Wybierz daty

Papilonia

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Papilonia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Papilonia? Kliknij tutaj.

Papilonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 118 opinii

Przy odrobinie cierpliwości motyle będą stopniowo trzepotać na twoich ramionach, głowie i wszędzie. Wspaniałe zwierzęta, wspaniałe wrażenia. Super, że dostajesz darmową, zamykaną szafkę... przy 27°C i bardzo dużej wilgotności trzeba wchodzić bez kurtki i swetra. Dzieci muszą zostać wyprowadzone z drogiego sklepu z zabawkami tak szybko, jak to możliwe po wizycie

Wizyta jest zdecydowanie zalecana! Doświadczenie motyli tak blisko jest naprawdę czymś wyjątkowym. Środowisko jest całkowicie piękne i masz wystarczająco dużo czasu, aby się zatrzymać. Nie patrzysz na zegar i nagle jesteś tam przez 2½ godziny, było zbyt miło! Chętnie ponownie! PS: Przy odrobinie cierpliwości motyle wylądują na tobie, są bardzo ufne. :)

Małe, bardzo miłe doświadczenie, tanie i nieskomplikowane! Piękne gatunki motyli, z którymi również łatwo wejść w kontakt fizyczny. Jeśli to lubisz, polecam tę ofertę!

To było magiczne. Trochę tam ciepło, ale naprawdę super jest wreszcie zobaczyć motyle, które nie boją się lądować na ludziach i być blisko nich. Naprawdę polecam!

Ciekawe, a zarazem unikalne miejsce. Tworzone przez ludzi z pasją. Jest nieco magicznie, a jednocześnie nie brakuje wątku edukacyjnego. Gorąco polecam! (: