Papilonia

Papilonia – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Praga: Motylarnia Papilonia

1. Praga: Motylarnia Papilonia

Motylarnia to specjalna konstrukcja dostępna dla odwiedzających, która odwzorowuje naturalny ekosystem, w jakim żyją motyle, a tym samym umożliwia im zdrowy i aktywny rozwój. Zobacz setki żywych motyli z lasów deszczowych Ameryki Południowej, Meksyku, Tajlandii, Filipin, Afryki subsaharyjskiej i innych regionów świata. Między zwiedzającymi i owadami nie ma żadnych barier. Egzotyczne motyle nie mają wrodzonego lęku przed ludźmi i chętnie wchodzą w interakcje z odwiedzającymi. Zobacz te piękne stworzenia z bliska, a także skorzystaj z okazji i zrób wspaniałe zdjęcia. Motylarnia w Pradze to unikalna koncepcja w skali globalnej, gdyż funkcjonuje przy sztucznym oświetleniu i całkowicie niezależnie od warunków klimatycznych lub pogodowych. Dzięki temu motyle mają stale idealne warunki do życia.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Papilonia: najlepsze atrakcje w pobliżu

Papilonia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Papilonia? Kliknij tutaj.

Papilonia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(142 recenzji)

Było to miłe doświadczenie, bardzo pouczające dla dzieci, ponieważ można je zobaczyć z kokonu, kiedy się rodzą i są dorosłe. Rodzajów i kolorów jest wiele, potrafią przypaść do gustu i można je kontemplować długimi minutami. Miejsce jest dla nich odpowiednie pod względem temperatury i klimatu, jest tam wiele roślin, w których siadają, oraz źródło wody. Całkowicie polecam, ma dodatkowo to, że następnie schodzi się na pierwsze piętro i znajduje się tam duży sklep z zabawkami, w którym można się bawić przez kolejny długi czas. Na pewno wrócę

Będąc miłośnikiem motyli, byłem zdumiony, że znalazłem to miejsce i szkoda, że nie znajduje się ono na szczycie list rzeczy do zrobienia. Było tam mnóstwo motyli i miejsce było bardzo spokojne. Oprócz robienia zdjęć, usiądź i poczekaj, aż motyle wylądują na Tobie. Lubię takie miejsca, ponieważ można poczuć się częścią procesu, a nie przeglądać bary w zoo. Miejsce było na tyle duże, że można było poczuć, że motyle mają dużo miejsca do poruszania się, są dobrze karmione i pod dobrą opieką.

Fajny pomysł, pokój jest mały, a motyle są bardzo blisko, w pokoju tropikalny upał, są ławki do siedzenia, inkubator jest na środku pokoju, pomyślałem, że to super, odpowiednie dla dzieci, nie schody, nie przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich, ważne... wejście znajduje się nad sklepem z zabawkami, trzeba tam wejść i zejść na 1 piętro,

Nie jest szczególnie duży, ale został zaprojektowany z dużą dbałością o szczegóły. Pobyt może trwać od otwarcia do zamknięcia, zostaliśmy około 30 minut.

Piękne przeżycie z kilkoma wspaniałymi motylami! Personel też bardzo przyjazny!