Bilet wstępu

Paryż: zarezerwowany bilet wstępu do Musée de l'Orangerie

Paryż: zarezerwowany bilet wstępu do Musée de l'Orangerie

Prawie wyprzedane

Od 63,78 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Zwiedź Musée de l'Orangerie, jedno z najlepszych muzeów w Paryżu i spaceruj, podziwiając dzieła sztuki we własnym tempie. Uniknij długich kolejek i uciążliwości w kasach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz nowy układ kolekcji muzeum, powstały po gruntownym remoncie
 • Tańcz wśród lilii wodnych Moneta
 • Podziwiaj wystawy czasowe
 • Poznaj historię impresjonizmu
Pełny opis

Odkrywaj zbiory w Musée de l’Orangerie w swoim tempie dzięki zarezerwowanemu biletowi wstępu. Omiń długie kolejki i nie czekaj na otwarcie kas biletowych. Zwiedzanie we własnym tempie, bez konieczności oczekiwana na innych uczestników wycieczek w dużych grupach, pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać czas na podziwianie słynnych dzieł sztuki.

Oranżeria w Paryżu to galeria malarstwa impresjonistycznego i postimpresjonistycznego znajdująca się w zachodniej części ogrodów Tuileries, obok placu Place de la Concorde. Miejsce to znane jest najbardziej z obrazów z cyklu „Lilie Wodne” Claude'a Moneta, ale znajdują się tutaj również prace takich artystów jak Paul Cézanne, Henri Matisse, Amedeo Modigliani, Pablo Picasso, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Alfred Sisley, Chaim Soutine czy Maurice Utrillo. Dzięki nowemu układowi muzeum oba zbiory (Lilie Wodne i kolekcja École de Paris z pracami z początku XX. wieku) są teraz ze sobą jeszcze bardziej połączone. Trasa, która prowadzi przez wystawę, jest elegancka, płynna, inspirująca i pełna wartości edukacyjnych. Przy wejściu do kolekcji można zobaczyć duże poliptyki Joan Mitchell (wypożyczone z Musée National d'Art Moderne) oraz wielkoformatowe dzieła współczesnych „prymitywów” (Picassa, Douaniera Rousseau, Deraina, Modiglianiego, Matisse'a itd.). Galerie monograficzne pozwalają uzyskać nowe, bardziej intymne i wygodne spojrzenie na dzieła. Pokaż swój kupon bezpośrednio przy wejściu dla osób posiadających rezerwację biletu. Po kontroli bezpieczeństwa idź prosto do środka.

Matisse

Od 1 marca do 29 maja 2023 r.

Modigliani (1884–1920) i Paul Guillaume (1891–1934)

Od 20 września 2023 r. do 15 stycznia 2024 r.

Philippe Cognée

Od 15 marca do 4 września 2023 r.

Wliczone w cenę
 • Bilety wstępu
  • Bilet wstępu do: Musée de l'Orangerie

 • Kto będzie Ci towarzyszyć
  • Ta atrakcja nie obejmuje przewodnika

 • Transport
  • Nie obejmuje: transport

 • Posiłki i napoje
  • Nie obejmuje: posiłki i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się prosto do wejścia do Musée de l'Orangerie i okaż swój kupon.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp jest bezpłatny dla osób poniżej 18. roku życia i dla rezydentów Unii Europejskiej poniżej 26. roku życia (za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości)
 • Muzeum jest nieczynne we wtorki.
 • Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-maila z kuponem GetYourGuide. Aby wejść do muzeum, zeskanuj ten kupon przy wejściu.
 • Wstęp do muzeum jest bezpłatny w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.
 • Otrzymasz jeden kupon na osobę.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 1577 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,7/5
 • Organizacja
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Obowiązkowo, 2 pokoje z Nympheas Moneta zawsze robią wrażenie, zwłaszcza jeśli byłeś w Giverny. Niestety bardzo zatłoczone, co sprawia, że cel malarza, jakim jest stworzenie miejsca do spokojnej medytacji, jest trudny do osiągnięcia... Prawdziwa niespodzianka znajduje się w piwnicy, gdzie znajduje się niesamowita kolekcja Picassa, Matisse'a, Deraina, Cezanne'a, Modiglianiego itp.

Czytaj dalej

10 września 2022

Wszystko poszło naprawdę dobrze z rezerwacją za pośrednictwem przewodnika! Sprawdziłem na stronie muzeum, że nie można zarezerwować biletu ok tego samego dnia, ale jest to możliwe z GYG :) a bilet zapisałem do portfela i został zeskanowany w muzeum. Naprawdę, jeśli kochasz Moneta, powinieneś sprawdzić muzeum i przybyć około 30 minut przed zarezerwowanym czasem, aby cieszyć się liliami wodnymi!

Czytaj dalej

28 sierpnia 2022

Dotarliśmy do długiej kolejki na zewnątrz w cieniu i zdaliśmy sobie sprawę, że kolejka ma kupić bilety. Więc przeskoczyliśmy na przód i zostaliśmy wpuszczeni prosto do muzeum. Jest to piękne, duże muzeum na otwartej przestrzeni, aw każdym studiu tylko kilku zwiedzających. W galeriach krążyło również dużo chłodnego powietrza, co było bardzo miłe w upalny dzień, który odwiedziliśmy. Galeria wyprzedaży była zamykana wcześniej niż muzeum, więc jeśli chcesz coś kupić, nie czekaj do ostatniej chwili.

Czytaj dalej

24 lipca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 97386