Bilet wstępu

Paryż: pałac i ogrody w Wersalu – bilet wstępu

Paryż: pałac i ogrody w Wersalu – bilet wstępu

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 117 razy

Od 100,56 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 117 razy

Z tym biletem możesz cieszyć się dniem spędzonym w Wersalu. Odwiedź pałac, Trianon, rezydencję Marii Antoniny, ogrody, a także skorzystaj z opcji dodatkowej – ogrodów muzycznych lub pokazu przy fontannach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Ciesz się pełnym dostępem do ogrodów i pałacu wersalskiego
 • Dowiedz się więcej o Królu Słońce i poznaj legendy związane z francuską monarchią
 • Przejdź się po oficjalnych i nieoficjalnych ogrodach i odwiedź prywatną rezydencję Marii Antoniny
 • Obejrzyj fontanny oświetlane do dźwięków muzyki (opcjonalnie)
 • Przespaceruj się po olśniewającej Galerii Zwierciadeł
Pełny opis

Odwiedź ogrody i pałac wersalski dzięki zarezerwowanemu z wyprzedzeniem 1-dniowemu biletowi pełnego wstępu. Zobacz bogato zdobione komnaty reprezentacyjne i zapierającą dech w piersiach Galerię Zwierciadeł wewnątrz oficjalnej rezydencji francuskiej monarchii z okresu od 1682 do 1789 roku. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV oraz innych francuskich królach. Wyobraź sobie, jak wyglądało życie na francuskim dworze, przechadzając się po lśniącej Galerii Zwierciadeł. Przespaceruj się po kultowych ogrodach we własnym tempie i obejrzyj fontanny, rzeźby oraz starannie wypielęgnowane trawniki. Odwiedź Grand i Petit Trianon. Zobacz miejsca, do których Król Słońce udawał się, by odpocząć od rygorów życia dworskiego i zakosztować rozrywki. Następnie udaj się do rezydencji Marii Antoniny, która była azylem monarchini.

Wybierz dodatkową opcję na zakończenie wycieczki w postaci spektakularnego pokazu przy fontannach lub kultowych ogrodów muzycznych.

Wliczone w cenę
 • 1-dniowy bilet wstępu do pałacu
 • 1-dniowy dostęp do całej posiadłości w Wersalu (rezydencja Marii Antoniny, Trianon i ogrody wersalskie)
 • Dostęp do ogrodów muzycznych lub pokazu przy fontannach (jeśli wybrano odpowiednią opcję)
 • Usługi przewodnika
 • Jedzenie i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Okaż swój bilet bezpośrednio w pałacu wersalskim, Place d'Armes, 78000 Wersal.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Paszporty lub dowody tożsamości dla dzieci

Co trzeba wiedzieć

 • W okresie od maja do czerwca i od września do października (wtorek, czwartek, piątek, sobota i niedziela) wstęp do pałacu jest bezpłatny dla dzieci w wieku poniżej 6. roku życia. W przypadku dzieci w wieku od 7. do 17. roku życia należy kupić bilet wstępu na miejscu (10 EUR za osobę).
 • We wszystkie środy wstęp do pałacu jest bezpłatny dla zwiedzających poniżej 18. roku życia. Na miejscu trzeba będzie odebrać bezpłatny bilet wstępu.
 • W okresie od lipca do sierpnia wstęp do pałacu jest bezpłatny codziennie dla dzieci w wieku poniżej 6. roku życia. Osoby w wieku od 7. do 17. roku życia muszą wykupić bilet na miejscu (10 EUR za osobę).
 • Ogrody są czynne w godzinach 8.00–20.30. W soboty, podczas nocnych pokazów przy fontannach, ostatni wstęp jest możliwy o godz. 17.30.
 • Ostatni wstęp do pałacu jest możliwy o godz. 18.00.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 12852 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,2/5
 • Organizacja
  3,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Naprawdę się cieszę, że podczas naszej podróży do Paryża znaleźliśmy czas na wizytę w Wersalu. Udaliśmy się na własną rękę metrem i pociągiem, co było naprawdę łatwe i tylko około 7 euro za sztukę. Pałac jest bardzo okazały, jak można się spodziewać, a ogrody są zarówno niesamowite, jak i ogromne! Jeśli zwiedzasz tutaj wszystko, zdecydowanie polecam poświęcić większość dnia, aby zobaczyć to wszystko.

Czytaj dalej

31 sierpnia 2022

Zdecydowanie trzeba odwiedzić. Spędziliśmy tam 8 godzin i prawdopodobnie mogliśmy zrobić więcej. Cały pałac i ogrody są piękne i zapierają dech w piersiach i wygląda na to, że nie mają końca, nie zarezerwowaliśmy przewodnika i skorzystaliśmy z aplikacji Versailles, aby pomóc nam przejść przez całe miejsce. Wchodząc do ogrodów dostaliśmy darmową mapę, która zaznaczyła główne atrakcje i zawierała dwie ścieżki, którymi można było przejść przez ogrody. Polecamy również wynajęcie łodzi wiosłowej, ponieważ była to dla nas najlepsza część, a cena była naprawdę dobra. Nie wypożyczyliśmy rowerów ani samochodu i postanowiliśmy po prostu spacerować, nieruchomość jest ogromna, ale nie marnowałbym pieniędzy na żaden transport wokół niej.

Czytaj dalej

30 czerwca 2022

Dobrze przygotowany sposób wejścia z biletami. Warto być do 30 minut wcześniej niż godzina na bilecie. No i oczywiście rezerwować/ kupić bilet na jak najwcześniejszą godzinę. Zwiedzanie pałacu i ogrodów zabiera sporo czasu i sił w nogach. Nie ma sensu, w mojej ocenie, kupowanie biletu z audioguidem. Lepiej ściągnąć sobie apkę na telefon i słuchać na słuchawkach. Oferowane przez Wersal audioguidy trzeba trzymać przy uchu co praktycznie pozbawia was jednej ręki, a do robienia zdjęć potrzeba czasami obu. A tak, albo słuchasz, albo robisz zdjęcia. Jeżeli ktoś myśli o zwiedzaniu również kaplicy Wersalu to niestety tylko z przewodnikiem jest to dostępne.

Czytaj dalej

8 maja 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 59565