Wybierz daty
Palma de Mallorca

zachód słońca

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu zachód słońca w: Palma de Mallorca

Oprócz atrakcji typu zachód słońca jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Palma de Mallorca?

W: Palma de Mallorca są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu zachód słońca w: Palma de Mallorca obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Palma de Mallorca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma de Mallorca? Kliknij tutaj.

Palma de Mallorca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 180 opinii

Świetna aktywność, załoga i atmosfera na pokładzie super! Drużyna na lądzie w pobliżu mostu abordażowego również jest na najwyższym poziomie. Cudowny czas pływania w niesamowitej wodzie. Dobra wycieczka po Zatoce Palma. Punkt ujemny personel na lądzie w punkcie informacyjnym wcale nie jest przyjazny, mały dżentelmen odmówił nam powiedzenia, gdzie był punkt zbiórki i całkowicie nas zignorował, gdy z nim rozmawialiśmy lub podchodziliśmy do niego.

Zrobiłem wycieczkę 16 lipca rano, bardzo pozytywne doświadczenie dla wycieczki i uwagi personelu. Piękny spacer i spektakularne kąpielisko, bez wątpienia polecam, w rzeczywistości po powrocie do Palmy zrobimy to jeszcze raz.

To była super fajna i tania wycieczka! Absolutnie godne polecenia w tej cenie. Fajny skład od Life & Sea! Pływanie w zatoce było najlepsze.

Świetna wycieczka, niezbyt ekscytująca. Zrób sobie przerwę na kąpiel i zrób sobie przerwę podczas podróży. W sumie miła podróż.

Wystarczająca 2 godzinna wycieczka - przyjazny zespół na pokładzie! Na łodzi można kupić napoje - przystępna cena - polecam!