Palma de Mallorca Wycieczki żeglarskie i rejsy

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Palma de Mallorca

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Palma de Mallorca?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Palma de Mallorca to:

Santa Ponsa

Jakie są najpopularniejsze muzea i wystawy w: Palma de Mallorca?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 892 opinii

Byłem więc wtedy bardzo sceptyczny: w kolejce tylko młodzi ludzie po dwudziestce. Mając 25 lat starsze zastanawiałam się, co tam robię… bałam się przepełnień, ale absolutnie nie! Działalność jest bardzo dobrze zorganizowana z skoncentrowaną, doświadczoną i bardzo przyjazną załogą. Ten spacer jest zdecydowanie tego wart, zwłaszcza gdy żagiel jest wysunięty i płyniesz przez zatokę Palmy z pełną prędkością. Nurkowanie w morzu to taka przyjemność... Po ugotowaniu mięsa przez członka załogi z chlebem i surówką otrzymasz tacę z posiłkiem. Potem jest dystrybucja arbuza i ciasta. Nielimitowane napoje (cola, sprite, fanta, woda) oraz płacenie za alkohol. Załoga sprawia, że przyjemność trwa do ostatniej chwili i nie zabraknie Ci czasu. Zachód słońca nad Palmą jest wspaniały. Oczywiście doświadczenie do odnowienia!

niezapomniane przeżycie, super piękne zatoczki, jedyne co czułem to to, że spędziliśmy więcej czasu na katamaranie niż na wodzie, inaczej widziałem załogę trochę zestresowaną, ale to było normalne 3 osoby nie mogą zrobić jedzenia dla 90 osób, płynąć na 90 osób i kontrolę 90 osób, myślę, że powinna być z nimi jeszcze 1 osoba, byliśmy 30 sierpnia od 3:30 do 8:30, jak powtarzam, tą, która dostaje złotą pieczęć jest załoga, która z dwoma co .... wykonują całą pracę, którą mają !!!!!

Ekipa była fantastyczna, ciężko pracowali i sprawili, że poczuliście się bardzo mile widziani. Jedzenie też było fantastyczne z winem i sangrią za darmo podczas jedzenia. Myślałem, że puszki San Miguel są w rozsądnej cenie również po 2 euro za sztukę. Zatrzymaliśmy się tylko w jednej Cala, ale to nie miało znaczenia. W sumie mieliśmy cudowne popołudnie i na pewno zrobimy tę podróż ponownie. Świetny stosunek jakości do ceny.

Bardzo przyjemne doświadczenie, uprzejmy personel, bardzo ożywiony. Zatrzymaliśmy się na dwóch kąpieliskach, oba bardzo piękne z imponującymi widokami. Na pierwszym postoju, który trwał godzinę, pływaliśmy, podczas gdy oni przygotowywali przystawkę (bardziej niż przystawka to obiad), a na drugim kąpiel trwała 20 minut i dostarczali nam ciasto i owoce. Niesamowite doświadczenie

Fajna wycieczka kąpielowa jako odmiana, świetna woda, ryby. Wszystko jest trochę ciasne z około 65 gośćmi, ale można to zorganizować. Jedzenie z grilla jest całkiem dobre, trochę zimne, ale to ze względu na warunki. Wino na obiad było pyszne. Podobało nam się to. Stosunek jakości do ceny jest w porządku.