Wybierz daty

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Odwiedź największy dawny obóz koncentracyjny z czasów II wojny światowej i poznaj historię Holokaustu.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 105
Sortuj według:
1 - 16 / 105

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu? Kliknij tutaj.

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 55 592 opinii

Sprawnie zorganizowana wycieczka z opieką pilota od hotelu of wejścia do muzeum. Byliśmy w międzynarodowej grupie, ale pilotka ku mojemu zaskoczeniu mówiła chyba w 4 czy pičciu językach - także każdy mógł wysłuchać wszystkich informacji organizacyjnych ze własnym. Przed wejściem otrzymaliśmy świetnie napisane przewodniki oraz instrukcje jak z nich korzystać niestety - do zwrotu. Myślałam, e w cenie będzie zawarty przewodnik. Mimo para oceniam całość na 5 bo pilot eu reszta grupy zjawiali si ou czasie w umówionych punktach. Polecam para miejsce - każdy powinien zobaczyć przynajmniej raz.

W szczycie sezonu udalo mi sie zarezerwowac wycieczke do muzeum Auschwitz Birkenau zorganizowana z biurem Cracow Visit. Troche sie obawialam czy zdąze bo mialam problemy w hotelu ale van czekal na mnie tak dlugo az dotarlam . Na miejscu pilot pomagal wszystkim przejsc przez cala procedure wejscia podobna do lotniska . Pomiedzy Auschwitz i Birkenau organizator rowniez zapewnil mi transfer. Na koniec jeszcze zdazylam zjesc pyszny obiad w muzealnej restauracji . Gdyby pogoda jeszcze dopisala to byloby naprawde super o ile mozna mowic, ze w tym miejscu jest super.

Nasz kierowca mówił zbyt szybko po angielsku. Kiedy wyjdziesz z planu minibusa, aby mieć przy sobie swoje pieniądze na wypadek nagłej potrzeby, pragnienia głodu. Musisz zostawić swoje torby w minibusie. Możesz po prostu wziąć butelkę wody.

Niesamowite doświadczenie z bardzo przyjaznym i kompetentnym zespołem, sprawiło, że cały dzień był przyjemny z doskonałymi podróżami i przewodnikami, obsługa była niezrównana i nie mogli wystarczająco pomóc!

Doskonała wycieczka z przewodnikiem, która pozwoliła nam poświęcić czas na obserwowanie różnych punktów zwiedzania.