Dodaj daty

Palmeraie, Marrakesz

Palmeraie, Marrakesz

Palmeraie, Marrakesz – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Marrakesz: Wycieczka quadem do Oazy Palmowej i na pustynię Jbilat

1. Marrakesz: Wycieczka quadem do Oazy Palmowej i na pustynię Jbilat

Po odbiorze przez kierowcę z hotelu lub wyznaczonego miejsca zbiórki, ciesz się 20-25 minutową przejażdżką minibusem turystycznym do strefy aktywności quadów. Po przybyciu na miejsce doświadczony przewodnik przeprowadzi 10-minutową odprawę na temat obsługi quada i instrukcji bezpieczeństwa. Następnie załóż kask i gogle, aby wyruszyć na przejażdżkę quadem i odkrywać pustynię i oazę w Marrakeszu. Ciesz się 2-godzinną eksploracją pustynnych krajobrazów regionu Marrakeszu i pól palmowych na quadzie i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Tory są dostosowane do wszystkich poziomów, od początkujących po najbardziej doświadczonych kierowców. Podczas wycieczki zrób sobie dwie krótkie przerwy. W pierwszej przerwie skosztuj miętowej herbaty i chleba z miodem w tradycyjnym otoczeniu, aby zregenerować siły podczas odkrywania marokańskiej kultury. Później zatrzymaj się na polach palmowych, aby zrobić niezapomniane zdjęcia podczas drugiej przerwy. Po wycieczce kierowca zabierze Cię z powrotem do hotelu lub początkowego miejsca zbiórki.

Marrakesz: przejażdżka na wielbłądzie w oazie Palmeraie

2. Marrakesz: przejażdżka na wielbłądzie w oazie Palmeraie

Poznaj oazę Palmeraie podczas przejażdżki na wielbłądzie. Wyjedź z Marrakeszu i w towarzystwie przewodnika przemierzaj gaje palmowe Palmeraie, aż dotrzesz do malowniczych wiosek, gdzie skosztujesz miejscowej herbaty. Skorzystaj z usługi odbioru ze swojego hotelu w Marrakeszu. Zachwyć się wypielęgnowanymi ogrodami, słodką wonią drzew pomarańczowych i gajami palmowymi w oazie Palmeraie. Wejdź na grzbiet wielbłąda, korzystając z pomocy treserów. Podziwiaj oazę Palmeraie podczas malowniczej przejażdżki na wielbłądzie. Udaj się do pobliskich wiosek i przyjrzyj się lokalnemu życiu w towarzystwie przewodnika. Zeskocz z grzbietu wielbłąda w jednej z wiosek, by napić się miętowej herbaty w miejscu zamieszkałym przez nomadów. Po zakończeniu wycieczki powrócisz do swojego miejsca zakwaterowania w Marrakeszu.

Marrakesz: Quad na pustyni Jbilets z gajem palmowym i basenem

3. Marrakesz: Quad na pustyni Jbilets z gajem palmowym i basenem

Po odbiorze przez naszego kierowcę z hotelu lub wyznaczonego miejsca zbiórki, zostaniesz przeniesiony do strefy aktywności quadów. Po dotarciu na miejsce Twój doświadczony przewodnik przeprowadzi instruktaż dotyczący obsługi quada i instrukcji bezpieczeństwa. Po założeniu kasku i gogli wyruszysz na przejażdżkę quadem i zaczniesz od jazdy próbnej przez 5 lub 10 minut, a następnie przez 2 godziny będziesz odkrywać pustynię i oazę w Marrakeszu. Podczas wycieczki będziesz mieć dwie przerwy. Pierwsza przerwa odbywa się w oazie palm, pozwalając na uchwycenie niezapomnianych zdjęć, druga przerwa daje szansę na odmłodzenie się pachnącą miętową herbatą i delikatnymi marokańskimi wypiekami przy basenie w willi (bidouin), dając możliwość orzeźwiającej kąpieli w basenie w wolnym czasie. Tory są dostosowane do wszystkich poziomów, od początkujących po najbardziej doświadczonych kierowców. Po zakończeniu wycieczki kierowca odwiezie Cię z powrotem do hotelu lub początkowego miejsca zbiórki. UWAGA Minimalny wiek uprawniający do prowadzenia quada to 16 lat. Dzieci poniżej 16 roku życia mogą prowadzić quada za osobą dorosłą jako pasażer.

Marrakesz: Wycieczka quadem do Palm Gove i na pustynię Jbilets

4. Marrakesz: Wycieczka quadem do Palm Gove i na pustynię Jbilets

Przeżyj przyspieszającą bicie serca przejażdżkę quadem z przewodnikiem w Marrakeszu. Zrób sobie przerwę od akcji w spokojnym gaju palmowym, aby przekąsić marokańskie ciasta i chleb miodowy. Skorzystaj z transportu w obie strony i zejdź z utartych szlaków podczas ekscytującej przejażdżki. Wybierz się na 2-godzinną przejażdżkę przez pustynię z przewodnikiem. Zmniejsz tętno podczas relaksującej przerwy w gaju palmowym, przekąszając tradycyjne słodycze. Wróć do miejsca zakwaterowania po zabawnej przygodzie. A jeśli zdejmiesz quada, zapłacisz za niego.

Rajd quadem po pustyni i do oazy palm koło Marrakeszu

5. Rajd quadem po pustyni i do oazy palm koło Marrakeszu

Oddal się od zgiełku Marrakeszu klimatyzowanym minivanem i udaj się na spokojną pustynię i gaj palmowy, aby przeżyć ekscytującą przygodę na quadach. Podążaj za swoim przewodnikiem po ekscytujących trasach, delektując się hartującą herbatą z lokalną rodziną w połowie podróży. Po drodze odkryj tradycyjne wioski Berberów, zobacz domy typowe dla regionu i poznaj niektórych mieszkańców, aby odkryć ich styl życia, praktycznie niezmieniony od ponad 200 lat. W połowie wycieczki zatrzymaj się na filiżankę marokańskiej herbaty i przekąskę z lokalną rodziną. Mając swojego przewodnika jako tłumacza, możesz skorzystać z okazji, aby porozmawiać z nimi o ich zwyczajach i doświadczeniach podczas wspólnej chwili. Ciesz się ciszą i spokojem Sahary, zanim wskoczysz z powrotem na quada i kontynuujesz trudną jazdę po pustyni. Zakończ wycieczkę powrotną do bazy. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w drodze powrotnej do hotelu w Marrakeszu.

Marrakesz: Wycieczka z przewodnikiem na quadach i wielbłądach z herbatą

6. Marrakesz: Wycieczka z przewodnikiem na quadach i wielbłądach z herbatą

Wycieczka quadem po Marrakeszu to ekscytujący sposób na odkrywanie nierównego terenu otaczającego miasto. Te potężne pojazdy pozwolą Ci wyruszyć w teren i odkrywać obszary niedostępne dla innych rodzajów transportu. Wycieczka zazwyczaj rozpoczyna się od odprawy dotyczącej bezpieczeństwa i szybkiego szkolenia w zakresie obsługi quada. Gdy wszyscy poczują się komfortowo i będą gotowi do jazdy, grupa wyrusza na przygodę przez krajobrazy gajów palmowych, mijając małe berberyjskie wioski i podziwiając zapierające dech w piersiach krajobrazy. W ramach tego doświadczenia możesz również mieć okazję przejechać się na wielbłądzie i doświadczyć tradycyjnego sposobu transportu używanego przez mieszkańców pustyni. Jazda na wielbłądzie jest niezapomnianym przeżyciem i zapewnia wyjątkową perspektywę krajobrazu. Po przejażdżce quadem i wielbłądem wrócisz do tradycyjnego berberyjskiego namiotu na pyszną herbatę Break. Berber obejmuje różne rodzaje chleba, miodu i herbaty. Przerwa na herbatę serwowana jest w tradycyjnym stylu na niskim stole, gdzie możesz się zrelaksować i cieszyć jedzeniem, podziwiając piękne otoczenie. Ogólnie rzecz biorąc, wycieczka quadami po Marrakeszu z przejażdżką na wielbłądzie i przerwą na herbatę to idealne połączenie przygody, kultury i gastronomii, zapewniające niezapomniane wrażenia w sercu Maroka.

Marrakech Palmeraie: przejażdżka na wielbłądach o zachodzie słońca

7. Marrakech Palmeraie: przejażdżka na wielbłądach o zachodzie słońca

Udaj się do Palmeraie, olśniewającego gaju palmowego na obrzeżach miasta, na przejażdżkę na wielbłądzie o zachodzie słońca. Zanurz się w bogatych tradycjach regionu i przeżyj przejażdżkę na wielbłądzie, która od wieków jest integralną częścią kultury marokańskiej. Po instruktażu bezpieczeństwa załóż szesz (turban) i wejdź na siodło wielbłąda. Zrelaksuj się, przejeżdżając przez zielone palmy i podziwiając widoki na pustynne płaskowyże. Dowiedz się, w jaki sposób te krzepkie pustynne zwierzęta służyły przez wieki jako środek transportu w Maroku ze względu na ich zdolność do pokonywania dużych odległości bez wody. Kontynuuj jazdę na wielbłądzie. Wyjmij aparat, aby zrobić kilka zdjęć pięknego zachodu słońca w żywych kolorach wśród drzew. Po zakończeniu jazdy zostaniesz odwieziony z powrotem do miejsca zakwaterowania.

Marrakesz: Quady w Palmeraie z przerwą na herbatę

8. Marrakesz: Quady w Palmeraie z przerwą na herbatę

Ucieknij od zgiełku Marrakeszu w zaciszu klimatyzowanego samochodu i udaj się na pobliską bezkresną pustynię. Stąd wyrusz na ekscytującą wycieczkę quadem po pustyni Jbilets, znanej z atrakcyjnego oświetlenia. Ucieknij, odkrywając fascynującą historię i kulturę tego wyjątkowego regionu z lokalnym przewodnikiem. Zaledwie 30 minut od centrum Marrakeszu, odkryj prawdziwe Maroko i poznaj mieszkańców. Odkryj pustynny region Jbilet i ciesz się widokiem na góry Atlas. Odwiedź małą wioskę, aby rozprostować nogi, napić się gorącej herbaty i cieszyć się berberyjską gościnnością. W tym momencie przewodnicy z przyjemnością pokażą Ci jedne z najlepszych szlaków i miejsc w okolicy. Na życzenie ta wycieczka może być również dostosowana do gustu Ciebie i Twojej grupy w zakresie eksploracji i przygody. Zdecyduj się na objaśnienie programu, zapoznanie ze sprzętem i szkolenie z jazdy quadem, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas wypraw.

Zachód słońca na quadach w Marakeszu

9. Zachód słońca na quadach w Marakeszu

Kierowca przyjedzie po Ciebie przed Twój hotel lub najbliższy parking w centrum miasta. po 25 minutach drogi dotrzesz do nas. Zaczynamy od wyjaśnienia, jak działa quad i udzielamy wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, a następnie wszyscy biorą kask i quad Atv. Przygodę na Quadach rozpoczynamy od 10 minut ćwiczeń „praktycznych”, zaraz po wyjeździe na 2-godzinną przejażdżkę oazy palm, wzgórza, wioski berberyjskie i skalista pustynia. Przyjemne widoki, których nie znajdziesz nigdzie indziej niż Marrakech Quad. na przystanki mamy 2: pierwsza przerwa na herbatę z chlebem, miodem, oliwą i oliwkami z jednym z miejscowych a drugi w gaju palmowym, aby cieszyć się zachodem słońca i robić piękne zdjęcia około 10 minut. Na końcu znajdziesz kierowcę, który będzie czekał, aż odwiezie Cię do hotelu.

Marrakesz: prywatne wrażenia z jazdy na quadach w Palmeraie

10. Marrakesz: prywatne wrażenia z jazdy na quadach w Palmeraie

Najlepszy czas na quady o zachodzie słońca. W Marrakeszu jest gorąco, więc wybrałem dla Ciebie zachód słońca, więc pogoda jest lepsza. O 17:00 Odbierzemy Cię z miejsca zbiórki. Po dotarciu do naszej bazy zaczynamy od wyjaśnienia obsługi quadów i zasad bezpieczeństwa, następnie zapewniamy niezbędny do tej czynności sprzęt (kaski, okulary…). Po 5 minutach ćwiczeń z przewodnikiem, aby zrozumieć, jak działa quad, wyruszysz quadem na 2 godziny, aby odkryć skalistą pustynię i gaj palmowy Marrakeszu, w środku wizyty będziesz pierwsza przerwa w lokalnym domu na napicie się herbaty miętowej, a druga przerwa w gaju palmowym na podziwianie zachodu słońca i robienie pięknych zdjęć. Na koniec. Twój kierowca zabierze Cię z powrotem do miejsca spotkania. Inne rzeczy do zapamiętania To doświadczenie nie wymaga prawa jazdy.

Liczba znalezionych atrakcji: 226
Sortuj wg::

Palmeraie, Marrakesz: najlepsze atrakcje w pobliżu

Palmeraie, Marrakesz: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palmeraie, Marrakesz? Kliknij tutaj.

Palmeraie, Marrakesz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(10 385 recenzji)

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni z czasu trwania atrakcji, nie sądziliśmy że tak długo będziemy jeździć na quadach. Obsługa bardzo miła, dziękujemy za pyszny chlebek z miodem, oraz za oliwki i herbatę. Bardzo sympatyczny kierowca który nas odebrał z hotelu, bardzo dużo dowiedzieliśmy się o Marrakeszu. Samochód bardzo czysty i wygodny. POLECAMY!

Świetnie ! Zostaliśmy odebrani przed hotelem, byli uroczy i wyjaśnili kilka anegdot na temat tego miejsca i miasta. Najlepsza przejażdżka na wielbłądach, z suchym krajobrazem, ale wspaniałymi zielonymi przestrzeniami. Polecamy wycieczkę z Rachidem! Dzięki niemu!

Aktywność była świetna, urozmaicona trasa i dość długa. Chciałbym pojechać przez małe miasteczko, albo żeby wyjaśnili ci coś typowego dla tego obszaru...

To świetna zabawa, przewodnik był naprawdę miły i ogólne wrażenia były niesamowite.

Wyjątkowe doświadczenie, które warto zrobić absolutnie