Wybierz daty

Panteon

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 183
Sortuj według:
1 - 16 / 183

Panteon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Panteon? Kliknij tutaj.

Panteon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 22 336 opinii

Dzieci uwielbiały tę wycieczkę. Są to 4,7 i 9. Audioprzewodnik to iPhone i możesz łatwo nawigować po interesujących miejscach za pomocą mapy. Strona była bardzo ciekawa i niezwykle piękna. Fajne jest to, że jest to mniejsza strona do odwiedzenia i nie wymaga dużo czasu. Weszliśmy od razu i doświadczenie było naprawdę dobre.

Rezerwacja biletów do Panteonu, w tym audioprzewodnika, zadziałała fantastycznie! Udało nam się ominąć tłumy do Panteonu w upalnym upale. Goście bez tego elektronicznego biletu nie mieli już tego dnia wstępu do Panteonu. Audioprzewodnik był bardzo pomocny! Świetne doświadczenie!

Wizyta z audioprzewodnikiem po Panteonie była doskonała, zarówno z punktu widzenia funkcjonowania i kompletności informacji samych audioprzewodników, jak i krótkiego oczekiwania na ich uzyskanie oraz sprawności obsługi przy biurku Panteonu .

Byliśmy bardzo zadowoleni! Trasa jest dobrze dobrana, a cena naprawdę w porządku. Big Bus podobał nam się trochę lepiej niż City Sightseeing Bus (można było wybrać dowolną trasę), ale to była tylko niewielka różnica.

uwielbiamy hop on hop off, ponieważ daje nam to mały przegląd miasta?