Dodaj daty

Paradox Museum Stockholm

Paradox Museum Stockholm

Paradox Museum Stockholm – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Sztokholm: Bilet wstępu do Muzeum Paradoksu

1. Sztokholm: Bilet wstępu do Muzeum Paradoksu

Skorzystaj z biletu wstępu do sztokholmskiego Muzeum Paradoksu, by przyjrzeć się największej na świecie kolekcji eksponatów opartych na paradoksie. Poznaj eksperymentalną sztukę nowoczesną, która przyciąga uwagę i ekscytuje. Uwiecznij na ciekawych zdjęciach efekty optyczne, których nie sposób wyjaśnić. Po labiryncie eksponatów poprowadzą Cię znaki, dzięki którym zwiedzający poruszają się w jednym kierunku. Uchwyć paradoksy na fantastycznych zdjęciach. Pomogą Ci w tym oznaczone punkty fotograficzne, które gwarantują najlepszy kąt ujęcia. Zapoznaj się z opisami eksponatów, które wyjaśniają „co robić” i „co jest grane”. Po zeskanowaniu kodów QR dowiesz się jeszcze więcej. Ponadto o wszystko możesz zapytać personel. Pracownicy muzeum służą też pomocą w zrobieniu zdjęć grupowych. Przed powrotem do rzeczywistości zajrzyj do działającego w muzeum butiku, który oferuje rozmaite gry, odzież, pamiątki oraz gadżety.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Paradox Museum Stockholm: najlepsze atrakcje w pobliżu

Paradox Museum Stockholm: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paradox Museum Stockholm? Kliknij tutaj.

Paradox Museum Stockholm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 350 opinii

Świetna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych! Jeśli jesteś w Sztokholmie w deszczowy dzień i chcesz znaleźć coś ciekawego do zrobienia, powinieneś rozważyć Muzeum Paradoksu. Moje dzieci świetnie się bawiły, a my wróciliśmy do domu ze wspaniałymi zdjęciami i mnóstwem wspomnień, z których można było się później śmiać. Uwaga: całe doświadczenie możesz wykonać w niecałą godzinę.

To było bardzo ekscytujące, a muzeum jest odpowiednie również dla mniejszych dzieci. Personel był bardzo przyjazny i zawsze pytał, czy chcemy więcej informacji na temat atrakcji. Jest też kilka iluzji, w których potrzebujesz 2 osób i fotografa, a jeśli jest was tylko 2, personel zrobi dla was zdjęcia.

To było dużo zabawy. W niektórych obszarach naprawdę musisz przeczytać instrukcje, jak to faktycznie działa, aby mieć najlepsze wrażenia! Uwielbiam to, ciekawe i niesamowite przeżycie. Brakowało mi czegoś więcej. Gorąco polecam!

Dobre doświadczenie, wiele różnych środowisk i świetny personel w lokalu, który pomagał w wyjaśnieniach i robieniu zdjęć, jeśli chciałeś.

Ciekawe miejsce, zarówno dzieci jak i dorośli bawili się doskonale