla każdego wieku. Wadą są długie czasy oczekiwania (co najmniej 30-45 minut w tygodniu) na bardzo krótki czas podróży (np. pociąg Pinokio 1-2 minuty podróży) jedzenie i napoje są niestety bardzo drogie, ale zawsze pyszne.

17 września 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 395319