Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Parc de la Mar

Parc de la Mar – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Palma de Mallorca: Wycieczka piesza po mieście z katedrą

1. Palma de Mallorca: Wycieczka piesza po mieście z katedrą

Odkryj historię i najbardziej charakterystyczne miejsca w centrum Palma de Mallorca podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Wyjedź z Parc de la Mar i zobacz wszystkie najważniejsze miejsca historyczne w tym wyjątkowym mieście. Zachwyć się pięknem ogrodów S'Hort del Rei i posłuchaj o ich średniowiecznym pochodzeniu. Następnie zwiedzaj wąskie uliczki zabytkowego centrum miasta i inne miejsca, takie jak Parlament czy Plaza de Cort. Z przewodnika eksperta usłyszysz o typowym majorkańskim patio dworu. Podziwiaj oszałamiające piękno katedry na Majorce, która góruje nad zatoką Palma i jest ikoną historycznego i kulturowego dziedzictwa wyspy. Wyrusz na wycieczkę z przewodnikiem po pięknej katedrze i podziwiaj jej różne części, takie jak Brama Puerta Mayor, Nawa Główna, Rozeta i Ołtarz Najświętszego Sakramentu autorstwa artysty Miquela Barceló.

Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

2. Palma de Mallorca: Wieczorna wycieczka po Starym Mieście

Wybierz się na nocną wycieczkę po starym mieście Palmy i podziwiaj klimatyczną scenerię po zapadnięciu zmroku. Pozwól przewodnikowi poprowadzić Cię przez kręte uliczki Palmy nocą i pokazać Ci wyjątkowy klimat tej śródziemnomorskiej metropolii. Uzyskaj poufne wskazówki na temat najmodniejszych hotspotów i posłuchaj o miejscach, które od dawna są ulubionymi wśród mieszkańców miasta. Posłuchaj ekscytujących historii o życiu nocnym w Palmie i dowiedz się, gdzie tak wiele niesamowitych wydarzeń ukształtowało bogatą i różnorodną historię Palmy. Pozwól lokalnemu ekspertowi od życia nocnego pokazać ci to, co miasto ma najlepszego do zaoferowania, od barów tapas ze smacznymi przysmakami po historyczne i ukryte place, które latem tętnią życiem po zachodzie słońca. Pod koniec trwającej około 1 godziny i 45 minut wycieczki usiądź w typowym barze tapas i wybierz spośród pintxos i tapas. Pozwól, aby wieczór minął z różnorodnymi nocnymi widokami i dźwiękami unikalnymi dla Palmy.

Palma, katedra i Valldemossa: Wycieczka z przewodnikiem

3. Palma, katedra i Valldemossa: Wycieczka z przewodnikiem

Odkryj historię najbardziej charakterystycznych miejsc w centrum Palmy podczas 45-minutowej wycieczki z przewodnikiem. Wyrusz z Parc de la Mar i wszystkich głównych historycznych miejsc w wyjątkowym mieście Palma i odkryj najważniejsze ulice starego miasta. Wycieczka z przewodnikiem obejmuje zwiedzanie katedry, aby odkryć różne przestrzenie, takie jak ołtarz San Sebastián, brama Puerta Mayor, nawa główna, okno różane, ołtarz San Bernat (Rubió i Bellver), grobowiec biskupa Torrelli, organy, ołtarz główny (Gaudí) i ołtarz Najświętszego Sakramentu (Miquel Barceló). Czas trwania wizyty wynosi około 45 minut Około godziny 13:15 odjedziesz autobusem do malowniczego miasteczka Valldemossa w Serra de Tramuntana, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po dotarciu na miejsce będziesz mieć około 1 godziny i 20 minut wolnego czasu na zwiedzanie najbardziej znanych miejsc w Valldemossie, takich jak ogrody Cartuja, Plaza Mayor, Mirador des Lledoners i fasada Palacio Rei Don Sancho.

Majorka: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem z lokalnym przewodnikiem

4. Majorka: 2-godzinna wycieczka krajoznawcza segwayem z lokalnym przewodnikiem

Odkryj to, co najlepsze na Majorce podczas wycieczki segwayem z przewodnikiem. Odkryj najważniejsze atrakcje miasta i przejedź przez mniej znane zakątki miasta. Wybierz się na wycieczkę z grupą lub skorzystaj z opcji zatrzymania się w dowolnym momencie dzięki opcji prywatnej wycieczki. Wybierz spośród opcji wycieczek dziennych lub wieczornych. Udaj się do sklepu z działalnością, który znajduje się zaledwie rzut kamieniem od katedry i Pałacu Królewskiego de Almudaina. Z łatwością jeździj na Segwayu, korzystając z umiejętności zdobytych podczas samouczka jazdy. Załóż kask i rozpocznij przygodę. Przejedź przez szeroko otwarte, tętniące życiem place i wąskie brukowane uliczki. Pozwól swojemu przewodnikowi po węglach całkowicie zanurzyć się w kulturze i historii serca Majorki. Baw się opowieściami i zabawnymi faktami dotyczącymi historii ludu Mallorquin, architektury i jedzenia. Poczuj morską bryzę we włosach, jadąc obok plaży Ca'n Pere Antoni. Przejdź przez obszary takie jak Stare Miasto, centrum miasta i dramatyczny gotycki styl katedry La Lonja de Palma, zanim wrócisz do punktu początkowego, aby zwrócić swój sprzęt.

Palma de Mallorca: Zwiedzanie Segway Tour z lokalnym przewodnikiem

5. Palma de Mallorca: Zwiedzanie Segway Tour z lokalnym przewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Palma de Mallorca podczas tej wycieczki segwayem. Zbliżaj się do zabytków, takich jak słynna na całym świecie katedra w Palmie, Pałac Królewski La Almudaina i Stare Miasto, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże. Rozpocznij wycieczkę od krótkiej sesji orientacyjnej, aby zapoznać się z elementami sterującymi i funkcjami segwaya, a następnie wyrusz w podróż odkrywczą. Podczas wycieczki zobacz zabytki, takie jak katedra w Palmie, znana również jako Katedra Światła dzięki 59 oknom. Przejdź obok Pałacu Królewskiego La Almudaina, oficjalnej rezydencji króla i królowej Hiszpanii. Po drodze zatrzymaj się w kilku najlepszych miejscach do robienia zdjęć w mieście, w tym Parc de la Mar, i przejedź wzdłuż nadmorskich ścieżek rowerowych, aby uzyskać najlepsze widoki na wybrzeże, zanim wrócisz do miejsca zbiórki w koniec wycieczki.

Palma de Mallorca: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem

6. Palma de Mallorca: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem

Nasza wycieczka rozpoczyna się w jednym z naszych 2 punktów początkowych (lub w dowolnej preferowanej lokalizacji, jeśli jest to wycieczka zarezerwowana prywatnie), gdzie zostaniesz przedstawiony swojemu przewodnikowi, poproszony o podpisanie zastrzeżenia i wyrażenie zgody na nasze zasady dotyczące wycieczek rowerowych. Niedługo potem otrzymasz wygodny, wysokiej jakości rower miejski, kask (obowiązkowy do 16 roku życia) oraz koszyk na życzenie. Wodę można kupić w naszym sklepie. Nasz przewodnik udzieli informacji na temat ogólnych faktów i tego, czego można się spodziewać po wycieczce, harmonogramie, procedurach i lokalnych przepisach dotyczących jazdy na rowerze w Palma de Mallorca oraz zademonstruje, jak działają rowery. Pomożemy Ci dopasować siodełko rowerowe do Twojego wzrostu, tak aby wyprawa była jak najbardziej komfortowa. Po tym jesteśmy gotowi do startu! Nasza DISCOVER PALMA poprowadzi Cię ścieżką rowerową wzdłuż nadmorskiej alei w kierunku głównej Katedry „La Seu”. Wzdłuż naszej trasy robimy krótkie przystanki w wielu miejscach i opowiadamy ciekawostki o rzeczach, na które patrzysz. Po kilku przystankach wokół Parc de la Mar udamy się na starówkę Palma de Mallorca, gdzie otwarte i nasłonecznione esplanady zamieniają się w piękne starożytne wąskie uliczki i alejki. Stare kościoły i place są bardzo liczne na Starym Mieście, a zobaczysz i poznasz kilka z nich. Nasza wycieczka obejmuje również mały przystanek w (wciąż działającym) klasztorze dla zakonnic, który pochodzi z XIII wieku i który oferuje możliwość zakupu czegoś jadalnego dla tych, którzy mają ochotę na słodycze. Stąd kontynuujemy odkrywanie starej, głównie średniowiecznej części Palmy, mijając najpopularniejsze miejsca w mieście, a także odkrywając szeroki wybór muzeów, galerii sztuki i innych miejsc interesujących dla ciekawskich gości. Nasza wycieczka rowerowa obejmuje jeden (około 20 minut) postój, podczas którego klienci mogą rozprostować nogi i trochę się zrelaksować, skorzystać z okazji, aby zrobić więcej zdjęć szczegółów miasta lub kupić i napić się orzeźwiającego drinka, kawy/herbaty lub lody. Miejsce postoju staramy się dostosować do temperatury/klimatu, liczebności grupy, pory roku oraz życzeń grupy.

Palma: Wycieczka po mieście z przewodnikiem na rowerze elektrycznym Fat Tire

7. Palma: Wycieczka po mieście z przewodnikiem na rowerze elektrycznym Fat Tire

Ta wyjątkowa wycieczka jest dla tych, którzy mają ducha przygody i chcą czegoś więcej niż zwykły turysta. Obejmuje całe miasto, w tym stare miasto, katedrę i nadmorską promenadę od Portixol do El Molinar! Usłyszysz historie i legendy miasta, zachwycisz się architekturą i starożytnymi budynkami oraz zobaczysz wspaniałe witryny tradycyjnych towarów z Majorki na ekskluzywnych e-rowerach z grubymi oponami! Pod koniec wycieczki Twój przewodnik upewni się, że dobrze i naprawdę znasz prawdziwą Palmę i Zatokę, tak jak miejscowi.

Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

8. Palma: Samodzielna wycieczka audio z przewodnikiem po historii alternatywnej

Palma to miasto pełne starożytnej historii i tętniące życiem nowoczesną kulturą. Wybierz się na spacer ze mną, wieloletnim mieszkańcem, aby dowiedzieć się, jakie historie i anegdoty mają do opowiedzenia jego ulice. Rozpoczynając w majestatycznym Parc de la Mar, prześledzimy historię od starożytnej kultury talajockiej, przez hiszpańską inkwizycję i elegancję starej Palmy, aż po tętniący życiem Placa de Cort. Po drodze odwiedzimy miejskie kościoły, bary i wspaniałe dziedzińce. Niektóre z najważniejszych punktów wycieczki to: • Słuchanie o tym, dlaczego ręka kochanka i złodzieja była eksponowana na palu przez ponad wiek • Miejsce, w którym rycerze zbierali się na turniejach • Historia szlachcica zaślepionego pychą, który w końcu dostał nauczkę. • Wysłuchanie o broni wybranej przez pierwszych mieszkańców Palmy • Odkrywanie ukrytych dziedzińców w malowniczych zaułkach • Oglądanie bogactwa najstarszego i najwspanialszego hotelu w Palmie Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy raz w Palmie, czy byłeś tu już wcześniej, gwarantuję, że dowiesz się wielu nowych historii o tym niesamowitym mieście! Proszę zarezerwować co najmniej godzinę na tę wycieczkę. Po drodze jest wiele barów i restauracji, w których można się zatrzymać na chwilę – lub na dłużej!

Palma de Mallorca: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem z tapas i drinkiem

9. Palma de Mallorca: Wycieczka rowerowa z przewodnikiem z tapas i drinkiem

Nasza wycieczka rozpoczyna się w jednym z naszych 2 punktów początkowych (lub w dowolnej preferowanej lokalizacji, jeśli jest to wycieczka zarezerwowana prywatnie), gdzie zostaniesz przedstawiony swojemu przewodnikowi, poproszony o podpisanie oświadczenia o wyłączeniu odpowiedzialności i wyrażenie zgody na nasze zasady dotyczące wycieczek rowerowych. Niedługo potem otrzymasz wygodny, wysokiej jakości rower miejski, kask (obowiązkowy do 16 roku życia) oraz koszyk na życzenie. Wodę można kupić w naszym sklepie. Nasz przewodnik udzieli informacji na temat ogólnych faktów i tego, czego można się spodziewać po trasie, harmonogramu, procedur i lokalnych przepisów dotyczących jazdy na rowerze w Palma de Mallorca oraz zademonstruje, jak działają rowery. Pomożemy Ci dopasować siodełko rowerowe do Twojego wzrostu, tak aby wyprawa była jak najbardziej komfortowa. Po tym jesteśmy gotowi do startu! Nasza WYCIECZKA Z TAPASEM prowadzi ścieżką rowerową wzdłuż nadmorskiej alei w kierunku głównej Katedry „La Seu”. Wzdłuż naszej trasy robimy krótkie przystanki w wielu miejscach i opowiadamy ciekawostki o rzeczach, na które patrzysz. Po kilku przystankach wokół Parc de la Mar udamy się do starego miasta Palma de Mallorca, gdzie otwarte i słoneczne esplanady zamieniają się w piękne starożytne wąskie uliczki i alejki. Stare kościoły i place są bardzo liczne na Starym Mieście, a zobaczysz i poznasz kilka z nich. Nasza wycieczka obejmuje również mały postój w (nadal działającym) klasztorze dla zakonnic, który pochodzi z XIII wieku i który oferuje możliwość zakupu czegoś jadalnego dla tych, którzy mają ochotę na słodycze. Stąd kontynuujemy odkrywanie starej, głównie średniowiecznej części Palmy, mijając najpopularniejsze miejsca w mieście, a także odkrywając szeroki wybór muzeów, galerii sztuki i innych miejsc interesujących dla ciekawskich gości. Teraz czas na jedną z najważniejszych atrakcji naszej trasy; przestają tapas. W cenę wliczony jest jeden napój i 3 tapas na osobę, a do wyboru jest szeroka gama typowych hiszpańskich tapas „montaditos”. Po przystanku czas na podsumowanie naszej wycieczki, odwiedzając ostatnie ważne miejsca znajdujące się w sąsiedztwie La Lonja i/lub Santa Catalina/Es Jonquet.

Palma: Prywatna wycieczka segwayem z przewodnikiem

10. Palma: Prywatna wycieczka segwayem z przewodnikiem

Jeśli wolisz bardziej prywatne, intymne wrażenia, być może potrzebujesz prywatnej wycieczki segwayem! Z opcją 1,5 lub 2,5 godziny rozpoczniemy wycieczkę od krótkiej sesji orientacyjnej, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo przed wyruszeniem. Wycieczka obejmie najpopularniejsze miejsca w Palmie, oferując wiele pięknych okazji do robienia zdjęć oraz możliwość zatrzymania się, gdy chcesz zadać pytania, zrobić zdjęcia lub sprawdzić interesujące miejsce. Posłuchaj opowieści i legend o mieście, podziwiaj architekturę i starożytne budynki oraz zobacz wspaniałe witryny z tradycyjnymi towarami z Majorki. Pod koniec wycieczki Twój przewodnik upewni się, że dobrze i naprawdę znasz prawdziwą Palmę, tak jak lokalny.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg::

Parc de la Mar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Parc de la Mar? Kliknij tutaj.

Parc de la Mar: Co mówią inni?

Wycieczka odbyła się bardzo indywidualnie. Przewodnik spełnił nasze życzenia i wielokrotnie zaskakiwał nas nieoczekiwanymi informacjami. Wycieczka była bardzo pouczająca i wzbudziła zainteresowanie, dlatego ponowna wizyta w Palmie jest niemal obowiązkowa. Na szczególną uwagę zasługuje zakończenie wycieczki. Za namową przewodnika wycieczka zakończyła się w barze tapas „Restauracja Simbad”. Nie ma już hiszpańskiego sposobu na zakończenie wieczornego spaceru po Palmie. Picie, jedzenie i obsługa w barze tapas były oszałamiająco dobre. W tym miejscu jeszcze raz wielkie podziękowania dla personelu, kuchni i Svena, naszego przewodnika.

Wysoce polecany. Mieliśmy kompetentnego, komunikatywnego i bardzo przyjemnego przewodnika. Dowiedz się wielu interesujących rzeczy o Majorce, nie będąc pochowanym. Mieliśmy dużo szczęścia. Zarezerwowaliśmy wycieczkę grupową, ale było nas tylko dwóch. Bar tapas był absolutną atrakcją. Bardzo rustykalny hiszpański z pysznymi specjałami.

Trasa bardzo nam się podobała, Petra zrobiła to bardzo dobrze, jedzenie po niej też było bardzo dobre