Parc de Montjuic

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Parc de Montjuic: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Parc de Montjuic? Kliknij tutaj.

Parc de Montjuic: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5617 opinii

Zeer de moeite Ward. Vooral de fietstocht. Pięta zrelaksowana op een elektrische fiets. Gids Marc liet veel high/lights zien en plekjes die de moeite waard waren. Hij wist veel over de stad te vertellen. Dat geeft een poszedł do Barcelony. Er staat een zeiltocht, maar dit was een catamaran met gesloten zeil. Wel leuk om vanaf het water en ook vanaf de kabelbaan Barcelona te zien. Neem vooral wat te drinken en te eten mee voor onderweg. Het is een gevuld programma.

Najlepszy dzień . Wycieczka była zarówno zabawna, jak i pouczająca. Nie mogłem uwierzyć, jak daleko poszliśmy z jakimkolwiek wysiłkiem na ebike, który był łatwy w obsłudze i wygodny. Nasza gildia Marco nie mogła być milsza, a jego wiedza była oszałamiająca. Poleciłbym tę wycieczkę każdemu, o ile mają pewne umiejętności obsługi roweru, moim zdaniem nie dla kompletnych nowicjuszy.

Karta Barcelona była świetną opcją, pozwoliła nam wejść do kilku muzeów bez konieczności czekania w kolejce i zawsze możemy bez problemu skorzystać z dowolnego środka transportu.

Bilety kupiliśmy na Plaza de Catalynia w Turisme de Barcelona (po przekątnej naprzeciw ZARA). Niestety wiele punktów informacji turystycznej zostało zamkniętych.

Absolutnie przydatne do poruszania się po mieście. Przydatne, jeśli chcesz chodzić do dużych muzeów. Szkoda, że nie ma budynków Gaudiego i nocnego autobusu.