Wybierz daty

Palmeraie, Marrakesz

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
  • Transport
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
1 - 16 / 25

Palmeraie, Marrakesz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palmeraie, Marrakesz? Kliknij tutaj.

Palmeraie, Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7254 opinii

Super zabawa!

Zarezerwowaliśmy to pod wpływem kaprysu i było to całkowicie tego warte. Tak naprawdę to bardziej śmiech. Odbiorą cię na czas na Riad i odwiozą 20 minut poza Marakesh. Ubierają cię w tę niebieską koszulę i niebieski owinięty na głowę (to jest przezabawne). Potem wszyscy jedziecie na wielbłądzie przez około godzinę, pod koniec podamy herbatę. Warto powiedzieć, że jeździsz na wielbłądzie, zrobiłeś milion zdjęć, a mężczyźni są tacy mili dla ciebie i wielbłądów. Więc jeśli szukasz zabawy, niedrogiego i niezapomnianego doświadczenia, jest to koniecznością.

Dobra zabawa. Transport był bardzo punktualny. Faceci, którzy nas oprowadzali, byli bardzo dobrzy, bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Była to bardziej wycieczka quadem, ponieważ jechaliśmy w kolejce, ale pojechaliśmy do wielu miejsc i zatrzymaliśmy się, aby zrobić zdjęcia. Woda była dostarczona w połowie drogi, a następnie pod koniec zatrzymaliśmy się przy namiocie imprezowym i podano nam słodką miętową herbatę z oliwą i chlebem. Wspaniałe doświadczenie

Poszedłem na tę trasę rano i po obiedzie oba są bardzo dobrze zorganizowane, piękne. Wszystko było gładkie, miał doskonałe naleśniki z miodem i herbatą w miejscowym domu. Mój instruktor miał 10/10. Bardzo polecam, dwie godziny wirowania i jazdy były świetnym doświadczeniem. A menadżer Alaa jest bardzo miłą osobą, dziękuję bardzo.

Tak powinno być zawsze!

Wszystko zgodne z opisem. Nawet więcej. Nikt nie wyciągał ręki po tipy. Cała rodzina zadowolona. Polecam gorąco!!!

Kierowca i zespół byli tak łagodni i sprawili, że to doświadczenie było bardzo zabawne